-
Posts
3572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maja602
-
W ogłoszeniach Petry jest podany kontakt do Pauli. Mam nadzieję, ze jesteście w dobrym kontakcie. Co do owczarka niemieckiego, to jak już będzie wyleczony (to ten długowłosy z biegunką???) lub podleczony, to też mu zrobię ogłoszenia. Dajcie znać jak bedzie odpowdznia pora na zrobienie ogłoszen. Co do pomocy finansowej, to muszę wszystko podliczyć i wówczas zdecyduję. Jak wróci moja córka zrobi wydarzenia na FB. To tyle co w tej chwili mogę.
-
Świetnie a ja właśnie skończyłam ogłoszenia. W sumie będzie na 7 stronach adopcyjnych. Jutro już wszystkie będą aktywne. Trzymam kciuki za powodzenie. Paula może zrób jej wątek na dogo. Czy ona jest na FB?
-
ja to rozumiem. Zrobię kilka ogłoszeń w Necie.
-
Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)
maja602 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bardzo bym chciała. -
Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)
maja602 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia odnawiam. [URL]http://tablica.pl/oferta/kiedys-sucharek-dzis-piekny-harry-do-adopcji-IDKnIz.html[/URL] Jeżeli ktoś chce, to roszę kopiować. -
Też uważam, że ona jest collie dokładnia w tym samym miejscu, co inne pieski tu prezentowane. Jeżeli chcesz, to w weekend ( jak czas mi pozowoli) zrobię dla Petry ogłoszenia na stronach, gdzie mam konta. Może ktoś jej szuka a może ktoś szuka po prostu psiego towarzysza. Będą mi potrzebne dane do kontaktu w sprawie adopcji ale to już poproszę na PW.
-
Odbiewga od wzorca rasy ale pyszczek ma trochę podobny do collie. Czy Petra jest ogłaszana?
-
DUNIA już w DT. Proszę o pomoc w ogłoszeniach !
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Oby wszystko było dobrze i żeby Dunia była w nowym domku szczęśliwa. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Istotnie bardzo podobna. Chyba to ta sama rasa. -
[quote name='Zuzka2']Przejrzałam wszystkie psiaki ze stronki fundacji i z portali i najbardziej do tych ludzi nadawałby się ten mix z Mielca właśnie. Wysyłam im psiaki i niech sobie wybierają,obdzwaniają oferty:-)[/QUOTE] Poza wyglądem ważny jest charakter pieska. Może nawet ważniejszy niż uroda.
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Istotnie piękna, czyściutka i pachnąca. To widać. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Cieszymy się bardzo z takich dobrych wiadomości. -
DUNIA już w DT. Proszę o pomoc w ogłoszeniach !
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Z moruska :).[/QUOTE] Dziękuję, ze zapytałaś. Z tego co piszesz trzeba się zastanowić, czy to dobre miejsce. -
DUNIA już w DT. Proszę o pomoc w ogłoszeniach !
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Czy są jakieś nowe wiadomości o Duni? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Proszę bardzo, ale właściwie to nie wiem jak trafił: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225103-Tofik-znalazł-dom-niestety-adopcja-schroniskowa-(-Dziękuję-za-ogłoszenia[/URL]-![/QUOTE] Ach to on już w domu? Przez tę awarię na dogo uciekł mi wątek a tu takie zmiany. Szkoda, że nie wiadomo gdzie mieszka. -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
maja602 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
inga.mm nie żałuj tego co zrobiłaś dla Jokera. On z pewnością jest wdzięczny za całe dobro jakie dostał od ludzi. -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
maja602 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Trochę ogłoszeń zrobiłam. Teraz trzeba czekać aż zgłosi się odpowiedni człowiek. Może jeszcze ktoś się przyłaczy? Może jakiś plakat do rozklejania? Nie wiem, może ma ktoś jeszcze inny pomysł na rozreklamowanie Jokerka? Co do wypowiedzi na wątku, to myślę, że czasami każdego z nas ponoszą nerwy i dlatego postarajmy się nad nimi panować. Każdy z nas zajmuje się zwierzętami bezdomnymi i porzuconymi. Ponosi koszty swojej działalnosci nie tylko finansowe. Wylane łzy, nieprzespane noce. Tego się nie przeliczy na złotówki. Ja teraz zabrałam z parkingu młodą koteczkę. Poniosłam koszty odpchlenia, odrobaczenia, szczepienia i kilka dni temu strylizacji. Nikt mi nie pomaga. Budzi mnie o świcie. Jestem zmęczona ale się cieszę, że jej nie zostawiłam. Gdy umieszczę ją w donbrym domu, to satysfakcja będzie bezcenna. Róbmy swoje i bądźmy tolerancyjni wobec innych. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Toyota wkleiłaś swego czasu wątek małego pieska ze schroniska, któremu dałam na imię Tofi i zrobiłam mu ogłoszenie. Gdzieś mi jego wątek uciekł i nie mogę odszukać. Możesz go tutaj wkleić u Ninki? -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
