Jump to content
Dogomania

maja602

Members
  • Posts

    3572
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maja602

  1. Proszę zróbcie obu psom ładne fotki. takie, zeby było widać mordeczkę i sylwetkę. Zrobię im ogłoszenia a moja córka umieści je na FB. Poproszę też o informacje o pieskach, gdzie są lub będą przebywały do czasu znalezienia domów oraz kontakt do osób, które przeprowadzą adopcje. A DZIADA w Anglii niech życie mocno kopnie w doopę.
  2. Zrobiłam ogłoszenia na kilku stronach. Jeżeli ktoś chciałby wykorzystać tekst żeby zrobić więcej , to proszę bardzo. http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Franio,73633
  3. Franio jest po prostu przesympatyczny. Jestem pod jego urokiem. Taki grzeczny i nieśmiały. Jak będzie gotowy do adopcji to zrobię mu kilka ogłoszeń na stronach gdzie mam założone konta tylko bedę potrzebowała dane osoby, która bedzie opiekowała się Franusiem. No i wiek, czy rzeczywiście jest to piesek w podeszłym wieku? Jak oceniacie? W tym tygodniu wpłacę swoją deklarację na konto otrzymane wcześniej. Postaram się od września do grudnia.
  4. Ja już się trochę pogubiłam. To jakie są plany wobec Franusia? Gdzie on teraz będzie mieszkał? Co z deklaracjami?
  5. Dziękuję. Jakoś sobie radzę. Potrzebuję tylko domu dla dwóch burych kotek, które dokarmiam. Są to kotki wyrzucone przez poprzedniego własciciela na śmietnik. Tam razem z dzikimi kotami żyją. Odwiedzam je każdego dnia i dokarmiam. Nie są ufne wobec ludzi ale tak jest lepiej, ponieważ w tej okolicy ludzie kotów nie lubią. W sumie dokarmiam około 20 dzikusów. Aha! Obie kotki są wysterylizowane i po wizycie u weta. Kotki są zżyte ze sobą i najlepiej gdyby razem zostały adoptowane. Teraz tylko potrzebny dom i dobry człowiek. Ogłaszam je ale każdy chce małego przytulaska. Na dorosłego i niufnego chętnych brak. Pozostałe dzikusy raczej do adopcji się nie nadają.
  6. Dziękuję za zaproszenie. Chętnie bym odwiedziła ale mam tutaj sporo roboty przy swoich podopiecznych i szczerze powiem, nikt mi nie pomaga ani osobiście ani nawet finansowo. Zatem skoro nie ma czasu na zrobienie nowych fot to pozostaną te, które już mam.
  7. Rozumiem, że deklaracje można wpłacać? Czy przesłany nr konta jest aktualny?
  8. Ogłaszam, ogłaszam ale tylko na kilku stronach. Dobrze byłoby zrobić jej piekne foty i wyczesać. Koniecznie wyczesać.
  9. Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że to właśnie ten dom, na który czekał Joker.
  10. Jak łąpka Farci? Czy jest jakaś poprawa?
  11. Takie straszne informacje. Bardzo to wszystko przykre.
  12. Pytałam czy imię Przecinek pozostaje już na stałe. Proszę tylko nie Dziadek. Każdy starszy pies to Dziadek. Może on i dziadek ale dla swoich wnuków. Jakie będzie nosił imię?
  13. Dziękujemy za dobre wieści z domu Zafirka. Pozdrawiam Wszystkich domowników.
  14. Nie wiedziałam, że z Harrego taki "model". Pozuje do zdjęć jakby robił to przez całe życie. Pięknie prezentuje swoją zgrabną sylwetkę, no i ten szeroki uśmiech. Cieszę się, że jest już bezpieczny i szczęśliwy.
  15. Czy imię Przecinek jest ostatecznym imieniem dla pieska bo nie wiem co mam wpisywać w przelewie. Deklaracje są potrzebne.
  16. Wszyscy namawiają lecz nikt nie deklaruje. Wobec tego ja deklaruję skromne 10 zł. miesiecznie i o takie skromne deklaracje proszę inne osoby odwiedzające wątek.
  17. Właśnie . Jak wyglądają aktualnie deklaracje stałe ?
  18. [quote name='ewunian']Zawsze można postąpić "nieetycznie" i zwinąć psinę nocą... św. Franciszek się nie obrazi :) Co za tłuk z tej baby...[/QUOTE] Też tak myślę.
  19. Może wprost zapytać, za ile Pańcia jest gotowa sprzedać swoją "wielką miłaść" żeby poprawić życie tej suni? Może uda się zebrać pieniądze i zaspokoić oczekiwania Pańci?
  20. Ja przypuszczam, że mają źle w głowie a każda zaproponowana kwota będzie za mała.
  21. Jak Pańcia tak kocha sunię, to dlaczego ją w takich warunkach trzyma? Taki pies powinien być w domu a tu nawet porządnej budy nie ma, nawet kojca przyzwoitego. Pewnie za mało zaproponowałyście. Aż serce mnie boli, gdy patrzę na psy, które przez całe swoje życie są uwiązane na łańcuchu.
×
×
  • Create New...