-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Dixon i tak pojdzie dopiero jak Kaska znajdzie dom do hotelu, hmm co do miejsca to fajnie jest tam gdzie Kaska wlasnie teraz siedzi :p ale ja nie wiem czy go przyjma i czy akurat bedze miejsce dla niego.
-
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
postaram sie ale nic nie obiecuje :oops: -
na filmiku widać jaki z niego pieszczoch ;)
-
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Lilmo, Twoja pomoc jest bardzo ale to bardzo potrzebna! -
no i to rozumiem, zaczynaja sie pojawiac jakies propozycje konkretne! to co moze bannerek z dopiskiem ze zbieramy na hotel? Uda sie zrobic eduso?
-
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
najwaznejsze ze maja juz allegro - duzo ludzi zaglada i duzo ludzi psieki bierze, a teraz podnosimy nasze szczyle~! -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
moze Marcie uda sie w czwartek ale nic nie jest pewne, wtedy ona chciala zabrac mala do swojej wetki, jesli nie to bedziemy myslec w nastepnym tygodniu -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
wspolnie w domu podjelismy decyzje o zabraniu Aury na tymczas, jedyne co trzeba zrobic to zabrac ja wczesniej do weta w Poznaniu, dopiero wtedy przyjme mała - musze miec pewnosc co do jej zdrowia -
Moja mama była odwiedzić Dare i Darko :p Psiaki czuja się super, Państwo bardzo zadowoleni, jedynie jest problem ze wszytskiego sie boja, nie wchodza do pomieszczen - sa nimi przerazone, nie mozna ich do nich zaciagnac - musialy byc zamykane widocznie. Dlatego biegaja całe dnie po wielkim ogrodze, jednak jak przychodzi ktoś obcy to uciekają. Państwo chcą je nauczyć więc poprosili moja mame zeby zaczekala troche i namawiali psiaki zeby nie baly sie podejsc, troche to trwalo ale podchodzily - dały sie poglaskac i juz pozniej byly bardzo zadowolone :evil_lol: Ja teraz średnio z czasem ale pojde osobiscie je zobaczyc i z aparatem, odwiedziny sa bardzo mile widziane i moge wpadac kiedy tylko chce, oni sie ciesza a tego powodu ze psiaki beda mialy kontakt z innymi ludzmi. Wiem ze szukaja specjalisty, który pomoze w przelamaniu tych psich lęków bo oni nie bardzo sie znaja na tego typu rzeczach, moze macie jakiegos zaufanego szkoleniowca od psow typu bull, ktory chociaz telefonicznie moglby dac Panstwu pare przydatnych rad? Wtedy przy okazji odwiedzin bym przekazala jesli nie znajda nikogo innego sensownego. Chociaz nie sa to takie wielkie problemy i zwyczajnie mina z czasem jak juz psiaki zobacza ze sa w dobrych rekach - tak mi sie wydaje ale lepiej dmuchac na zimne. Ogolnie to straszne z nich pieszczochy :loveu::loveu::loveu: Jak sie ciesze ze psiaki tak dobrze trafiły :loveu:
-
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a mnie sie bardzo Twój avatar podoba :loveu: -
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
no ja wiem wiem zakrecona jestem :o dobrze ze chociaz do czterech dobrze policzylam ;p -
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
a wiec super ciotka snuszkak przeszla szkolenie wstepne dotyczace mlodziezy psieji biologii :evil_lol: bo wczwesniej nie miala okazji - same starszaki wiec wynikla dosyc duza pomylka Nie Porto - tylko Porta Nie Tonko - tylko Tonka Nie Pompej - tylko Pasja Nie Pamir - tylko Pula zabijcie :oops: -
PILNE! Małą biała terierka z ulicy - pilnie tymczas - Poznań Ma dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ciesze sie bardzo z takiego obrotu sytuacji, mam nadzieje ze zostanie u Ciebie na zawsze! -
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
dobry wybór - maluch jest śliczny! -
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
ciesze sie ze jest zainteresowanie nasza czworka :p ale coz takie pikne ze nie moze byc inaczej :evil_lol: -
4 szczeniaki - wszystkie we własnych domkach
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
super wiadomosc :multi: -
moja ulubiona Kika w kapieli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
moze być 17.30 ktos w domu bedzie, bo ja pojde wczesniej do schroniska zeby wyprowadzic Nefiego na spacer -
PILNE! Małą biała terierka z ulicy - pilnie tymczas - Poznań Ma dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
mamy taka nadzieje ze bedzie 100% satysfakcji :evil_lol: -
jest nas parę, jednak regularnie tylko ja tam jestem, bo mieszkam blisko Goga jezdzi do Buku, a tutaj juz nie ma czasu, jest od tragedii i od swieta, przyjezdza mi pomagac Marta z Przemkiem ale oni tez pracuja i z poznania jezdza, nie ma ich czesciej niz raz na tydzien, a i tak jak przyjada to jest super i wtedy jest mi latwiej... nikogo wiecej w sumie nie ma :shake: zreszta leki te kazdy by musial sobie przekazywac a to nie zawsze idzie zgrac bo w schronie lepiej nie zostawiac no jak juz do weta pojdzie to sie zobaczy, moze i lepiej na zapas sie nie martwic co do watku napalma, to ja nie jestem w temacie, niegdy nie interesowalam sie psami typu bull, trzeba pamietac ze kazdemu szansa sie nalezy ale i tez kazdy pies jest inny, trzeba miec pewnosc, a nie wydac i czekac czy sie cos zdazy czy nie, narazie ja z tym psem jak pisalam nawet mna spacery nie wychodze wiec nie moge miec pewnoci, jak juz pisalam potrzeba nam kogos kto zna sie na psychice tych psow
-
Z walkami było tak, że pies brał udział w jednej ale się nie sprawdził bo został cały pogryziony - zwyczajnie przegrał, jednak jest fakt faktem ze brał udział i nie wiem jak na jego psychice sie to odbiło, na pewno nie może iść do domu z innym psem lub innym zwierzęciem ani do domu z dzieckiem! Do ludzi super łagodny - do mnie przez kraty ale osoba która go dokarmiała przed przywiezienim do schroniska twierdzi, że pies jest bardzo ale to bardzo lagodny :roll: Jest takie przypuszczenie, że miał zatarg z suka schroniskowa, jeden stroz go bardzo lubi i chociaz nasze psy nie sa wypuszczane to on prawdopodobnie zostal razem z firmowa suka, która tam pilnuje, wiem ze suka jest bardzo lagodna i dla ludzi jak i zwierzat, a została pogryziona - ma slady na glowie od zebow, oderwane mieso przy oku, jedno ale małe skaleczenie ma tez Dixon - stad te przypuszczenie ze psy zostały wypuszczone razem i doszło do zatargu
-
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Porta to urabiaj, maluchy takie ladne ze TZ powinien sie zgodzic :diabloti: Co do imion myslalam i dostałam takiego trochę natchnienia Twoim nickiem Porta Nigra i postanowiłam maluchom dać nazwy gograficzne :crazyeye: Wieć będzie : [B]Pamir[/B] [B]Porto[/B] [B]Pompej[/B] a ostatni szczeniak (ten z innej parafii) to bedzie [B]Tonko [/B]