sa w przytulisku pod Poznaniem, jest szczeniak, tak 5/6 miesiecy ciemny (nie mam zdjec niestety) lagodny, bardzo fajny, jest jego mama takiej samej masci i tatko (prawdopodobnie ale na to wyglada bo z jednego miejsca sa) moze ktos pseudo sobie tam takie małej robił i na sielanke woził, tego nie wiem, moge tylko sie domyslac takich rzeczy a tego nie lubie, taks amo do glowy przychodzi
mama tez fajna, w jakim wieku nie wiem, potrzeba by pomocy kogos od astow bo ja nie znam sie na takich psach....
przepraszam za off
dobrze ze naszej Kasi sie tak dobrze zaczyna wiedziec :loveu: mam nadzieje ze szybko z hoteliku do domku pojdzie