-
Posts
3572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maja602
-
DUNIA już w DT. Proszę o pomoc w ogłoszeniach !
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Hej, hej! Jest tu kto? Jak się miewa DUnia? Czy nikt z ogłoszeń nie zadzwonił? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Pan jaki zakochany w sunieczce. -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
maja602 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki za wskazanie gdzie mam odpowiedź. -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
maja602 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy spróbowałyście z karmą dla psów z nietolerancją pokarmową? Polecałam Wam TROVET LRD bez wołowiny i drobiu. Czy podałyście mu tę karmę? -
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
maja602 replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Hej. Jest tu kto? Taka cisza u Goni. -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
maja602 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Wpłacałam za pośrednictwem poczty. To trochę dłużej trwa. Mogły wpłynąć po 15. Ja nie pierwszy raz wpłacam dla EMIRA i zawsze moje wpłaty były widoczne. Myślę, że tym razem też tak będzie, więc cierpliwie poczekam. -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
maja602 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Mnie na liście nie ma. Sądzę, że niebawem się pojawię. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Właśnie. Czy stan konta na pierwszej stronie jest aktualny? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobrze, że toleruje mięso drobiowe. Jest dość tanie i dostępne. Sprawdź jeszcze jajka i makaron. Makoron pod kątem mąki pszennej. Ryż zpewne toleruje dobrze. Jeżeli będzie tolerowała drób, ryż, makaron i jajka to super. To mozna tylko dokupić suchą dla psów z nietolerancją bez dodatku wołowiny. Ja musiałam kupować puszki, bo baraniny dostać tak łatwo nie można a poza tym jest droga. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Załączam link do karm dla psów z nietolerancją pokarmową. Jest duży wybór. Ja stosowałam TROVET LRD, bo moja sunia miała robione testy i ta akurat karma była najbardziej odpowiednia. Nie musisz kupować akurat w tym sklepie ale oni mają dość wyczerpujące opisy, na co stosować i jaki jest skład różnych karm. [URL]http://www.czterylapki.pl/pies/karmy_lecznicze[/URL] -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
W brew pozorom kurczak uczula. moja sunia miała uczulenie na mięso wołowe i drobiowe. Nawet na indyka. Jadła TROVET LRD, mięso wieprzowe i baraninę. Zaraz wkleję wątek do karmy. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Polecam do wypróbowania TROVET LRD - ryż i baranina. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Właśnie, tak tu cichutko się zrobiło. Co słychać u suni? -
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
maja602 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Skąd ten domek? Gdzie Joker zamieszka? Dajcie znać jak wszystko będzie sfinalizowane, to usunę ogłoszenia. Cieszę się że wreszcie Joker tafi do własnego domu i mam nadzieję, że wszstko będzie już dobrze. -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
maja602 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biorąc pod uwagę stan ogólny psa i utrzymującą się od pewnego czasu biegunkę, czy kastracja Jaspera jest w tej chwili wskazana? Czy nie za dużo tego wszystkiego? Może trzeba go trochę podleczyć i wzmocnić zanim poda mu się narkozę? -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
maja602 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i postaram się pomóc. -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
maja602 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy w karmie, którą dostaje Japer jest kurczak lub wołowina? Jeżeli możecie kupić jedną lub dwie puszkę Trovet LRD - ryż i baranina i sprawdzić czy będzie trochę lepiej. -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
maja602 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie chcę się za bardzo wtrącać i wymądrzac ale czy ona ma podwyższoną gorączkę? Jeszcze raz zasugeruję zmianę karmy. -
Nikt tu nikogo personalnie nie oskarża. Jednak uważam, że donos mogła napisać osoba, która jeżeli nie zabierała głosu na tym wątku, to prawdopodobnie go czytała. Pozostawiam ten czyn jej sumieniu i poczuciu "dobrze" pojętej przyzwoitości. Człowiek ten wypełnił swój "obywatelski obowiazek w trosce o los bezdomnego, chorego psa." Dzięki takiej osobie przykrości będą mieli ludzie a także bezdomne psy i koty, które były pod ich opieką. Mam tylko nadzieję, że sprawa zakończy się dobrze.
-
Joker-okrutnie poraniony collie - już w nowym domu!
maja602 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Przypomnij się wszystkim Jokerku. -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
maja602 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Masz rację. Trzustka też daje takie objawy. Trzeba mu pomóc, bo tyle nieszczęścia na jednego pieska, to stanowczo za dużo. Będę zagladać zaglądać do Jaspera. -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
maja602 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie. Nie czytałam wątku. Weszłam tu z bazarku i na czytanie całego watku niestety nie mam czasu. Moja sunia po royalu też miała biegunkę. Jeżeli to by była nietolerancja, to trzeba zbadać na co. Może właśnie royal dokłada do karmy ten składnik, którego Jaspar nie toleruje. Trovet LRD http://www.czterylapki.pl/pies/karmy_lecznicze/trovet_lrd_dla_psa_lamb_rice_diet,p1342070938