Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Neśka, od tej strony Cię nie znałam, torpedo! :D
  2. A ja pozazdrościłam Marysi i choć siedziałam cichutko, cichuteńko, wczoraj mi znaleziono tymczaskę - też szorstką, a co?! ;) Wiem, wiem - nie wszystkie szorstkie takie same prawa mają, ale zaproszę na jej wątek jak już powstanie :) Wyrzucona z samochodu pod przydrożnym barem w okolicy... Makowa Maz. (ale tam albo DT zajęte albo na "kuracji" :D) 4 kg żywej psiej wagi!
  3. Sabcia, daruj sobie focha i ruszaj do zabawy z Pepsiakiem ;) :D
  4. Nie było mnie chwilę i stwierdzam Giga-ntyczne postępy! :D
  5. A jeśli nie macie termofora, można wykorzystać butelkę z ciepłą wodą. Tylko trzeba co i raz wymieniać na cieplejszą, gdy ostygnie. Fenix jest NIESAMOWITY!!!! :) Ludka - "przesyłkę" muszę odebrać od Ciebie w czwartek, bo w piątek z rana jedziemy ;)
  6. A już myślałam... No, ale nic - nie ma tego złego, co by na jeszcze lepsze nie wyszło ;) :D
  7. Fajna musi być Murka, skoro Ares porzuca tropienie na rzecz spoglądania Jej w oczy ;) :D
  8. Lepszy jest miękki kołnierz - nie ogranicza tak pola widzenia i psy go lepiej tolerują. Tyle, że... droższy :(
  9. No pięknie! :) Ja tylko tymczasuję psy, które inni gdzieś znajdują - tym bardziej podziwiam takich, którzy adoptują ;)
  10. Na zapas nie ma co się bać ;) Ech, miałam sobie zrobić przerwę z tymczasowaniem chociaż jeszcze z tydzień - bo jedziemy na premierę do Krakowa w ten weekend i pracy w domu i ogrodzie akurat huk. Ale da się? Nie da się :( 4 kg psa (a właściwie suki) wysadzone pod przydrożnym barem - jakże wspaniałomyślnie! Bo przecież tam na pewno jeść dadzą...
  11. My przed założeniem pieca na węgiel mieliśmy piec elektryczny. O mało nas komornik nie zlicytował - takie były rachunki! Ponad 2 tys./mies., a kaloryfery grzały tylko w II taryfie, czyli od 22 do 6 :(
  12. Oj, gonię w piętkę, nie mam czasu taczki załadować :( Muszę się do Pani odezwać...
  13. Nie mam piwnicy ;) Ale ciepło z pieca, to jednak ciepło z pieca - żaden guzik mu nie dorówna ;)
  14. Szczerze przyznam, że ja też wolałabym nacisnąć guzik (muszę jeszcze kilka lat na to poczekać, niestety). I wcale nie dlatego, że sama muszę w piecu rozpalać i go czyścić, bo tym się mój chłop zajmuje, ale okropnie się przy piecu w domu brudzi. Pył wchodzi w każdy zakamarek :(
  15. Po islandzku - Netla Po norewsku - Nesle Po hiszpańsku - Ortiga Po włosku - Ortica W esperanto - Urtico Po czesku - Kopriva A po... MALGASKU... Ongaonga (samo Onga też fajnie ;))
  16. Ha! Dzięki "interwencji" Rudaska, w domciu ma już cieplutko :D
  17. Gigusia, nie bądź głupia - skorzystaj z łóżkowego zaproszenia! :D
  18. Za kolejne tip topki trzymam nieustająco! :D
  19. Cały czas myślę nad zdrobnieniem tego jakże oryginalnego imienia i sama się nadziwić nie mogę, że jeszcze na nic nie wpadłam!!! ;) Maryś, chyba Ci fanciki przywiozę, żeby zobaczyć dziewczynę na żywca - może mnie wtedy... oświeci :D
  20. Oj, u nas decyzyjność to dłuuuuuuugi proces. Ale z pewnością prędzej czy później dla jakiegoś bezdomniaka zakończy się sukcesem ;)
  21. Gdzieś się zakochają. Na pewno! :)
  22. Murko - jesteś PRZEKOCHANA! Twój TZ oczywiście też :)
  23. Nasz Doktor też czasami zaleca Urosept ;) Dziunia - tak trzymaj i nadal bierz przykład ze staruszka z piosenki Starszych Panów, co to suchutki już dzisiaj wstał z łóżka :D
  24. Widziałam dziś fragment agresora ;) Siedziała pod łóżkiem i nie wychyliła się nawet o milimetr, dopóki nie wyszłam :(
×
×
  • Create New...