-
Posts
3572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maja602
-
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapisuję wątek. -
Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)
maja602 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Czy sytuacja w nowym domu Harrego jest na tyle stabilna, że już mogę nie odnawiać ogłoszeń? -
[quote name='aganiechaa']Niestety piesek uśpiony.[/QUOTE] A niech to wszyscy diabili.
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
maja602 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Zapisuję wątek. -
Co z tym owczarkiem?
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ćwicz wytrwale Nineczka, żeby sukcesem zakończyć zabieg. -
To bardzo dobrze, że hodowca chce znaleźć dom dla niego ale czwartek już jutro. Pies jest w pełni życia i zdrowy.
-
Dobra hodowla psa sprzedała, pieniądze wzięła i ma go w nosie. Z przykrością się czyta takie wiadomości, gdzie powodem uśpienia psa nie jest skrócenie mu cierpienia w nieuleczalnej chorobie lecz problemy wychowawcze i pozbycie się kłopotów.
-
Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)
maja602 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Przy dobrej woli nowych właścicieli wszystko powinno wrocić do normy, czego Harremu życzę. Wszędzie dobrze ale we własnym domu najlepiej. -
Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)
maja602 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wiadomosci jak przebiegło spotkanie. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiam Nineczkę. Trzymaj się sunieczko. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Też jestem z Wami i pozytywnie myślę o efektach zabiegu. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonia1974']Fafika znalazł mój mąż 15 lipca w zeszłym roku i wet oszacował Go na 1 rok więc zmarł jak miał jakieś 2 lata . Nie mogę się otrząsnąć widziałam jak umiera ,praktycznie trzymałam go na rękach i Sonia ciągle go szuka jeść nie chce . Wstawiłam wyniki sekcji na tym wątku ,jeżeli Was interesuje [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227159-połknięcie-kawałka-wędzonego-nosa-wymioty/page2[/URL][/QUOTE] Bardzo smutne. To był młody piesek. Farcia wygląda świetnie ale zmeczona upałem. -
Moją wpłatę, niewielką -20zł., przeznacz na potrzeby piesków z punktu.
-
Mikro Staruszek w DT , potrzeba wsparcia finansowego.
maja602 replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyja']Cena kastracji jest rzeczywiście z kosmosu. W Krakowie kastracja psa kosztuje około 150 - 200 zł. Jesli chodzi o mikro dziadziusia, to ja bym mu już takiego zabiegu nie polecała.[/QUOTE] Popieram. Ja też bym nie polecała zabiegu kastracji. To jest bardzo stary piesek. Po co ryzykować i zadawać mu dodatkowo ból. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Oby się tylko wszystko udało. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ja wpłaciłam 50zł. Są to moje deklaracje do końca roku. Oczywiście są na potrzeby Ninki. -
Weszłam tu przypadkowo i zostanę. Słów brak. Jak można doprowadzić psy do takiego stanu?
- 540 replies
-
- kornel
- kornel konin
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do naszej Farciulki. -
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
maja602 replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że można ją odwiedzać. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK. -
To poprosimy o zdjęcia po tej kąpieli. 6 kg to drobinka a wygląda na więcej.
-
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
maja602 replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Jeżeli domek super, to się ciesze. Tylko czy Państwo będą o nią dbali przy takiej ilości psów? -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
maja602 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Wplaty w Fundacji majacej ponad 100 psów wyglądają tak ze jest to liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiista wpłat w tym w wiekszości 5, 10, 20, 30 (z opcjami typu 25, 35 zł) zapewniam ze spojrzenie na taki słupek to wrażenia. Ja niestety z przyczyn przeróżnych przez dogo przelatuję jak przez ogień. Twoja wpłata została znaleziona i wpisana juz w rozliczeniu przed kilkoma dniami w poscie w którym sa wpływy z okresu w którym była twoja wpłata. Przepraszam nie przypuszczałam, że nie zerkasz i nie sprawdzasz czy już poprawione. Tym bardziej, ze masz pozytywne doświadczenia po Wiktorze. Twoja wpłata jest zawarta w poscie [B]wpływy cd 16-30.06 [/B][URL]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=20951#20951[/URL] Jeszcze raz przepraszam za zamieszanko, i dziękuje za wyrozumiałość.[/QUOTE] Właśnie chodzi o to, ze zerkam. Wpłata została dopisana 24.07.12r. czyli po moim ostatnim poście. Przed napisanie postu sprawdziłam na stronie Emira. Poza tym nie miałabym wątpliwości, że jest, gdyby nie wykaz wpłat i kosztów. Wpłacałam wielokrotnie dla Emira i nie tylko dla Wiktora.Nigdy pieniędzy nie szukałam, bo wiem, że to uczciwa fundacja. Natomiast jeżeli deklaruję wpłatę na wątku i wszystkie są wykazane a moja nie, to ja wychodzę na osobę niewiarygodną. Dziękuję, za trud włożony w odszukanie wpłaty ale uważam, że tak powinno być. Albo wszystkie wpłaty, albo żadnej tylko ogólna kwota. Dobrze, że się wyjaśniło i jest OK.