jkp
Members-
Posts
1247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jkp
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ,ze tak zapytam bezczelnie a Pipi ??? Gdyby był załatwiony transport i tylko byłoby od dnia do dnia itd ? Tylko przetrzymanie ???? -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Doczytałam : piesek musi być odrobaczony i zaszczepiony ( komplet ). To sie skomplikowało bo Moniska chyba sama nie da rady ze wszystkim:shake:. Po pierwsze trzeba by przy dokarmianiu dać mu tablety na odrobaczenie , potem pójśc do 1 szczepienia POTEM ZOSTAWIC NA ULICY PONOWNIE :shake: i potem dopiero drugie szczepienie . I dopiero potem załatwiać transport Nie wiem czy to wykonalne na miejscu . Szkoda psiaka !!!!! Wizja zbyt skomplikowanej pomocy moze przekreslić jego szanse . -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Li1 czy takie są warunki Jamora ,ze Wilczek ma być odrobaczony i zaszczepiony itd ?. Czy wystarczy szczepienie pw wściekliźnie ? Czy na miejscu w Brańsku to ty Moniska sama jesteś ?? Czy może jeszcze ktos jest do pomocy ( oprócz Przemka). Czy jest jakis wet np co zaszczepi i ma mozliwość przetrzymania np 2 dni do transportu ( wiem, wiem to kosztuje ale moze nie byc innego wyjscia ) -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Napisałam do pati- c na razie cisza. Wieczorem wpiszę dodatkowo na wątek transportowy chyba ,że któraś z Was zdazy zrobic to wczesniej :cool3:. -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
No i to bedzie wtedy zaliczka za zaklepane miejsce :razz: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
O rytko :-(:-( aż za dobrze ostatnio wiem co to znaczy:-(:-(. więc trzymam kciuki za zniesienie Twoje PUSTKI PO MANI. -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Oki napisze do pati-c w spr transportu . Kto zajmie się zamianą deklaracji na konkretną kasę u Jamora ? ( trzeba przypomniec i przekierwac deklaracje ) I kto skontaktuje się z Jamorem -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Pytania: 1) Moniska czy dasz rade go złapaĆ I CZY JEST KTOS CO CI POMOZE Z TRANSPORTEM ,SZCZEPIENIEM ITD. 2) Czy on musi miec czip przed wyjazdem do Jamora czy wystarczy szczepienie pw wsciekliźnie ?? 3 ) [B]KOSZTY TRANSPORTU POKRYJĘ ja [/B]( pisałam na poczatku ) 4) Szarotka jest watek hotelu Jamora (tam sa namiary) mozesz przesłać kase jesli chcesz z info ,ze to dla Wilczka z Brańska -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Prosimy o deklaracje chociaż grosik, Wilczek jest bezdomny, idzie zima !!!! -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: prosimy o masaze takze dla Pepsi ( sprawiedliwośc byc musi !) -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Jeszcze trochę kasy potrzebne :lol: prosimy o pomoc . Pies jest sliczny w czekając hoteliku na pewno znajdzie domek -
Ślepy,duży miś Beethoven oddany do schroniska znalazł nowy dom;)
jkp replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Proszę nie zapominać o "misiatym" czeka w schronisku niewidomy :shake: , jest psem adopcyjnym , sprawdzony przez woluntariuszy ! -
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
jkp replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
TEKST DO OGŁOSZEŃ !!!!! pliss.... bez tego nawet nie ma co prosić:cool1: -
Łatku kochany uśmiechaj się do świata żeby Cię odpowiedni domek odnalazł :oops: bo bardzo się martwię o DS dla Ciebie ! I daj szansę innym psiakom proszę :lol:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
No to jeszcze tylko jedno zdanie o Czarnej jak wiadomo rytce jestem cały czas za zrobieniem cos dobrego z Czarną. Bedziemy wdzieczne za towarzystwo innych w tej sprawie :cool3: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
jkp replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
To mi daje do myślenia:evil_lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
No i dlatego Guffik jest CUDEM NIE PSEM !!! -
Bojek już w wymarzonym,super domku!!!zdjęcia z DS str.14;)
jkp replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Podnosze i bede nadal PROSIMY O ZAINTERESOWANIE . Ten psiak juz tyle wycierpial teraz czeka na dobrego swojego LUDZIA. Moze specjalistki od ogłoszen poprosić musi byc ich duuzo !! Jak sobie przypomne kto ogłasza to napisze .. Marchewa potrzebny tekst do ogłoszeń . -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Jestem i przepraszam nie odzywałam sie bo miałam w domu Maskotkę ( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-maskotka-wyrzucona-na-bruk-po-smierci-pana-pilnie-dt-potrzebne-fundusze-145548/[/url] ) ale jestem z Guffim na bieżąco:cool3:. Dzis byłam też u weta ( dzikawa kotka do sterylizacji zawieziona) i rozmawiałam przypadkowo z doktorem. Otóż warunki operacyjne tego usunięcia głowy k udowej były ciężkie ze względu na ogólnie mowiąc powstałe zmiany wtórne po urazie ( takie samogojenie powiedzmy) dlatego efekty moga byc gorsze niz to jest po zabiegach dekapitacji robionych wczesniej w stos. do urazu. Pozyjemy zobczymy :loveu:. Na razie Gufiik jest dzielny :multi: i naprawde nie wiem jak moze go to cholernie nie boleć ???