[quote name='Zofija']to nie takie proste- PO PIERWSZE JEST W TRAKCIE ROZPRAWY, WIĘC NIE MOZE IŚĆ DO ADOPCJI. MA 10 LAT, JEST CHORY, I JAK ZOSTAJE SAM TO PRZERAŹLIWIE PŁACZE I MA SPECYFICZNY ZAPACH.
I NIE WIEM KIEDY BĘDZIE ROZPRAWA, WIĘC NAWET OGŁOSZEŃ NIE MOZEMY ROBIĆ.
A TAKIE PSY RACZEJ SĄ "NIEADOPCYJNE"
No tak. Nie wszystko wyglada tak ładnie jak na zdjęciu. Mam jednak nadzieję, że jego życie się zmieni.