Jump to content
Dogomania

maja602

Members
  • Posts

    3572
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maja602

  1. Dunia to nawet pulchniutka dziewczynka. Czy są jakieś nowe wiadomosci?
  2. Nie dość, że inteligentna to jeszcze do tego taktowna i dobrze wychowana. Sunieczka ma wysoką kulturę osobistą.:lol: Chciałam zapytać jak łapka Ninki ? Czy jest bardziej sprawna?
  3. Toyota proszę zapytaj z której strony internetowej Państwo dowiedzieli się o Duni? Z
  4. Polecam smycz Flexi, taśma i myślę, że dla Farci odpowiednia będzie 5m długości. Istotnie na allegro mozna ją kupic duzo taniej (30-35zł. + koszt przesyłki) niż w sklepach. Flexi służyła mojemu psu 11lat. Można kupić tańszą ale ja odradzam. Po miesiącu może być do wyrzucenia.
  5. Zapisuję. Rozumiem, że Kacper ma szansę na zabranie od chauwy a co z resztą?
  6. Czy Mikuś ma takie powodzenie u dziewczyn? Jak się jest przystojnym, to się ma ciężkie życie. Do Michaela zajrzę.
  7. Tak. Mało osób tu zaglada. Witaj Kropeczko.
  8. [quote name='Zofija']to nie takie proste- PO PIERWSZE JEST W TRAKCIE ROZPRAWY, WIĘC NIE MOZE IŚĆ DO ADOPCJI. MA 10 LAT, JEST CHORY, I JAK ZOSTAJE SAM TO PRZERAŹLIWIE PŁACZE I MA SPECYFICZNY ZAPACH. I NIE WIEM KIEDY BĘDZIE ROZPRAWA, WIĘC NAWET OGŁOSZEŃ NIE MOZEMY ROBIĆ. A TAKIE PSY RACZEJ SĄ "NIEADOPCYJNE" No tak. Nie wszystko wyglada tak ładnie jak na zdjęciu. Mam jednak nadzieję, że jego życie się zmieni.
  9. Reksio to śliczny delikatny piesek. Myślę, że znajdzie domek u spokojnych ludzi.
  10. Jestem na zaproszenie. Poczytam. Czy zdjęcia na pierwszej stronie przedstawiają Reksia zaraz po odebraniu tym pseudoludziom, czy w chwili obecnej? Czy on jest leczony? Postaram się coś wpłacić dla tego biedaczka.
  11. Czy są w tej mordowni jeszcze jakieś psy? Powtórzyła się historia Aldo, który miał mieć domowe warunki u AlinyS i nawet nie wiadomo, kiedy i w jakich okolicznościach zakończył życie.
  12. Moim zdaniem moze mieć stan zapalny dróg moczowych. Mogła się przeziebić. Może warto zrobić badanie moczy?
  13. Istotnie As jest ślicznym pieskiem.
  14. Zagladam na zaproszenie Anuli. Jaki będzie koszt transportu?
  15. Czy jest nadzieja na nowe, ładne zdjęcia to zmienię w ogłoszeniach.
  16. Zaglądam do Rexa. Cieszy mnie to, że to nie jest nowotwór i ze jest szansa na uratowanie łapki.
  17. Macie jakieś plany co do niego?
  18. Bo szczęście lubi przyjść nagle i zaskoczyć wszystkich. Ja myślę, ze ktoś Harrego zobaczy. Chłopak, przystojny a teraz pobiera nauki dobrego wychowania. Niedługo to będzie najlepsza partią do wziecia.
  19. Bardzo się cieszę, że Milka tak dobrz trafiła. Ciekawa jestem co z brunetem. Czy on w ogóle jest jeszcze w tym miejscu?
  20. Cieszę się bardzo. Kibicowałam Milce od początku. Mam nadzieję, ze domek wspaniały tak jak ona. Gdzie ją nowy właściciel wypatrzył?
  21. Przesympatyczny piesek, miły wątek. Z przyjemnością tu zaglądam.
×
×
  • Create New...