Bardzo się cieszę, że będą nowe zdjęcia. Zaktualizuję ogłoszenia, które mu dawno zrobiłam. Podajcie mi dane do osoby, która przeprowadzi adopcję, bo mam jeszcze stare informacje.
[quote name='Dogo07']To bierzcie jakiegoś biedaka razem z Asem, i niech jedzie na dt do Nysy.
Ja wiem że decyzja jest bardzo trudna, ja też nie chce decydować czy Aszka czy Sarunia.[/QUOTE]
Czy nie mozna obu?
Rozumiem, że wykup to 40zł. ? Mogę zasponsorować, tylko zanim wpłynie na Wasze konto to kilka dni potrwa bo wpłacam na poczcie. Będzie musiał ktoś założyć a ja wpłacę na jego konto 40zł. Jeżeli pasuje, to prześlijcie mi dane do przelewu na PW.
Nie ma na co czekać. Jeżeli Pani z Jeleniej Góry się nie odezwała to znaczy, ze nie weźmie Pati.
Wątek na FB [URL]http://www.facebook.com/events/282053731866130/?context=create[/URL]