Jump to content
Dogomania

jkp

Members
  • Posts

    1247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkp

  1. Niestety w DT nie ma kotów więc nie wiem co z kotem. Ale z tego co Jola opowiada Ziuta moze chciec dominowac starego sznaucerka - jest młoda i energiczna, dobrze sie dogaduje z 8 letnim bokserem ale małego kundelka " ustawia".
  2. Nabyłam na bazarku 60 ogłoszeń - mam nadzieję ,ze przyniosą DS Ziutce
  3. Dzisiaj dostałam wiadomosc z DT ,ze mała Rudka jedzie do swojego DS. Nie znam zupełnie gdzie ( wieś czy miasto?) wiem tylko ,ze to dom z ogrodem( może to znaczyć dobrze lub źle jak wiadomo ) i czeka na nią 12 letnia dziewczynka z rodzicami . Ponieważ przesłałm do DT ankietę Animalii i Pani mi dzis przez telefon powiedziała ,ze Ds " wszystko akceptuje" to mam nadzieję ,ze to oznacza akceptacje warunkow adopcji . Niestety ponieważ DT znalazł DS sam to podpisania umowy nie wymusiłam :(. Następnym razem umowa adopcyjna z DS , niezależnie jak znalezionym, będzie warunkiem pomocy dla DT ze str Fundacji. Trzymajcie za Rudke kciuki- oby miała dalej tyle szczęścia jak w tym sniegu przy drodze ( że ja znaleziono żywą ). Watek chyba Gosia mozna zamknąć
  4. No cudem uratowana 6 tyg Rudka na pierwsza niech ja ktoś zobaczy :)
  5. Hej Pipi Wolter z Branska od 1,5 roku u Woltera i też mi nerwy puszczają !!Ale o Lubisi pamietam bo to moja ulubienica :) Czekac trzeba i tyle
  6. Dzieki Monika, Wolter nie ma fb ; ja postram sie jutro inne ogłoszenia
  7. Lucyna jesli robiłas ostatnio ogloszenie to podeslij mi [B]prosze [/B]też tekst i fotki powalczę o ogłoszenia.Li1 zgadzam sie nie wiem już co wymyslić !
  8. Opiekunowie mowią, że jest slodka, miziasta, super madra i z powodu inteligencji nadaje sie do MENSy :)
  9. A gdzie ten watek Ziutki ? Przesle jej opiekunom
  10. Ajula DT tej Rudki nie jest zły ale nigdy zwierza nie mieli, mała jeździ z panem bo w domu byłaby wiele godzin sama. NAJGORZEJ,że czekają na DS bardzo niecierpliwie ; bardzo bym nie chciała ,zeby stracili cierpliwość i pożałowali swojego dobrego uczynku(miałam juz tak kiedyś z małymi kotkami uratowanymi przez dzieci sąsiadów, kotki prawie nie skończyły z powrotem na ulicy ) Na razie walczę o max ogłoszeń.
  11. Oto historia suczki- szczeniaczka o ,ktorej pisałam już 3 stycznia URATOWANA CUDEM RUDKA SZUKA DS !! OTO jej historia opisna przez DT: „SUNIA”, bo tak na nią wołam, według weterynarza ma około sześciu tygodni i będzie raczej małym pieskiem . Jest „rasowym” kundelkiem i waży 1,5 kg . Znalazłem ją jadąc ciężarówką. Leżała wraz z trojgiem rodzeństwa w głębokim śniegu pod lasem. Niestety tylko ona przeżyła, pozostała trójka prawdopodobnie zamarzła na 12 stopniowym mrozie. Zabrałem Sunię do kabiny i tak jeździ ze mną TIREM. Wolałbym jednak znaleźć dla niej normalny dom a nie kabinę ciężarówki . Piesek jest grzeczny, nie szczeka, przesypia właściwie całą noc . Będąc w domu, w jeden dzień nauczyłem ją nie wchodzić do pokoju bez pozwolenia , reaguje na głośniejsze słowo FE .Zaczęła siusiać na wyłożone gazety (prawie wszystkie próby są udane ). Rano trochę płacze ,lubi się bawić, podgryzać ręce i laczki, jest ciekawa świata. Zwiedza wszystkie kąty w mieszkaniu i ciężarówce, nie boi się. Została odrobaczona i będzie zaszczepiona już 8.01.2011.
  12. Szczeniak "mój" NIE jest czarny , to suczka . Znaleziona w nowy rok w worku z martwym rodzeństwem. Na razie suczka ze swoim wybawicielem pojechała w trasę bo pan jest kierowcą zawodowym, jak wróci dostanę fotki i opis.
