Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. jeszcze nie, musi przyjechac do mojego domowego spa to wtedy sie za nia zabiore :evil_lol:
  2. Miałam tel. w sprawie Kaszmira i Nefiego, jedna Pani jest zainteresowana jednym badz drugim psem, jest tylko kwestia taka ze mieszka z TZ ktory ma alergie na siersc, nie ma alergi na siersc goldenow, pudli, astkow, tych psow ktore nie maja podszerstka, ja jestem prawie pewna ze Nefi go ma, nie wiem jak Kaszmir, Hania wiesz cos moze na ten temat? Dom fajny, czekam na ankiete. Tylko trzeba sprawdzic ten podszerstek moze wet bedzie mogl pomoc jak by go zobaczyl? Tylko dom na pomorzu i co jesli okaze sie ze bedzie alergia? Kurcze nie wiem :shake::shake: Kaszmir ma juz allegro? Bo chyba nie, Pani go na szansie znalazła, a Nefiego na allegro
  3. dziekuje za te informacje :loveu: dzieki Goga za zaangazowanie w sprawe Kory!
  4. pozostaje czekac na informacje :p przyjmuje tylko dobre
  5. Ja zmieniam tekst z pierwszego postu an ten z ogloszen bo juz Nefiego troche znamy i wstawiam lepsze zdjecia na pierwsza moze do kogos to trafi :crazyeye:
  6. ja mam w razie czego mały kaganiec, chociaz nie sadze by mial sie przydac :diabloti: zabiore kocyk i jak najbardziej mam zamiar go wytaszczyc na rekach bo na spacer dobrowolnie pewnie wybierac sie nei bedzie ;)
  7. podnosze :p:p:p szamponik juz czeka na kapiel, grzebien tez, obcinaczka do pazurkow itp :diabloti:
  8. Jak mam cały czas zaciśniete za Kore i za Ciebie Tinka :loveu:
  9. Tobi na pierwszą, moze już niedługo jak hotelik wypali zobaczymy chłopaka na zdjęciach w pełnej krasie :razz:
  10. ja również trzymam bardzo bardzo mocno :p
  11. Goga transportu bedziemy szukac, innych domkow ewentulanie w tym czasie tez, bede pytac
  12. przylaczam sie do pytan :cool1:
  13. Czytam i jestem pełna podziwu i pełna szacunku do Ciebie Litiel, widac ile zaangazowania i serca wkładasz w tego psa, a co najwazniejsze rozumiesz jego zachowanie i znasz dobrze jego problemy, dzieki temu bedziecie stanowic zgrany zespol, wierze ze do konca wyprowadzisz Gringa na prosta i to duzo szybciej niz bysmy wszyscy przypuszczali, wraca wiera w ludzi dzieki Tobie :p
  14. ja sie nie moge doczekac zdjecia Isi brytana w kagancu :diabloti: a z kwiatkami super :loveu:
  15. Teraz reszte ogłoszen robi Nefiemu AdaK, zobaczymy na jakich portalach beda Wstawie pozniej info gdzie jest pies Jak cos zostanie Worel to oczywiscie zapraszamy serdecznie do pomocy :razz: i dzieki za odwiedzenie watku
  16. Mysle ze zainteresowanie to kwestia czasu, przyjdzie i na nia ;)
  17. napisałam do wszytskich osob z mapy pomocy dogo w sprawie Aury, ktore oferuja tam DT w domu (w WLKP), juz czekam chyba 2 dzien i nikt nawet nie odpisal ze nie moze jej przyjac :oops: nie rozumiem tego, niech napisza ze nie moga a nie tak ignoruja zupelnie i mnie i psa.....
  18. trzeba tylko Gdusi tylko zakupic dobry preparat na pamiec i koncentracje:razz:
  19. to trzeba taka cioteczke wyszukac :razz: bo ja tylko na ogolny terierkowy ja wrzucilam na dogo i na westy w potrzebie tez na dogo, cioteczki nie przybyły zeby chociaz nasza swinke dopingowac :oops:
  20. mam nadzieje ze to bedzie to i kuracja pomoze, wtedy Śniezka wyzdrowieje i do domku pojedzie
  21. piekna i bede za nia tesknic :p ciesze sie ze dostanie swoja szanse
×
×
  • Create New...