Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. [quote name='AMIGA']Nom proszę, a ja się z gtym nigdy dotąd nie spotkalam.[/QUOTE] Kreśka też miała! :) Przeszło... Czasami się jakiś upław pojawia, ale bez paniki - też nam Doktory powiedzieli, że przejdzie po pierwszej rujce. Cudna ta Twoja... Wnusia! :)
  2. [quote name='eloise']Krecik ma niesamowicie dużo wejść na wszystkich portalach! szok! ale czy są jakieś maile lub telefony?[/QUOTE] Ani jednego :( Ale Krecik się tym absolutnie nie przejmuje! :) Był dziś na spacerze w... lesie! Z Kreską. Była też nasza sąsiadka ze swoją sunią labką, której zbliża się ruja, więc Krecik miał swojego GPS-a! :) Dziewczyny, nie mam pojęcia jak on to robi, ale zachowuje się jak normalny, widzący pies! Spuściliśmy wszystkie psy ze smyczy na łące i szalały jak opętane! Krecik biegał za Fotą albo za Kreską, a jak się zapędził gdzieś sam, natychmiast go wołaliśmy i przychodził bezbłędnie (oczywiście za każdym razem dostawał smaczka). Ani razu się o nic nie potknął, nie wpadł na żaden krzaczek. To jest po prostu NIEWIARYGODNE! Zmachał się chłopaczek, ale żeby tak padł po powrocie do domu?... Skąd! On jest nieprawdopodobnie wprost żywotny. Wszystko go interesuje, cały czas jest czujny. Śpi niby na kanapie, ale jak tylko się ruszę, natychmiast biegnie sprawdzić gdzie idę i po co. Natomiast łaskawca dał mi dziś pospać aż do samej 7.10! :) Wczoraj obrzydliwa Ciotka Tośka policjantka go kłapnęła i zraniła tuż przy oczku. Było trochę krwi, ale na szczęście nic się nie stało. Oczko dziś trochę łzawi, ale przykładamy kompresy z herbaty. Tośka to jest taka maupa, że wszystko musi być tak jak ona chce. Psy mają chodzić w tę stronę, w którą ona uważa itp. Dostała burę, ale dziś znowu podniosła na niego wargi gdy stała przy mnie, a on się zbliżał. Muszę na to bardzo, ale to bardzo uważać... Mamy fotki z dzisiejszej wyprawy. Prześlę Kochanej Eloise z prośbą o wstawienie leśnej wersji naszego Krtka :)
  3. [quote name='Tora&Faro']Zdradzę Wam że Gusia ma wieści o Trymerku...mało tego w odwiedziny się wybiera....;)[/QUOTE] O kurczaki, ale ma fajnie taka Gusia... :)
  4. Na pocieszenie dla Murki podam przykład z dzisiejszego dnia! Wśród moich zwierków jest 7-miesięczna jamnisia. Każdy myśli jamniol, taki delikatny, zmaźluch, tylko poduszeczka, kocyk albo posłanko przy kominku. Otóż dziś rano, gdy wyjeżdżaliśmy do pracy jeszcze nie padało. Cała Banda Czworga wydarła więc na dwór, tratując nas w drzwiach. Zanim dojechałam do pracy do Wwy zaczęło padać, więc zadzwoniłam do sąsiadów, żeby wpuścili wszystkich do domu. Włodek poszedł i... trzy stwory przestępowały z łapy na łapę kiedy otworzy drzwi, żeby się schronić w domu, a Kreska... uciekła na tyły domu i kategorycznie odmówiła wejścia do domu! Ona ma w ogrodzie swoje sprawy, w deszcz wychodzą ślimaki i żaby i ona nie będzie tracić życia na spanie w domu! :) Tak więc Lorkiem się nie martwmy, przynajmniej dopóki jest ciepło!
