Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. [quote name='Lobaria']Może dla Edzia ten bazarek z zamian za Mecanaska... plizzz[/QUOTE] Już posłałam :shake:, zaraz jak dostałam konto. Może Mecenas dogada się z Edziem i odstapi?
  2. [quote name='dorobella']Ja nie mogę się zarejestrować w PUP, bo wyrażam zgodę na to, że mogą mnie wysłać do pracy- gdzieś, jeśli odmówię przyjęcia oferty mogą mnie wyrejestrować na okres chyba 3 miesięcy bez ubezpieczenia. Załatwiam z MOPSu, ale to trwa. Na razie szukam podobnych objawów na necie. Wzięłam dwie tabletki na alergię, ale opuchlizna zeszła minimalnie, może są za słabe. Dzisiaj nie ma upału, jest chłodniej i Merlin wychodzi za nauczycielami na klatkę i się mizia ze schodami, takie schizy po powrocie z TM.[/QUOTE] Zaglądam co rusz i cały czas o Was ciepło myślę . Dorotka, podeślij nr konta - poślę coś na leki. Miałam coś więcej napisać...ale brak mi słów. Trzymaj się mocno :loveu:
  3. Hura:):) - miałam bazarek dla Mecenasa i Niko.... i obaj w swoich domkach :multi: :multi:
  4. [quote name='Paula95']Tak sobie pomyślałam, że może lepiej byłoby, gdyby to 50zł trafiło do bokserów. Figo, nie będzie miał operacji, a pieniądze zostaną przekazane na ogłoszenia, więc sądzę, że ta suma, którą mamy obecnie jest wystarczająca. Dodatkowo jeszcze wolontariusze zorganizowali akcję w szkole, gdzie uzbierano aż 500zł. Myślę, że bokserom bardziej przyda się to 50zł. :)[/QUOTE] SOS Bokserom na pewno znajdzie zastosowanie dla tych pieniędzy ;) - czyli całość przelewam tam. I dziękuję w imieniu płaskonosych :) Figusiowi życzę, żeby znalazł jak najszybciej tych swoich dużych, którzy na pewno gdzieś już czekają :)
  5. To ja poproszę o nr konta - kończę rozliczanie bazarku, będzie dla Figo 50zł :)
  6. Z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226642-Bi%C5%BCuteryjnie-%29-zapraszam-dla-Niko-i-Mecenasa-do-20-maja[/url] nazbierało się dla Nikusia 55zł:) Proszę o nr konta.
  7. Z bazarku nazbierało się 55zł - proszę o nr konta :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226642-Bi%C5%BCuteryjnie-%29-zapraszam-dla-Niko-i-Mecenasa-do-20-maja[/url]
  8. Do góry maleńka:) Mam nowe wpłaty z allegro na koncie, ale wpiszę dopiero w piątek ( jak wróci moja córka, która się tym zajmowała, bo za czorta nie potrafię się w tym połapać).
  9. Mój Tz, a Twój adoptowany ojciec ;) spojrzał mi przez ramię i rzekł ,, jaka długa glista " :evil_lol: Od tygodnia usiłuję zadzwonić i coś mi nie wychodzi :oops:
  10. Przyszła wpłata od Ani i Gucio - 20zł za maj i czerwiec - Kruszynka ślicznie dziękuje:):)
  11. Tfu, tfu przez lewe ramię ;) Oby same takie dobre wiadomości :) A dla małej przyszło dziś 50zł od p. Iwony J. :loveu: - bardzo dziękujemy :):)
  12. Tak naprawdę, to chyba nie wiadomo kiedy doszło do urazu. Mogła być kilkakrotnie pobita :shake: Skoro jej stan się pomalutku poprawia, to wygląda, że coś się wycofuje - tak na chłopski rozum.
  13. Całe szczęście, że już dobrze :) Uszyska ma świetne :loveu: jak się uprze, to poleci :evil_lol:
  14. Nie , dexametazon i furosemid jako leki przeciwobrzękowe. Nootropil miałby poprawiać metabolizm komórek mózgowych i chyba dobrze było by podawać. Przelew poszedł - jak dojdzie daj znać na wątku :)
  15. [quote name='czerda']zadlądam na prośbe mari czy sunia dostaje jakieś leki> diagnostyka neurologiczna jest droga i nic nie wniesie moim zdaniem-bo jeśli jest to krwiak musi się zresorbować nikt nie będzie jej operował bo i nie ma potrzeby może też być przyczyną guz tymbardziej nikt nie będzie operował poprostu trzeba leczyć objawowo i zachowawczo-----stryd , leki nootropowe, czyli-dexaven przeciwwobrzękowoi nootropil napiszcie jak z leczeniem, czy macie weta , czy ktoś może podawać leki[/QUOTE] Może warto pomyśleć o nootropilu?
  16. Dobrze, czyli spokojnie czekam. Mocne kciuki za wynik jutrzejszej konsultacji :)
  17. Staram się jak mogę ;) - nadrabiam tym brak wiedzy :evil_lol:
  18. [quote name='Emma53']Mam nadzieję, że będą oni wiedzieć co robić jak ją ratować to naprawdę kochana sunia.[/QUOTE] A jak to technicznie rozwiązać ? - sunia ma na koncie 409zł. Przesłać część pieniędzy, czy dopiero po wizycie, jak będzie wiadomo ile??
  19. Pomóc nie jestem w stanie, ale przynajmniej podniosę czasami. Śliczne i biedne te miśki .
  20. [quote name='AniaGucio']Ja tak jak obiecałam, wpłacę na malutką po 23 maja. 24 kończy się też bazarek - już mam dla małej 80zł :)[/QUOTE] :):) Toz naszej Kruszyny panna z coraz większym posagiem ;)
  21. Jak zdrowie kociatego? Mam nadzieję, że brak wiadomości to dobra wiadomość.
  22. Doszły kolejne dwie wpłaty ( evita2000 i z bazarku Ewy ) - na koncie mała ma 350zł bez kilku złotówek. Trochę pieniążków mamy, może dobrze było by już pomyśleć o jakiejś konsultacji - w pierwszej kolejności okulista?
×
×
  • Create New...