-
Posts
3572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maja602
-
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Proszę zróbcie obu psom ładne fotki. takie, zeby było widać mordeczkę i sylwetkę. Zrobię im ogłoszenia a moja córka umieści je na FB. Poproszę też o informacje o pieskach, gdzie są lub będą przebywały do czasu znalezienia domów oraz kontakt do osób, które przeprowadzą adopcje. A DZIADA w Anglii niech życie mocno kopnie w doopę. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrobiłam ogłoszenia na kilku stronach. Jeżeli ktoś chciałby wykorzystać tekst żeby zrobić więcej , to proszę bardzo. http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Franio,73633 -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Franio jest po prostu przesympatyczny. Jestem pod jego urokiem. Taki grzeczny i nieśmiały. Jak będzie gotowy do adopcji to zrobię mu kilka ogłoszeń na stronach gdzie mam założone konta tylko bedę potrzebowała dane osoby, która bedzie opiekowała się Franusiem. No i wiek, czy rzeczywiście jest to piesek w podeszłym wieku? Jak oceniacie? W tym tygodniu wpłacę swoją deklarację na konto otrzymane wcześniej. Postaram się od września do grudnia. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja już się trochę pogubiłam. To jakie są plany wobec Franusia? Gdzie on teraz będzie mieszkał? Co z deklaracjami? -
Dziękuję. Jakoś sobie radzę. Potrzebuję tylko domu dla dwóch burych kotek, które dokarmiam. Są to kotki wyrzucone przez poprzedniego własciciela na śmietnik. Tam razem z dzikimi kotami żyją. Odwiedzam je każdego dnia i dokarmiam. Nie są ufne wobec ludzi ale tak jest lepiej, ponieważ w tej okolicy ludzie kotów nie lubią. W sumie dokarmiam około 20 dzikusów. Aha! Obie kotki są wysterylizowane i po wizycie u weta. Kotki są zżyte ze sobą i najlepiej gdyby razem zostały adoptowane. Teraz tylko potrzebny dom i dobry człowiek. Ogłaszam je ale każdy chce małego przytulaska. Na dorosłego i niufnego chętnych brak. Pozostałe dzikusy raczej do adopcji się nie nadają.
-
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozumiem, że deklaracje można wpłacać? Czy przesłany nr konta jest aktualny? -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
maja602 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że to właśnie ten dom, na który czekał Joker. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jak łąpka Farci? Czy jest jakaś poprawa? -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pytałam czy imię Przecinek pozostaje już na stałe. Proszę tylko nie Dziadek. Każdy starszy pies to Dziadek. Może on i dziadek ale dla swoich wnuków. Jakie będzie nosił imię? -
Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)
maja602 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Nie wiedziałam, że z Harrego taki "model". Pozuje do zdjęć jakby robił to przez całe życie. Pięknie prezentuje swoją zgrabną sylwetkę, no i ten szeroki uśmiech. Cieszę się, że jest już bezpieczny i szczęśliwy. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy imię Przecinek jest ostatecznym imieniem dla pieska bo nie wiem co mam wpisywać w przelewie. Deklaracje są potrzebne. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poproszę o nr konta. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszyscy namawiają lecz nikt nie deklaruje. Wobec tego ja deklaruję skromne 10 zł. miesiecznie i o takie skromne deklaracje proszę inne osoby odwiedzające wątek. -
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i zapisuję. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie . Jak wyglądają aktualnie deklaracje stałe ?