jkp
Members-
Posts
1247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jkp
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Hoopka PKSa nr 2 - super wychowany psiak czeka na DS -
Na zawsze w naszych sercach zostaniesz słoneczko
jkp replied to Basia1968's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Basia , Halbina ma duże doswiadczenie szczeniaczkowe -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Ja zakładów nie lubię ( z powodu wrodzonego pesymizmu i braku zaufania do losu:diabloti: ) ale będę teraz podnosić Wilczka i hopac ( dotychczas jak nie mam nic ciekawego do powiedzenia to milczę ) bo taki fajny psiak i tak długo czeka :mad:. TO JEST HOPKA Wilczka nr 1 :oops: -
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
jkp replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Padłam :):) !! O Gajanko ale Ci sie trafiło samo fajne za te wszystkie samotne dni w lesie kieleckim !! Malagos dzieki ,ze ją wtedy wzięłas z lasu na DT( inaczej by tam została) ,dzieki Tobie ma teraz tak fajnie . Jak ja lubie takie historie :) -
Ajula to ile za te sterylke wisze :) ??
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Taka jedna Onka ,po 1 nieudanej adopcji , czekała 1,5 roku albo wiecej a teraz ma DS superasny więc "niech żywi nie tracą nadziei " :) -
Jamor wzięłam ze sznaucerow chyba ( od malwaszki w kazdym razie )[url]http://www.dogomania.pl/threads/192567[/url]
-
Link nie działa :(
-
Jest moja ambicją , żeby supergodze nie przysporzyć kłopotu i kosztów !!
-
Ajula a co bedzie placone z konta Animalii ?? wszystko tj hotel i wet czy tylko wet ??. Birka jest podobna do mojej Ciapki ( mix Benka) tez jest uległa, tez na poczatku sie bała ( ale zerro agresji :). Teraz pozostała do ludzia uległa i posłuszna ale o miejsce w stadzie potrafi zawalczyc ( moją druga suczke zastraszyła niestety ) .. Wiec na razie proponuje dom dla 1 psa bez " towarzystwa" bo to duzy kawał psa i wierzcie mi ustawianie miejsca w stadzie nie wygląda miło :) . Natomiast jest to psina dla tych co za płotem lubia miec psa co groźnie wyglada a w domu w kontaktach nie wymaga zdecydowanej postawy i pracy :).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jkp replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ostatnio filmu na YT "o tej tematyce" biły rekordy popularności ( kot wrzucony do śmietnika w Anglii). Może kto jest na FB albo NK to może rozpropagować ?? ( Ja niestety tylko dogomaniaczką jestem ale poprosze dzieciaki coby rozesłały swoimi drogami ) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jkp replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Cos ty Ira najlepszego zrobiła !!! Tyle staran o ciebie !! Kurcze ona skończy pod kołami albo w tych Dyminach !!! erka no nie wiem , trzeba to przespac ale nie wiem czy zabierac ja z miejsca gdzie ciagle wraca ??!! -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jkp replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ech ...:( Misiek :( tylko płakać!! Te Wasze ( przepraszam Was oczywiscie !) Dyminy to rzeczywiście horror chociaz do poznańskiego schronu tez bym nie oddała psiaka , szczegolnie duzego bo " zrobi sie agresywny" i po nim. Pod Poznaniem gminy maja teraz czesto małe przytuliska , ktore powiazane sa z gospodarka odpadami i smieciami !!! Czesto to kilka klatek na terenie bazy smieciarek - hałas, kurz , cieżarowy jeżdżą prawie po klatkach = psy dostaja szału ze strachu a karmi je jakis " dyzurny ruchu" ; o wecie nikt nie słyszał nawet !!! Chociaz jedno takie schronisko nawet współpracuje z Fund. Animalia i tam jedna osoba naprawde zajmuje sie psiakami tyle ile moze czyli znacznie ponad standard a i tak jak brałam z tamtad psa to ryczałam. To taki "głos z Polski". Ja staram sie Wam pomóc , erka świadkiem, bo faktycznie srednia psow na 1 osobe jest u Was masakryczna nie wiem jak to ogarniacie !!! U nas chociaz wiecej osób jakos zainteresowanych na 1 psa przypada . Pozdrawiam J. -
dziękujemy
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jkp replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzieki za odzew , to niestety samiec. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jkp replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny przepraszam ale to chyba tu miałyscie jakis namiar na DS dla duzego psa co " groźnie wyglada" i bedzie straszył tym wygladem ? Pamietam ,ze dyskutowałyscie o Irze i o innych duzych psiakach przy okazji . Moze jeszcze aktualne przypadkiem ?? Pipi zebrała ( po godzinach rozterek i bicia sie z myslami) 40 kg psa wyrzuconego na jej oczach z samochodu :(. -
Odwrocic sie to zawsze prosciej, kurcze to Ci co go wyrzucili tak właśnie pozbyli się problemu. Zawsze lepiej dla niego , że nie zginie na drodze albo nie zdziczeje w lesie ( wiecie jakie to okropne taki dziki polujacy pies , wszyscy go prześladuja a konczy we wnykach !!) Mozecie mnie tu zabić od razu , ale to lepiej ( dla niego i dla swiata dookoła) go nawet uspic niz zostawić , jakkolwiek to byłoby ciężkie psychicznie kurcze .
-
Jestem . ajula ,zebys nie myslała ,ze sami zostaniecie z Birka " na głowie". Wizyte u weta i sterylkę płace ja.Od razu ten pysio Birki mi sie wydał taki molosowaty , no w każdym razie nie ONkowaty. Trzeba sprawdzic jak na inne psy reaguje , no i koty :).
-
Ajula myslałam o naszym wecie bo moze nie byłoby najdrozej ale to dlaeko do trasnsportu . Gosia z Animalii ma wetke koło galerii Malta to byłoby blizej . Chyba ,ze Gonia ma jakies super ceny u swojego weta. W spr. weta jestem do usług , do 22 wrzesnia mam w miare luzy czasowe po południami !
-
Sznaucerkowata Gejsza juz ze swoimi ludźmi :):):)
jkp replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Racja, sunia już jest jak łąbadek z brzydkiego kaczatka !! Ładniusia !!! -
Sznaucerkowata Gejsza juz ze swoimi ludźmi :):):)
jkp replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
no i jak kudlaty potworek ?? -
ajula zobaczmy jaka ona będzie w tym hoteliku ( tj zachowywac sie ) potem szybko sterylka . Czy ona może być w tym hoteliku zaraz po sterylce ?? Chyba nie ??!! Mam nadzieję ,ze jakoś jej pomożemy. Uff..... no to ,zeby była jakas perspektywa :) ja zapłace za sterylkę
-
No ale hebanowa suczka jest " tylko" do złapania bo my mamy opcje dla niej - to juz cos. A moze ta druga dostanie za to szanse ??
-
kurcze były fajne dziewczyny z łodzi - na pewno na watku Łatka ( mały od stonki jest u Murki od roku ) poszukaj tam . A ja jak sobie przypomne z innych watkow t te nicki to im watek wyślę
-
ajula a probowałas tam w okolicy jakis dogomaniakow znależć ?? Moze by ktos pomógl co jest niedaleko( w sensie plakaty, zlokalizowac sunie , ew przytrzymac ??) ?? Moze ktos zna schron ( to ew opcja dla tej kudłatej ,jednak to lepsze niz bezdomne dzieciaki , sterylka za kazda cene potrzebna!!) czy ta kudłata jest znana tez pracownikom stacji ??