  5. [quote name='Murka']Ech... myśleliśmy, że jak w boksie wewnętrznym siedział cały czas w budzie to na zewnątrz też będzie problem z jego wygonieniem stamtąd, nawet budę wybierałam pod kątem łatwości otwierania dachu, żeby mieć do Lorka dostęp...[/QUOTE] No i właśnie - tyle się chłopak nasiedział w budzie, że mu się zamarzyła odmiana! :) Ja nie bardzo kumam konstrukcję tej lorkowej budy, ale np. moje psy akceptują tylko takie domki, gdzie przez otwór wejściowy widać co się dzieje na zewnątrz (i to tak musi domek stać, żeby było furtkę i bramę widać). Takie mają wymagania, a i tak w domu mieszkają, a 2 to nawet w łóżku śpią! :)
  6. Ja bym jeszcze poczekała. Pada, ale nie jest jeszcze tak zimno. Mój Lesio np. uwielbia moknąć i nigdzie się nie chowa (choć ma wiele możliwości), tylko siedzi pod bramą w charakterze wodołaza :) Może po prostu Lorek nie może się nacieszyć "wolnością", świeżym powietrzem, przestrzenią. Skoro są ślady jego bytności w budzie, znaczy że nie olał jej totalnie. Coś się w tej Lorkowej głowinie tam kołacze, ale jestem jakoś dziwnie spokojna, że w końcu się klepeczki poukładają. No i może Gajunia go trochę rozumku nauczy... :)
  7. Ja czuję przez skórę, że oni kilka szczeniorków mają na oku i albo się nie mogą zdecydować, albo czekają na coś... Niby skreślać nie ma co, ale za bardzo liczyć też nie :(
  8. Setnego dnia otworzymy szampana! :) Trzymaj się, Kreciku kochaniutki.
  9. [quote name='karolciasz28']A i tu na dogo w dziale przygarnę psa, czy coś takiego zgłosiłam Niteczką do sprawdzonego domu pod Wawą. Pani szuka suni z DT, małej która toleruje koty i kocha ludzi. Pasuje jak ulał.:lol:;)[/QUOTE] Rozumiem, że cisza w temacie... :( Casting zakończony, czy nadal jest szansa?
  10. [quote name='Tora&Faro']oki:) wieczorkiem się tym zajmę:)[/QUOTE] Kochana jesteś - Kret pozdrawia szczekąjąco! :)
  11. [quote name='Panca']mam odzew z Facebooka, jedna Pani zaoferowala napisac o nim w gazecie olsztynskiej , tylko schronisko musi sie do niej zglosic - podaje maila do tej Pani : [email protected]. Basiu napiszcie do niej jak najszybciej bo moze ktos wielkiego serca sie znajdzie?media zawsze dzialaja bardziej na ludzi... O matko, aż się boję... cieszyć. Pachciu, będziesz sławny i może się ta smutna karta wreszcie odwróci... Zaklinam wszystko, co tylko może być zaklęte! :)
  12. [quote name='Ra_dunia']Eloise, co my zrobimy jak Ty przestaniesz leżeć?? ;)[/QUOTE] My jak my, ale co zrobią psi?... :)
  13. No, to widzę, że POMARAŃCZOWY odegra kluczową rolę w życiu Kajaka! :) Dobrze, że mieszkacie na parterze, bo podkładanie chodniczków w drodze np. na IV p. byłoby bardziej zajmujące... Kajak to farciarz, ma wsparcie odpowiednich ludzi i jeszcze wyjdzie na domowego mieszczucha - i to całkiem niedługo! GRATULUJĘ!
  14. [quote name='Ra_dunia']ja jestem za grzywaczem chińskim! tylko że ja Krecika kudłatego nie widziałam ;)[/QUOTE] Namiastkę kudłatości widać na zdjęciach ze strzyżenia :) [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/Krecik/th__640_5.jpg[/url] [URL]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/Krecik/_640_2.jpg[/URL] [URL]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/Krecik/_640_8.jpg[/URL] (rzecz jasna, kopiowanie zdjęć mi nie wyszło :() Za to wpadłam na genialny pomysł, by wystawić na bazarku kurs korespondencyjny dla takich tępaków jak ja! :evil_lol: A swoją drogę, to może trzeba by było jednak wstawić te zdjęcia w drugim poście tak, by były widoczne, bo nie każdy zagląda do albumu wstawionego przez Amigę. Aha, i może jeszcze do allegro być Gosieńko wstawiła - zawsze to daje jakie takie pojęcie jak Krecik ma szansę wyglądać za jakieś 2 miesiące.;)
  15. Taka wiadomość to jak promień słońca w tym dzisiejszym paskudnym dniu!
  16. [quote name='idusiek']no tak, ale mogła się jakos odezwać jakkolwiek......[/QUOTE] No i właśnie takie drobiazgi wprowadzają w sercu niepokój - oby tym razem nieuzasadniony...
