-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Merlin niewiele dni mu pozostało. Merlin za TM [']
Maruda666 replied to dorobella's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='dorobella']Ja nie mogę się zarejestrować w PUP, bo wyrażam zgodę na to, że mogą mnie wysłać do pracy- gdzieś, jeśli odmówię przyjęcia oferty mogą mnie wyrejestrować na okres chyba 3 miesięcy bez ubezpieczenia. Załatwiam z MOPSu, ale to trwa. Na razie szukam podobnych objawów na necie. Wzięłam dwie tabletki na alergię, ale opuchlizna zeszła minimalnie, może są za słabe. Dzisiaj nie ma upału, jest chłodniej i Merlin wychodzi za nauczycielami na klatkę i się mizia ze schodami, takie schizy po powrocie z TM.[/QUOTE] Zaglądam co rusz i cały czas o Was ciepło myślę . Dorotka, podeślij nr konta - poślę coś na leki. Miałam coś więcej napisać...ale brak mi słów. Trzymaj się mocno :loveu: -
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
Maruda666 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula95']Tak sobie pomyślałam, że może lepiej byłoby, gdyby to 50zł trafiło do bokserów. Figo, nie będzie miał operacji, a pieniądze zostaną przekazane na ogłoszenia, więc sądzę, że ta suma, którą mamy obecnie jest wystarczająca. Dodatkowo jeszcze wolontariusze zorganizowali akcję w szkole, gdzie uzbierano aż 500zł. Myślę, że bokserom bardziej przyda się to 50zł. :)[/QUOTE] SOS Bokserom na pewno znajdzie zastosowanie dla tych pieniędzy ;) - czyli całość przelewam tam. I dziękuję w imieniu płaskonosych :) Figusiowi życzę, żeby znalazł jak najszybciej tych swoich dużych, którzy na pewno gdzieś już czekają :) -
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
Maruda666 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
To ja poproszę o nr konta - kończę rozliczanie bazarku, będzie dla Figo 50zł :) -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Maruda666 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226642-Bi%C5%BCuteryjnie-%29-zapraszam-dla-Niko-i-Mecenasa-do-20-maja[/url] nazbierało się dla Nikusia 55zł:) Proszę o nr konta. -
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
Maruda666 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Coś wiadomo?? -
FAFIK ZA TM połknięcie kawałka wędzonego nosa - wymioty
Maruda666 replied to sonia1974's topic in Gastrologia
Całe szczęście, że już dobrze :) Uszyska ma świetne :loveu: jak się uprze, to poleci :evil_lol: -
[quote name='czerda']zadlądam na prośbe mari czy sunia dostaje jakieś leki> diagnostyka neurologiczna jest droga i nic nie wniesie moim zdaniem-bo jeśli jest to krwiak musi się zresorbować nikt nie będzie jej operował bo i nie ma potrzeby może też być przyczyną guz tymbardziej nikt nie będzie operował poprostu trzeba leczyć objawowo i zachowawczo-----stryd , leki nootropowe, czyli-dexaven przeciwwobrzękowoi nootropil napiszcie jak z leczeniem, czy macie weta , czy ktoś może podawać leki[/QUOTE] Może warto pomyśleć o nootropilu?
-
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
Maruda666 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Kciuki przygotowane ;) -
Wrocławskie-stare-duże-zapomniane Misie!!!
Maruda666 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Pomóc nie jestem w stanie, ale przynajmniej podniosę czasami. Śliczne i biedne te miśki .