Jump to content
Dogomania

jkp

Members
  • Posts

    1247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkp

  1. Jestem , SZKODA SUNI !! dołoże do DT jesli macie jakis pomysł . Jak ona jest duża i czy jest grzeczna w domu ? mieszkała w mieszkaniu??, zostawała sama ??
  2. Hej Wisela a konkrety ??:cool1:. Zapytaj weta o leki koniecznie ! Potem ew zapolujemy na konkretna klatkę ( najlepiej z internetowego sklepu ) . trzymam kciuki J.
  3. Ach Maskociu :sweetCyb: , tak bardzo się ciesze . Jestes kochana psinka i zasługujesz na taki super domek.
  4. Jaka klatka jest potrzebna ( jesli leki nie podziałają )? 1) Nalezy spróbowac lekow ( i prosze mi nie mowic ,ze leki truja , ogłupiają itd - to jest walka o życie , jak nie kota to Wiseli , wiec nie ma nad czym dyskutować . U ludzi tez sie tak robi!!). 2) Jesli nie, to jeszcze klatka do sprobowania , niech Wisela wybierze . Mozna kupic, jesli okaże sie nieprzydatna to pojdzie gdzies dalej . 3) Supergoga - zgadzam sie z Tobą ( no ten poznanski rozsadek :evil_lol:) . Wolność ( zwierzat i ludzi ;) )konczy sie tam , gdzie jest granica spokóju innego stworzenia.
  5. Od Szarotki dojdzie do Jamora ok 60-70 PLN ( licze na wszelki 60 bo poniesie jakies koszty wymiany w kantorze , poszukiwanie kantoru itd :evil_lol:) dlatego wysyłam 300 ze "skarpety" Wilczka. Na te 300 składa sie : 100 od Beci2222, 120 od AgusiP, 50 od Li1 i 30 moje . Na przyszły miesiąc zostaje 50 od Li1 bo wpłaciła od razu na 2 miesiące . KTO ROBI OGŁOSZENIA PSIAKOWI ??. BEZ OGŁOSZEN NIE MA SZANS NA DOM !!!!!.
  6. Nie będzie mnie do pn . Jesli wszystko sie uda :eviltong: to w spr finansowej odezwę sie do Jamora we wtorek.
  7. Oby sie udało i wszystko wyjaśniło .
  8. Moze cie ktos wypatrzy sliczny misiu. Podnosże i bede podnosic . Biedny, skrzywdzony 2x porzucony i ślepy. Zasługuje na pomoc !! Niech go ktos zauwazy .
  9. A ja poprosze o nr konta;)
  10. No to bardzo Wam dziękuję bo już miałam doła i brak wiary ... w cuda :oops:. Wczoraj rozpacz dzis spokojna głowa :evil_lol: i mogę spać !!Oczywiście dołożę do Kuby DT;). Kto zbiera ?
  11. RACJA !!! Ale może to da nam trochę czasu na szukanie . Kto zna płatne DT ?? CZY wszystkie są zapsione ??
  12. Erka już przeczytałam , Ok :) . Jeszcze tylko wet by się przydał . Będe śledzić wątek i czuwać coby finanse dały mu przeżyć :oops:
  13. Dobrze ,ze mnie nie zlinczowałyscie :shake: Wiem ,ze to okropne ale tym bardziej okropnie jest pomyslec jak jego los wyglądal bedzie w schronie. A potem nawet jesli przezyje to wydostac go do DT to tez problem. No i sni mi sie historia benki z tego schronu , ktora jest u Jaggi. Do innego schronu trudno go zawieść ( bo kto i [B]gdzie[/B] ma go podrzucić ??) Jesli jest hotelik to ja chętnie sie dołożę ( wysłałam kase przez AFN ostatnio więc chyba dziewczyny mają cos ,zeby wyłożć albo dac zaliczke itp.) Na Kubusia zapłace osobno napiszcie czy to możliwe ? Szkoda ,ze to tak daleko .
