Ja z tego rozumiem, że ogłoszenia Kropki mam zdjąć. Zostaje u dotychczasowych właścicieli i Oni nie będą jej, ani diagnozować, ani leczyć i dlatego pieniądze nie są i nie będą potrzebne. Co do Śnieżki to może trzeba zadzwonić do tych ludzi i zapytać czy jest OK. Co do pieniędzy, to przede wszystkim, ile ich jest ? Jeżeli rzeczywiście Kropeczce nie będą potrzebne, to w sprawie innego ich przeznaczenia powinny się wypowiedzeć osoby, które przyczyniły się do ich zgromadzenia ale trzeba mieć pewność, że Kropka ich nie będzie potrzebować.