Jump to content
Dogomania

jkp

Members
  • Posts

    1247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkp

  1. AJULA i BeaBono dzięki wam obydwu za rzeczowe podejscie do sprawy. sprawa nie jest prosta i dlatego lepiej pomysleć niż z hurraoptymizmem cos zepsuć. Zapisałam sie juz dawno do pomocy. AJULA Weta znam dobrze, też tam się leczę;) i w spr lekarskich oraz transportu służę pomocą.
  2. OK BEABONO mogę wozić do weta ,dojazd mam Ok a weta znam dobrze;) wiec moge sie przydać.
  3. A w jakiej częsci P-nia mieszkasz ?? Operacja miała byc na Piątkowie więc to ważne w kwestiia w dziale : transport na wizyty do weta. Pytam bo mogę pomóc. Czy Pepsi tez jest teraz " w stadzie" jesli tak to moze by sie dwa psiaki zaaklimatyzowałyrazem w nowym miejscu?
  4. Bo to PIES PASTERSKI JEST:loveu:. A W OGOLE TO ONA MNIE ZJE PO DRODZE:eviltong: za to ze ja od Was porwałam . Proszę porozmawiaj nią powaznie :razz:. Kozy zaadoptuję niestety dopiero jak zakupię posiadłość ziemską ale bardzo sie martwię ,ze u nas nie ma takich atrakcji :mad: i Bella sie zanudzi. No mamy nową atrakcyjna SŁONIARNIĘ w ZOO - myśłisz ,ze jej to wystarczy ????
  5. Nieśmiało pytam co u Belli ??
  6. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ania nie żartuj cały psi świat nie moze byc na Twojej glowie:mad::mad:
  7. No miałam się opowiedzieć ale mnie Jaaga wyprzedziła;) Decyzja zapadła wczoraj po moich jękach i mękach piekielnych, bo.... same wiecie jak to trudno zdecydować bo zaraz chce się zabrać wszystkie te najbiedniejsze ... Bella jedzie do nas w trudnych warunkach ..psychologicznych:shake: bo 15 lipca odszedł za TM ukochany kropkowy Lampacynek a wczoraj zginęła nasza Kicia ( jeszcze się pytałam czy Bella nie zje kota :-(:-(:-() WIĘC W DOMU JEST ŻAŁOBA. Na stanie jest osamotniona roczna suczka , ktora .. mam nadzieję zgodzi się z Bella , bo jest małym strachliwym stworzeniem i ze strachu warczy i szczeka :mad:. Tyle wiem ,ze wiosną dalmatynkę na Dt zaakceptowała ale teraz jest starsza i na dodatek ma depresje (chyba ) po stracie starszego brata. WIĘC TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKI
  8. A ogłoszenia ma ?? Ja nie bardzo jestem kumata ale mogę wspomóc jak trzeba cos opłacic . Sa na mapie pomocy dogomanii dziewczyny które hurtem robią ogłoszenia ;). Moze do nich napiszesz i poprosisz , przedstawisz psiaka ( musza wiedziec co napisac o psie )
  9. jest watek poszukaj pod : rasy ; gr 2; Bernardyn. [B] zuzlikowa [/B]jest w temacie i [B]Paulina mickey[/B]
  10. GRATULACJE KRÓLU :multi: Odnośnie innych psiakow Jest MIKRUS na watku przytuliska Przyborowko koło Poznania( jest tez na stronie przytuliska ) To sprawdzone miejsce o psie wiadomo duzo to nie zwykły schron [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/watek-adopcyjny-psow-z-przyborowka-k-poznania-potrzebne-ogloszenia-129790/?highlight=[/url] Jest też ślepaczek mix Benek : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slepy-duzy-mis-beethoven-oddany-do-schroniska-143329/[/url]
  11. Co tu tak pusto u misia :shake:. Fajny duży MIS szuka domu , czy zawiadomione sa ciotki specjalistki od BENKOW ;) ??
  12. Czipowanie jest za darmo w klinice w ktorej Gufii ma byc operowany dla psow z Poznania ale jak go odjajczymy to nie płaci sie podatku więc go mozna zrejestrowac w Poznaniu i zaczipowac ;). KUPIC KARME LEPSZA ( ALE BEZ KOMPLIKOWANIA RYTCE żYCIA - niech kupi co ma dostepne ) Guffiak MUSI BYC W DOBREJ FORMIE PO ZABIEGU !!
  13. Ładne fotki i ogloszenie !!!!!W WKP jest maly psiak jak York ( kudłatek) w schronie jeszcze na kwarantannie a po ogłoszeniach allegro ludzie juz dzwonią !!! Tez z Warszawy !!! powodzenia
  14. przepraszam nie wiem czy w dobrym miejscu się wpisuję:mad: Mam do odstapienia 45 tabl Karsivan - to lek dla staruszków :poprawia krązenie podawany przy apatii, trudnościach w chodzeniu, sztywnym chodzie itd. Lek kosztuje troche , mój Lampacynek nie zdążył wykorzystać:-( niestety. może ktos potrzebuje albo chce spróbowac rozpoząc podawanie bez kupowania całego drogiego opakowania. Prosze o wiad na PW
  15. jak wyglądaja finanse Shivy za sierpien ?? czy jest na zero ? czy nie powstał dlug ?? nikt tu tego nie pilnuje a nie chcę ,żeby Jamor został z problemem sam bo straci zaufanie do psów dogomaniackich na DT :mad:.
  16. Mam nadzieję ,że w nagrode za dzielność Nadzieja doczeka sie prawdziwego domu. Temu KOMUS kto jedyny sie przejął jej losem bardzo dziękuje za ... bycie ludzkim.Przelałam dziś 200 dla suczki .
  17. :shake::shake: Aniu dopiero przeczytałam:shake:- trzymam kciuki za Lunkę !!!
  18. ja kiedys w takiej sprawie dzwoniłam i facet sie nie obraził:lol: i po sterylce był zadowolony i zrobił psu lepsza budę:multi:
  19. i nie stróża:diabloti:
  20. A mój mail z pytaniem o Belle dotarł:razz: ?? ja szukam raczej psa domowo ogrodowego.
  21. a wiadomo jaka fundacja przejęła Helę ? pytam bo czasami dobrze wiedzieć gdzie takie psy w potrzebie " nadawać"
  22. Nazwa Kórnik pochodzi OD KORNIKÓW ( takich małych co zjadają drewno ) - spedziłam tam wakacje w dziecinstwie więc wiem co nieco:razz:
  23. POWODZENIA KRÓLU ( ale tez masz piekne imię :multi: i jestes sliczny ) + opiekunom tez życzę FARTA !!!
  24. Tak jest ANIA WIE CO ROBI :razz: BO JEST WIELKA :loveu: ( i wie co robi itd ...:diabloti:). i STERYLKE ZROBIĆ TRZEBA KONIECZNIE !!!!!!!
  25. O przepraszam ..... :mad::mad: jest napisane jak jest z kotami i małymi psami. Jest śliczna i ... zadzwonie wieczorem .
×
×
  • Create New...