  14. Jesli chory , przerazony pogryziony i z problemami z jedzeniem ma trafic do schronu to jest [B]czyste okrucieństwo[/B] i lepiej go uspić. Wybaczcie ale mam racje zniknie z naszych oczu ale wiemy jaka jest prawda , nie mozemy nic pomóc ? Tym razem nie damy rady OK - wszystkiego zrobić się nie da . Ale skazywanie go na powolna agonię w schronie to okrucieństwo i o tym tez wiemy. Akurat taki pies jest modelowy " nie do schroniska ", jesli nie mozemy mu pomóc inaczej to nie dajmy mu cierpieć. Wierzcie mi ,ze ryczę przed kompem ale przecież pamiętam ,ze swoim psom cierpieć bez sensu nie dałam. A wiele razy płaczę nad cierpiącymi ludźmi nie rozumiejąc dlaczego muszą tak cierpieć do końca ... Boże sama sie boje tego co piszę ale wierze ,ze oprócz podarowania życia , takze brak cierpienia jest wielka wartością . Nie zabijcie mnie .....
  15. No rozumiem , pat absolutny :-(:shake::shake:
  16. O :-(:-(:-( i ten wzrok . Biedny maluch w schronie zginie. Jest ładny miałby szanse na adopcje tylko trochę pracy w DT ,ktory ma wieksze doswiadczenie z psami niz obecny. A moze na chwile pomóc tym Panstwu , tj zawieżć do weta zbadac, moze dadza mu szanse na tydzien np.??
  17. Od AgusiP doszło 120:multi::multi: DZIEKI
  18. Stella potrzebuje szczepień dlatego prosżę ,żeby Jaaga wzięła potrzebna kwotę z zasobów , które zostały po mojej Ciapie :lol:.
  19. Otrzymałam Li1 100 PLN ( czyli 2x50 tj deklaracja na 2 miesiace) Becia2222 100 PLN DZIEKUJEMY !!:cool3::cool3::cool3:
  20. Na transport kaske wysłałam pati-c, dajcie mi prosze znac jak Wilczek pojedzie i wtedy porozumiem sie z Jamorem i ureguluję rachunek za 1 miesiąc . Jutro info o wpłatach :razz:.
  21. :shake::shake::shake: Tak mi go żal !!
  22. Przepraszam ,ze nie na wątku Ciapy piszę ale tam możecie nie zajrzeć a chciałabym cobyście przeczytały poniższe KU POKRZEPIENIU SERC W CHWILACH ZWATPIENIA ! [B]Kochane "Ciotki Kieleckie",[/B] Chciałabym bardzo Wam podz[I]i[/I]ękowac za uratowanie mojej Ciapy. O ile pamiętam to [B]Kika[/B] ją wypatrzyła na spacerze , potem załatwiłyscie jej DT ( [B]Jaadze[/B] dziekowałam juz wielokrotnie jestesmy w kontakcie )[B].Linssi[/B] i [B]ewelince m[/B] dziekuję za szczepienie i potem transport ( [B]Tuski [/B]). Wszystkim Wam dziekuję ,że Wam się chciało bo Ciapa to pies CUDO:loveu::loveu:. Jest kochana ,grzeczna , wszyscy ja lubią ( i my w domu i "krewni i znajomi królika"). Chyba lekko w zyciu nie miała a ma zaufanie do człowieka jak rzadko jaki pies . CUDOWNY CHARAKTER I ŚLICZNA. Gdyby trafiła do schroniska to strach pomyslec coby sie z nia stało - albo " hodowla małych benkow" albo by nie dala rady w klatce w schronie i sie poddała . Takie psiaki nie trafiają się często i mimo ,ze wszystkie zwierzaki kochamy to [U]Ciapa wyjątkowo zasłużyła na poprawę losu[/U]:multi::multi:. Jeszcze raz wam dziękuję i gdybyście potrzebowały pomocy na wysunietej placowce:razz: w Poznaniu to wiecie jak mnie znależć . Pozdrawiam Joanna ( i uściski :evil_lol: od moich suczek- ta mniejsza tez pochodzi z kieleckiej wsi )
  23. PW z kontem wysłane, za transport zaraz przeleje Pati
  24. no to czekam na deklaracje ( czy sa gdzies pozbierane ?) I Lara dzieki juz za ogłoszenia przyszłe . Co do fotek to Jamor tez fotki ładne robi u siebie moze go naciagniemy na sesję . Moniska czy masz kase na odrobaczenie ??
  25. UWAGA Pati akceptuje transport, napisałam PW do Moniski coby sie dogadały. Ja zapłacę Pati. Udostępnię też konto dla Wilczka ( na pw ) ALE PROSZĘ KOGOS KTO PODEJMIE SIE ROBIENIA OGŁOSZEN BO BEZ TEGO NIE MA SENSU GO BRAC !!!
×
×
  • Create New...