-
Posts
3572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maja602
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
maja602 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam. Na tym wątku cisza ale wiem, ze miłośnicy ON-ków tu zaglądają. Zajrzyjcie to tego pieska. http://www.dogomania.pl/forum/threads/229997-Szukam-domu-dla-psa-bo-ma-zosta%C4%87-zabity -
Waciłam dzisiaj 20zł. na transport. Ile jeszcze brakuje?
-
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
maja602 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Nie ma mojej wpłaty. Przesłałam swoje dane, więc na koncie fundacji powinna być, nawet jeśli została zapisana na konto ogólne lub dla innego psa. Niestety w wykazanych wpłatach jej nie ma. Możesz sama sprawdzić bo dane moje znasz. Poprzednia wpłata dla EMIRA na Victora jest a na łezkę nie ma. Więcej się nie będę upominała o sprawdzenie, bo to nie jest poważne. -
Też poproszę o nr konta. Dorzucę parę groszy ale pod koniec tygodnia.
-
3 mikruski zostają a my będziemy pomagać i nadzorować
maja602 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Bardzo źle ,że tam zostały... Jest dt po co ryzykować ich życiem? Ta kobieta jest bez serca, trochę się poprawi a potem będzie to samo...[/QUOTE] Też tak myślę. Nie wierzę aby coś się zmieniło w ich życiu, jeżeli pozostaną u dotychczasowego właściciela. -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
maja602 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='doris66'][B]wklejam rozliczenie wpływów pieniędzy na pomoc dla Łezki (wpływy cd 1-15.07 ). Nie podano jeszcze wydatków za ten okres. Aha! według mnie to zebrało sie 580zł a nie 480zł. [COLOR=#0000ff][SIZE=3]Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękuję. [/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=#0000ff][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR] 20,- Karina J.R.- Czerwionka-Leszczyny 50,- Piotr P. - Czyże 80,-Agniewszka W. - Bielsk Podl. (bunniaaga - bazarek) 50,-Ida D. - W-wa 20,-Dorota B.- Orla 10,- Ilona Z. - Kobyłka 50,-Helena A. S. - W-wa 200,- małgorzata U. - W-wa 100,- Jaroslaw B. - Bielsk Podl. _____________________ = 480,- z przen. 2.129,24 _____________________ [B]razem 2.609,24[/B][/QUOTE] Muszę przyznać, że to przykre. W tym rozliczeniu też nie ma mojej wpłaty. Szkoda. Nie wiem co mam myśleć? -
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
maja602 replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Goni kilka nowych ogłoszeń. Cieszy się dużym powodzeniem. Może tym razem znajdzie dobry domek. -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
maja602 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Zagladam do Jokera. Niestety mam kłopoty z dogomanią. Myślę, ze nie tylko ja? Z ogłoszenia pisało do mnie maile kilka osób. Chyba trzy. Dwóch lub trzech mężczyzn i kobieta. Jeden pan to chyba kilka razy. Poprosiłam o kontakt tel. z heyeną. Czy ktoś dzwonił? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Z trudem zaglądam do sunieczki. Coś złego dzieje się z dogomanią. Pozdrawiam sunieczkę. Co do moich wpłat. Miałam zamiar wpłacać swoje deklaracje do końca tego roku a później w miarę potrzeby. Są to pieniadze na potrzeby Ninki. Mogę tę kwotę wpłacić jednorazowo. Jak chcecie? -
DUNIA już w DT. Proszę o pomoc w ogłoszeniach !
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Pytam nie bez powodu. Odezwały się do mnie dwie osoby z ogłoszenia. Poprosiłam aby zadzwoniły pod nr z ogłoszenia. Moż po prostu się rozmyśliły. -
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
maja602 replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
No to prosimy osoby, które zadeklarowały wpłaty o ich uzupełnienie. Prosimy także inne osoby, które mogą wpłacić choćby jednorazowe wpłaty dla Goni. Może ktoś jakiś bazarek zorganizuję? -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
maja602 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Niemiło się zrobiło - zupełnie niepotrzebnie. ;) Akurat maja602 jest jedną z osób, która zareagowała na moje zaproszenie, wzięła udział w moim bazarku cegiełkowym i wpłaciła pieniążki na Jaspera. Jest darczyńcą zainteresowanym losem psiaka - dzięki takim osobom finansowany jest pobyt w hotelu, karma, leczenie. Zasada - płać i milcz albo tylko chwal ;) nie powinna mieć racji bytu. Dlaczego sugeruję zmianę karmy? Dlatego, że może być po niej poprawa (może również jej nie być, ale warto spróbować). Jeżeli pokarm jest nieodpowiedni, to nawet kilka leków-wspomagaczy nie pomoże. Jasper wygląda marnie - nadal jest chudy, sierść na zdjęciach wygląda na matową, kupy lepsze, ale nie dobre. Stąd te rady, które nie powinny wywoływać rozdrażnienia. ;) Weterynarze też się mylą, nie zawsze trafnie diagnozują i ustawiają leczenie. Dzięki Hop!. Na Twoje zaproszenie zawsze zareaguję. -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
maja602 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ronja']Maju, pozwolisz, że zmianę karmy będę konsultować jedynie z wetem i Myszą. I poczytaj wątek,zanim wpadniesz z poradą na odległośc;)[/QUOTE] Dobrze, że czytać mi pozwalasz. Ja tu nie wpadłam. Ja tu od jakiegoś czasu jestem i czytam. Na odległość, bo każdy tu ma jakieś zwierząta blisko do opieki. Ja też i to niezłe stadko. Jak mam jakiś problem, a mam, to rad nie lekceważę, nawet, gdy są one na odległość. Karmy, które stosujesz zawierają kurczaka dlatego proponowałam wypróbowanie karmy, która go nie ma. Trovet LRD zawiera poza innymi składnikami baraninę. Myślę, że na temat moich rad już skończłam. Bdziesz robić to, co będziesz uważała, tylko już druga osoba sugeruje zmianę karmy. -
DUNIA już w DT. Proszę o pomoc w ogłoszeniach !
