O matko moja!!! :(
Doktor "z grubsza" diagnozuje internetowo - Nuśkę tak poniekąd zdiagnozował. Ale czy aż tak, to nie wiem... Były jakieś badania, są wyniki?... Ma ta bida wątek?
Elisabeto, WYBAWICIELKO MOJA!!! Jeśli gdzieś spotkasz Rozi, to jej się kłaniaj w pas ode mnie! :)
Lecę nadrabiać zaległości na odzyskanych wątkach ;)