Zaglądam do Śnieżka - tyle wrażeń chłopak miał :)
Snieżek się chyba nie obrazi jeżeli zaproszę u niego na bazarek z którego połowa dochodu będzie dla Bursztynka, kotka po amputacji łapki, też podopiecznego Budryska --
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224260-Wszystkiego-po-trochu-dla-Fanty-i-Bursztynka-do-25-marca-22.00?p=18791392#post18791392[/url]