Jump to content
Dogomania

jkp

Members
  • Posts

    1247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkp

  1. Jaaga :roll::roll::roll: JESTEŚ WIELKA !!!! niezaleznie od wszystkich dotychczasowych kłopotów beni i jej dalszych losów GRATULUJĘ.
  2. Przepraszam ,ze tak zapytam bezczelnie a Pipi ??? Gdyby był załatwiony transport i tylko byłoby od dnia do dnia itd ? Tylko przetrzymanie ????
  3. Doczytałam : piesek musi być odrobaczony i zaszczepiony ( komplet ). To sie skomplikowało bo Moniska chyba sama nie da rady ze wszystkim:shake:. Po pierwsze trzeba by przy dokarmianiu dać mu tablety na odrobaczenie , potem pójśc do 1 szczepienia POTEM ZOSTAWIC NA ULICY PONOWNIE :shake: i potem dopiero drugie szczepienie . I dopiero potem załatwiać transport Nie wiem czy to wykonalne na miejscu . Szkoda psiaka !!!!! Wizja zbyt skomplikowanej pomocy moze przekreslić jego szanse .
  4. Li1 czy takie są warunki Jamora ,ze Wilczek ma być odrobaczony i zaszczepiony itd ?. Czy wystarczy szczepienie pw wściekliźnie ? Czy na miejscu w Brańsku to ty Moniska sama jesteś ?? Czy może jeszcze ktos jest do pomocy ( oprócz Przemka). Czy jest jakis wet np co zaszczepi i ma mozliwość przetrzymania np 2 dni do transportu ( wiem, wiem to kosztuje ale moze nie byc innego wyjscia )
  5. Napisałam do pati- c na razie cisza. Wieczorem wpiszę dodatkowo na wątek transportowy chyba ,że któraś z Was zdazy zrobic to wczesniej :cool3:.
  6. No i to bedzie wtedy zaliczka za zaklepane miejsce :razz:
  7. O rytko :-(:-( aż za dobrze ostatnio wiem co to znaczy:-(:-(. więc trzymam kciuki za zniesienie Twoje PUSTKI PO MANI.
  8. Oki napisze do pati-c w spr transportu . Kto zajmie się zamianą deklaracji na konkretną kasę u Jamora ? ( trzeba przypomniec i przekierwac deklaracje ) I kto skontaktuje się z Jamorem
  9. Pytania: 1) Moniska czy dasz rade go złapaĆ I CZY JEST KTOS CO CI POMOZE Z TRANSPORTEM ,SZCZEPIENIEM ITD. 2) Czy on musi miec czip przed wyjazdem do Jamora czy wystarczy szczepienie pw wsciekliźnie ?? 3 ) [B]KOSZTY TRANSPORTU POKRYJĘ ja [/B]( pisałam na poczatku ) 4) Szarotka jest watek hotelu Jamora (tam sa namiary) mozesz przesłać kase jesli chcesz z info ,ze to dla Wilczka z Brańska
  10. Prosimy o deklaracje chociaż grosik, Wilczek jest bezdomny, idzie zima !!!!
  11. SUPER MASKOCIU:loveu::loveu::loveu: dobranoc maleńka.
  12. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: prosimy o masaze takze dla Pepsi ( sprawiedliwośc byc musi !)
  13. Jeszcze trochę kasy potrzebne :lol: prosimy o pomoc . Pies jest sliczny w czekając hoteliku na pewno znajdzie domek
  14. Proszę nie zapominać o "misiatym" czeka w schronisku niewidomy :shake: , jest psem adopcyjnym , sprawdzony przez woluntariuszy !
  15. TEKST DO OGŁOSZEŃ !!!!! pliss.... bez tego nawet nie ma co prosić:cool1:
  16. Uff .. Kochane maleństwo :loveu: No nie można jej inaczej traktować jak maskotki właśnie .
  17. Łatku kochany uśmiechaj się do świata żeby Cię odpowiedni domek odnalazł :oops: bo bardzo się martwię o DS dla Ciebie ! I daj szansę innym psiakom proszę :lol:
  18. Maskotko caly dzien czekam a tu nic :cool1: Mam nadzieje ,ze wszystko w porządku ,bądź grzeczna proszę:-o
  19. No to jeszcze tylko jedno zdanie o Czarnej jak wiadomo rytce jestem cały czas za zrobieniem cos dobrego z Czarną. Bedziemy wdzieczne za towarzystwo innych w tej sprawie :cool3:
  20. z Poznania jestem jeszcze ja :loveu:. ania z poznania, Radunia , ale doswiadczenie z wizytami ma na pewno Supergoga, GoniaP i Weronia też . Do Supergogi pisz koniecznie
  21. To mi daje do myślenia:evil_lol:
  22. No i dlatego Guffik jest CUDEM NIE PSEM !!!
  23. Podnosze i bede nadal PROSIMY O ZAINTERESOWANIE . Ten psiak juz tyle wycierpial teraz czeka na dobrego swojego LUDZIA. Moze specjalistki od ogłoszen poprosić musi byc ich duuzo !! Jak sobie przypomne kto ogłasza to napisze .. Marchewa potrzebny tekst do ogłoszeń .
  24. Dobranoc Maskotko bądź grzeczna , nie denerwuj sie itd ...
  25. Jestem i przepraszam nie odzywałam sie bo miałam w domu Maskotkę ( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-maskotka-wyrzucona-na-bruk-po-smierci-pana-pilnie-dt-potrzebne-fundusze-145548/[/url] ) ale jestem z Guffim na bieżąco:cool3:. Dzis byłam też u weta ( dzikawa kotka do sterylizacji zawieziona) i rozmawiałam przypadkowo z doktorem. Otóż warunki operacyjne tego usunięcia głowy k udowej były ciężkie ze względu na ogólnie mowiąc powstałe zmiany wtórne po urazie ( takie samogojenie powiedzmy) dlatego efekty moga byc gorsze niz to jest po zabiegach dekapitacji robionych wczesniej w stos. do urazu. Pozyjemy zobczymy :loveu:. Na razie Gufiik jest dzielny :multi: i naprawde nie wiem jak moze go to cholernie nie boleć ???
×
×
  • Create New...