Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. A ja melduję, że 50 zł za transport do Łodzi już na koncie :)
  2. Zaglądam do maluszka :) Dobrze że już bezpieczny, za zabieg mocno trzymam kciuki :)
  3. Biedna mała :( naprawdę farta miała.
  4. To już dziś próba łapania ? Trzymam mocne kciuki .
  5. Mały idealny psi pulpecik z lwim ogonem :evil_lol:
  6. Wprawdzie większość z tego już była na poprzednim bazarku, ale może jeszcze coś komuś wpadnie w oko ;) ?? Bazarek dla Rudego [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232929-Zajrzyj-Rudy-czeka-na-wsparcie-do-10-10-godz-22-00[/url]
  7. Też na nich czekam i się martwię :(
  8. Jaka ślicznota :loveu: Kilka dni i taka róznica :)
  9. [quote name='Martika@Aischa']Jutro ponownie złożę wizytę Bostonkowi i całej reszcie ;) Wyściskam chłopaka od wszystkich cioteczek tak pięknie mu kibicujących :lol: kochane jesteście :loveu:[/QUOTE] To proszę buziaczka też ode mnie :):)
  10. Biedniutka :( Z chodzeniem lepiej troszeczkę ??
  11. Nakarmiłam, ale niestety znów tylko biały był :( Nocą przychodzą jeszcze inne, ale tych już nie znam - ja ślepata ;) jestem, nawet jak wyglądam przez okno i widzę że coś się tam rusza, to nie bardzo wiem co ;) Wczoraj w nocy zdziwiłam się, że tyle jeszcze suchego zostało, taka fajna kupeczka tego była :evil_lol: - jak sprawdziłam ,,ręcznie" okazało się, ze to jeż :lol: Co gorsza znowu mam osiem kotów :( - wiozłam z Cieszyna kociaka, którego przygarnęła moja mama - miał mieć dom w Legnicy. Kobita niby brzmiała sensownie, co z tego, po 24 godz. telefon - proszę po niego przyjechać, bo się gryzie z moim kotem :( Byłyśmy tam przy oddaniu z Sonką około godziny, kociaki ślicznie się bawiły. Komu Maluszka? Komu? Zawiozę chętnie do domu :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/kotv.png/"][IMG]http://imageshack.us/a/img189/7467/kotv.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/kotix.png/"][IMG]http://imageshack.us/a/img842/5242/kotix.png[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Mysza2']no jeszcze musi wrócić nie przez Berlin :diabloti:[/QUOTE] Na razie siedzi do niedzieli u chłopaka w Bełchatowie, więc jestem spokojna ;)
  13. Czy mogę tutaj zaprosić na bazarek dla Pszczyniaków :) ? http://www.dogomania.pl/forum/threads/231495-Markowe-ciuszki-biżuteria-i-coś-na-słodko-dla-Pszczyniaków-do-05-10-godz-22-0?p=19603774#post19603774
  14. Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków - ciuszki podarowane przez cioteczkę ewu :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231495-Markowe-ciuszki-biżuteria-i-coś-na-słodko-dla-Pszczyniaków-do-05-10-godz-22-0?p=19603774#post19603774[/url] Będę wdzięczna za rozpowszechnianie ;)
  15. Mała pewnie już odsypia podróż :)
  16. Jej :oops:, dziewczyny :loveu: nie liczyłam na takie powitanie :):) Zobaczcie kudłaczkę z Wałbrzyskiego schronu - właśnie dotarła z moją Sonką do bezpiecznej przystani w Łodzi ( a ja mogę odsapnąć, bo znając własne dziecko, cały dzień martwiłam się, gdzie ona dojedzie :evil_lol: - obawiałam się np telefonu - ,, mama, jestem w Berlinie, którędy na Łódź ?? ) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232776-Skołtuniona-zapomniana-10-letnia-sunieczka-porzucona-w-schronie-wciąż-ma-nadzieję/page2[/URL]
  17. Nr telefonu podałam na pw ;) Dzwoniłam przed chwilą - będą koło 16/17 - musi zrobić krótką przerwę w Bełchatowie.
  18. Wiadomości z trasy :) - jako że Sonka coś się nie dogadała, nie zabrała transporterka i mała jedzie luzem. Jest spokojniutka - śpi albo patrzy w okno.
  19. Wprawdzie przez tydzień mnie nie było, ale kociate jeść dostawały :) Niestety mąż nie bardzo wie, kto jest kto ;) - twierdzi, że Maciek pojawił się raz, coś zjadł i wg męża nie wyglądał na konającego. Od mojego powrotu nie widziałam żadnego :( ( tzn Maćka i Farta) - tylko że już wcześniej robi się ciemno, moje koty wcześniej wracają i potem już nie wychodzę. Jedzenie systematycznie znika - i to z miseczki ( mokre wymieszane z suchym ) i suche które też im podsypuję. Białas który jest tutaj od kilku lat regularnie na mnie czeka, zrobił się taki całkiem sensowny :) - zamiast cieniutkiej szyjki, ma przyzwoite kocie karczysko:) i pierwszy raz od trzech lat podchodzi do mnie w porach między karmieniem i daje się pogłaskać :):)
  20. Mam w domu Fiprex Kot 52,5mg/0,7 ml - czy to dla niej może być? Jak się nada mogę dać Soni na drogę .
  21. Zapisuję się na wątku . Mała nareszcie spędzi noc w normalnych warunkach :lol:
  22. Podniosę psiaki :multi: i pozazdroszczę babciom :):)
  23. Cały czas liczę na to, że lada moment się pojawi. Tylko że ja w sobotę na tydzień wyjeżdżam :( Sonka nie lata w ciągu dnia z nimi tyle co ja i może go przegapić :(
×
×
  • Create New...