  17. [quote name='halcia']Ja tez weszłam z "podpisu"Karolci...biedactwo,nawet taki wygolony ma cos w sobie![/QUOTE] Są nawet tacy, którzy twierdzą, że wygolony ma więcej "tego czegoś" w sobie niż kudłaty! :) Powstały dwa przeciwne obozy fanów - jeden dla wersji "pekińczyk', a drugi dla wersji "grzywacz chiński"! :) A biedna to jestem ja, bo pobudki o 5.30 nie są szczytem moich marzeń! :(
  18. Dobre wiadomości - my, za przykładem Emi, też się szczotką wyszorujemy. Tylko czy przeżyjemy, bo nasza Smczyca nie jest tak potulna jak Emi...:)
  19. [quote name='bros']Nutusiu czy Krecik ma juz swój wąteczek ??? banerek otwiera mi watek łosiowej panienki :) Tak, Krecik ma wątek i Niteczka też http://www.dogomania.pl/threads/191249-Z-muchami-wygra%C5%82em-%E2%80%93-teraz-walcz%C4%99-o-dom!-potrzebne-OG%C5%81OSZENIA?highlight=muchami\ http://www.dogomania.pl/threads/191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99!-potrzebne-OG%C5%81OSZENIA?highlight=muchami\ Aniu, najpilniej to będziemy potrzebować chyba karmy...
  20. Ciociu Bros, co my byśmy bez Ciebie zrobiły?... Tośka pajacuje, kasa się kończy, robimy bokami, kochane Ciotki mamy!!! :) Dziś Doktor doczyścił uszy (nie obyło się bez histerii) oraz zaaplikował zastrzyk p/nużycowy, który okresowo trzeba podawać na wszelki... Za tydzień jeszcze jeden.
  21. Co to za czarnowidztwo urlopowe, hę?... Hennę mu się zafunduje na pychola, kwiatek wepnie do klapy i już! :) Pozytywne myślenie to podstawa!
  22. Wyć się chce, po prostu :( Nasza Tośka też wyglądała jak kupka nieszczęścia - widzieliśmy te oskarżające oczy przechodniów, komentarze pod nosem. Niewielu się odważyło zadać pytanie co jest temu psu - woleli nas oceniać, bo przecież oni wiedzą lepiej! Ludźmi bym się akurat najmniej przejmowała - najważniejszy w tej chwili jest ten udręczony pies. Nie mam pomysłu, cholera jasna, no nie mam! :(
  23. Wielkie dzięki! Zdradź jeszcze jak się wstawia takie podpisy jak Twoje, bo wtedy można zawrzeć więcej "potrzebujących". Na marginesie dodam jeszcze, że pralka Frania służyła nie tylko do prania, ale i do nielegalnej produkcji :)
  24. [quote name='Tora&Faro']A to jest ciekawe rozwiązanie....chyba też tak zacznę robić:)[/QUOTE] Też bym zaczęła, gdybym... umiała! :) Tosicy zdradzić nie mogę przecież, bo jak o nas zapomną nie będziemy miały co jeść i za co leków kupować, a dwie znajdki też by się przydało po wątkach przespacerować. Krecik wczoraj zauroczył moją Mamę! Ona lubi zwierzaki, ale żeby aż tak piała z zachwytu jak wczoraj nad Krecikiem, to dawno nie słyszałam! :) Gdyby nie to, że mieszka praktycznie w lesie i ma nieogrodzony teren, pewnie by go wzięła, nie zważając na posiadaną parę kotów :) Odpowiadając w temacie "oczy" - lekarze go oglądali i badali takim specjalnym przyrządem (ze światełkiem). Na jedno nie widzi wcale, na drugie bardzo słabo i też nie ma pewności czy na to drugie nie oślepnie całkowicie :( Jeśli chodzi o żywotność - dziś zarządził pobudkę o... 4.50! Ratunku! Zabierzcie go ode mnie, bo mało przystojnie wyglądam z worami pod oczami! :)
×
×
  • Create New...