  13. erka dziekuje za film z Misią , ale tłuścioszek :) miło popatrzeć
  14. Koloru nie znam ( bo nawet płci nie znam:)) Przeczytałam post Ajuli o liczebności szczeniaków :( ale jednak trochę mnie boli ,ze ten został jeden , w tym sensie jak jego rodzeństwo strasznie umierało :( !!( mimo ,ze jestem za ograniczaniem liczebnosci i usypianiem miotów ale cierpienie to inna sprawa) Suczka roczna jest za to w DT bardzo psim, który da fotki do ogłoszeń( bo na tym się nie zna w ogóle) ale sam zapewni weta, wysterylizuje itd. Więc i tak mogło byc gorzej :diabloti:.
  15. Napiszę tu bo temat szczeniakowy ale nie będę zaśmiecać wątku obiecuję:roll: Ajula dzięki jeszcze raz , całe szczęscie nie jest tak źle. Pewien Pan z Poznania znalazł na śniegu samotne 4 szczeniaki ( nie wiem dokładnie gdzie). Niestety 3 już odeszły= zamarzły:-(:mad:. Jeden ( lub jedna) ,który przeżył został tymczasowo przygarnięty przez ludzi dotychczas " bez zwierząt w domu". Zajęli się nim jednak porządnie , byli u weta , szczeniak jest odrobaczony, zbadany, ma około 6 tygodni. Jutro bede miała fotki poprosze Gosie o wstawienie na stronę fundacji i pomoc w szukaniu DS. Ponoc szczyl ładny ( jak wszystkie maluchy) miły i uczy się czystości błyskawicznie ( lub kurcze maluch wie co to znaczy czystość bo w poprzednim domu się uczył zanim go wywalili :mad:)
  16. No Edziu ale TY masz farta :), DT bardzo dziękujemy :). EDZIU masz byc absolutnie najgrzeczniejszym psiakiem w okolicy - mamy na Ciebie oko :), ciocia rytka Cię obserwuje !!!!
  17. Jestem , będę chociaż zaglądać i podnosić. No i ..... w niewielu schroniskach psy są tak zadbane , opisane ,obfocone itd . Dzięki Wam :) Szkoda ,ze stale psiaków więcej niż chętnych domów....:shake:
  18. A dzięki za odzew Ajula , czekam aż mąż wróci z pracy i powie bo to jego pracownica znalazła ( albo rodzina )
  19. No a ja dzis w pracy do 10.00 !!!mam 2 TAAAKIE info: szczeniak 6 tygodni znaleziony nie ma DT nawet :( oraz suczka około roczna przywiązana w lesie , znaleziona 30 grudnia - całe szczęscie ona ma DT ale do ogłaszania bedzie. Strzelić w łeb tylko nie wiadomo komu chyba sobie:diabloti:
  20. No padłam zez wrażenia :) :) :) ja tam się nie dziwie że Pies TAKIEGO DOMKU broni jak niepodległości i obszczekuje wszystko obce !!
  21. A teraz widzę :) :) no to sie chłopakowi trafiło domowe ciepełko :)
  22. A ja nic nie widzę :(
  23. no ja tez pisałam na innym watku ,ze to jakis DUPEK się oburzył na wątki hotelowe,ze to niby reklama , TAKA ZWYKŁA LUDZKA życzliwość !! Dupek i tyle( pewnie prawnik z tych podobnych do rekinów) bo szczególarz , tak sobie serfuje i poprawia świat !! NO nic wiecej nie napiszę !!
  24. erka na petycje nie moge wejśc link nie działa
  25. Kurcze chyba adminom jednak odbiło( widziałam 1 wpis= pytanie do admina w tej sprawie , no bardzo dziękujemy za zamieszanie tej osobie ,ktora z pomoca bezdomniakom nie ma nic wspolnego, ale pozazdrosciła TAK PO LUDZKU :( !!) . Wiekszosc tych hotelikow jest zapchna psami z dogo i JAK NAJBARDZIEJ NAM = UZYTKOWNIKOM JEST POTRZEBNA ICH " reklama" , wtedy wiemy na bieżąco co i jak . Jak odróżnie teraz komercyjne miejsca hotelowe dla rasowych psich arystokratów prowadzone przy hodowlach albo miejsca u oszustow od miejsc takich jak u Murki, Jamora i wielu innych gdzie bezdomniaki czekaja często długo na swój lepszy czas zyciowy ??!!., Za PKS a zapłaciłam i sponsorkom dziekuję za wpłaty !! Chyba " naszym" hotelikom założymy nowy dział na dogo pt WYKLUCZENI !!! :)
×
×
  • Create New...