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś odzywał się w sprawie adopcji Duni? -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
maja602 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Gabiszon miał zalecony Esseliv (i coś tam jeszcze) i weterynaryjną karmę Royal Canin Hepatic. Wypróżnienia były takie sobie. Przeszłam na Trovet Hepatic HLD - było odrobinę lepiej. W końcu zrezygnowałam z dodatkowych leków na wątrobę typu Esseliv i przeszłam na karmę Forza10 z tuńczykiem - http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/forza10/maintenance/32673. Wypróżnienie było bardzo dobre. Teraz je NDFC Senior Light z indykiem - http://www.go-dog.pl/ndfc-senior-light-15kg-indyk-i-brazowy-ryz.html i kupy super. Ograniczyłam leki - dostaje tylko Euthyrox i Lotensin. Gabiszon, chociaż skończył kilka dni temu 17 lat, nie ma żadnych problemów z trawieniem, a wcześniej bywało różnie. Pomogła zmiana karmy. Ja o zmianie karmy pisałam tu kilka razy. Proponowała wpróbować trovet LRD. Niestety osoby, które zajmują się Jasparem zupełnie to (mówiąc delikatnie) zignorowały. Przestałam się odzywać, bo głową muru nie rozwalę. Czytam tylko jak długo bedą oceniac psią kupę na 7 punktów. Może taki ranking kup jest śmieszny, ale nie dla psa. -
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
maja602 replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']jestem na Dogo ale nie mogę wejść w ustawienia żeby zobaczyć co nowego na wątkach. Czy Wy też tak macie?[/QUOTE] Tak. Ja też tak mam. Coś chyba padło. -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
maja602 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Zapisuje i wyjaśnię. Prosze wybaczyc jak zostało pominięte, napewno się wyjaśni. Wpływają wpłaty na inne psy i bywa ze coś sie znajdzie od razu. Wystarczy np brak litery w tytule (a szuka sie po tytule wpłaty) - tytuł jest [B]dla Łezki[/B] i teraz jak wrzuci sie w szukaja L zamiast Ł juz się nie znajdzie. Może też nie było tytułu. Czy sprawiałoby Ci problem podanie pełnego nazwiska na priva (po nazwisku się wydszuka)[/QUOTE] No i co w tej sprawie? Są jakieś wyjaśnienia? -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
maja602 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Zapisuje i wyjaśnię. Prosze wybaczyc jak zostało pominięte, napewno się wyjaśni. Wpływają wpłaty na inne psy i bywa ze coś sie znajdzie od razu. Wystarczy np brak litery w tytule (a szuka sie po tytule wpłaty) - tytuł jest [B]dla Łezki[/B] i teraz jak wrzuci sie w szukaja L zamiast Ł juz się nie znajdzie. Może też nie było tytułu. Czy sprawiałoby Ci problem podanie pełnego nazwiska na priva (po nazwisku się wydszuka)[/QUOTE] Wyślę pełne dane na PW. Zdaję sobie sprawę, że wpływa wiele darowizn na różne pieski a Panie na poczcie, z całym szacunkiem dla ich pracy, potrafią wpisać różne ciekawostki. Zatem spokojnie, ale poszukajmy tej wpłaty. -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
maja602 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Niestety i tym razem nie ma mnie na liście. Zatem proszę o wyjaśnienie, czy wpłynęła kwota 25zł. od Mariola Cz. Warszawa. Wpłacałam 13.06.2012r. z dopiskiem "Łezka". Jeżeli nie wpłynęła to będę interweniować na poczcie. Przepraszam za kłopot ale chcę to wyjaśnić. -
3 mikruski zostają a my będziemy pomagać i nadzorować
maja602 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Jestem u piesków. Może się na coś przydam. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Bardzo ważne jest, żeby wszyscy domownicy kochali psinkę. Cieszę się, że tak się Nineczce udało. Miała szczęście malutka. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że nie jesteś zazdrosna?