maja602 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Jak już napisałam moje ogłoszenia są cały czas aktywne, mimo, że nie mają aktualnych zdjęć. To zmienię. Chcę podać aktualny kontakt. W ogłoszeniu podaję mail do osoby, która zajmuje się psem i może odpowiedzieć na pytania. Mój mail jest do aktywowania ogłoszenia. Namiast jeżeli otrzymuję pytanie o psa, to przesyłam je na adres do tego, kto psa zna osobiście. Możesz mi go przesłać na PW. -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
maja602 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasia i scott']Maju dziękujemy Tobie za te ogłoszenia i za zainteresowanie, zaangażowanie, każdy dobrze wie w tym ja , że byłaś pierwsza. Ja też robiłam kilka ogłoszeń u DR Lucy, na allegro i też spotkały mnie baty za tę chęć pomocy! To jest tak, że jedno mówią, że to nie pies szuka, a właściciel, dlatego ja wierze, że Jokera jego właściciel znajdzie.[/QUOTE] Kasiu z tego co pamiętam to nieprzyjemności miałaś ze strony innej fundacji, za allegro dla pobitego szczeniaczka o imieniu Kulek. Jeśli chodzi o Kulka, to nie miał operacji. Jest leczony farmakologicznie a jego stan jest na tyle dobry, że w tej chwili nadaje się już do adopcji. Wyrósł z niego ciekawy egzemplarz. Pamiętam nawet co to była za fundacja ale nie będę pisała nazwy. To nie była Fundacja Dr Lucy. Jestem pewna. Wracając do ogłoszeń to tak jak obiecałam wstawię nowe zdjecia i uaktualnię Jokerkowi ogłoszenia. Zrobię to dopiero w niedzielę bo mam trochę roboty przy mojej nowej znalezionej podopiecznej. Nr tel do kontaktu znalazłam. Poproszę o adres mail. -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
maja602 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
[quote name='hayena']Biorąc pod uwagę wielkie zainteresowanie losem Jokera (oprócz Ani i Jostel) i głupie teksty w stylu czy Joker sie wybudza od tygodnia nie będę tutaj zamieszczała info.Ostatnią moją info jest to,że Joker jest ogłaszany do adopcji.Dziękuję tym,którzy czekali na lepsze zdjęcia Jokera (a były),żeby odnowić ogłoszenia.Jedyną osobą,która ogłaszała Jokera jest moja sister ala56 za co Jej dziękuję a Wam,którzy śledzili wątek Jokera gdy miał zdartą skórę i tym,którzy szybko zapomnieli o tym,że nasza Fundacja utrzymuje go czwarty miesiąc,leczyła,wykastrowała itp.Oczywiście były osoby które pomogly Jokerowi i tym bardzo dziekuję.Tym które pisały"cześć Jokerku"też dziekuję ale w adopcji dość trudnego psa to nie pomogło.Jeśli ktoś jest zainteresowany Jokerem to zapraszam na forum Dr Lucy ale tu nie będę się produkować widząc wielkie zainteresowanie tym colaczkiem.I nie będę prosić już o żadne wpłaty ale proszę też nie wymagac od Fundacji przygarnięcia kolejnego psa bo Fundację utrzymujemy my i to my pokrywamy miesięczny koszt hoteliku co wynosi ok.600zł miesięcznie.Wyniki badań dostępnesą na forum Dr Lucy.Pozdrawiam.[/QUOTE] Zrobisz jak będziesz uważała. To że tu nie piszę, nie oznacza, że się Jokerem nie interesuję. Zaglądam na wątek i na dogo każdego dnia nawet kilka razy.Byłam pierwszą osobą, która ogłaszała Jokera. Dostałam wtedy za to, ze zamieściłam zdjęcia poranionego psa, a to odstrasza potencjalnnych chętnych. Na te ogłoszenia był odzew mimo, że do adopcji nie doszło. Możliwe, że moje niektóre ogłoszenia są jeszcze aktywne a niektóre już wygasły ale staram się je odnawieać . Jeżeli wygasły to dosłownie kilka dni temu bo doszłam do wniosku, że zamieszczanie zdjęć poranionego psa, gdy już tych ran nie ma, raczej działa na niekorzyść. To jest piękny pies i dobrze wykonane zdjęcia przyciągną ludzi ale widocznie są jakieś kłopoty z ich zrobieniem. Nie jest zatem prawdą, że nikt się Jokerem nie interesuje i nikt nie robi ogłoszeń. Tobie także powinno zależeć, żeby na wątku były aktualne wiadomości i zdjęcia do wykorzystania w ogłoszeniach. Zmienię zdjęcia, na te, które są na wątku i zaktualizuję ogłoszenia. Podaj wszystkie dane do kontaktu w sprawie adopcji łacznie z adresem mailowym.