-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Nawet nie wiedziałam, że jest taki fajny wątek :) Ja już matka nieco stara, ale miło popatrzeć na rosnące zastępy młodych dogomaniaków. Dziewczyny :loveu: gratuluję pociech :loveu: Biorę się za czytanie ( przynajmniej kilka ostatnich stron ;) ) a póki co zapraszam na bazarek z nowymi ciuszkami [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240916-Trochę-nowych-ciuchów-dla-maluchów-)-do-25-marca-22-00[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/404/jedynkat.png/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7527/jedynkat.png[/IMG][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/dwjka.png/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5570/dwjka.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/trjka.png/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2846/trjka.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/czwrka.png/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6185/czwrka.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/pitka.png/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/9484/pitka.png[/IMG][/URL] [/URL]
-
Pomóż zwalczyć pseudoschroniska. Zaczynamy od Chrcynna.
Maruda666 replied to emilia2280's topic in Schroniska
Podpisane. -
Mocno trzymam kciuki :lol:
-
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
Maruda666 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Popłakałam się patrząc na zdjęcia malutkiej :loveu: Oby to guzisko okazało się jakimś tam tłuszczakiem ;) Bazarek dla malutkiej skończył się wczoraj - dzięki wspaniałym kupującym nazbieraliśmy chyba 160zł :):) -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
Maruda666 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Z bazarku dla suńki jest już 115zł :):) Zapraszamy, jeszcze tylko do 22:00 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240384-Yves-rocher-kawa-i-rózności-dla-suni-z-ogromnym-guzem-do08-03-22-00[/url] Też jestem ciekawa skąd ten guz się wywodził i jak rozległy był zabieg. Skoro mała może już jeść, to chyba jelitka były czyste? -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
Maruda666 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Nareszcie :multi::multi: Zdrowiej maleńka :loveu: -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
Maruda666 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam z nadzieją, że już po zabiegu . Mocne kciuki za jutro :):) -
zaniedbana i wychudzona BERNARDYNKA - pomoc w leczeniu potrzebna
Maruda666 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Zobaczyłam apel Anettty na jakimś wątku. Coś zaraz przeleję dla psiuni. Poszło 50zł jako ,, darowizna dla bernardynki" -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='sonek666']No to już dzisiaj drugi wątek, na którym widzę moje "cudeńka" :evil_lol: Gapkowi się ogon zawieruszył :evil_lol:[/QUOTE] Nie zawieruszył się :) jest ale taki coś cieniutki ;) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Byłyśmy już :) bardzo dziękujemy :) - zdobyte pieniążki pójdą bezpośrednio do weta na sterylki. TOZ jeszcze nie ma konta - coś to kulawo Prezesce idzie, szuka najtańszego w obsłudze banku. Znalazłam taki grupowy portrecik naszych domowych kotów sprzed kilku lat w wykonaniu Soni [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/gapek.png/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9339/gapek.png[/IMG][/URL] -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Przesyłka na szczególnych warunkach ;) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
I jeszcze kilka fotek. Guciek w całej krasie( oczywiście na ławie, bo gdzie by indziej kot leżał?) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/715/guciek.png/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8644/guciek.png[/IMG][/URL] Gucio z nowym kumplem - Lolkiem [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/guciekilolek.png/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4034/guciekilolek.png[/IMG][/URL] I jeszcze raz koledzy :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/515/guciekilolek2.png/"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/8308/guciekilolek2.png[/IMG][/URL] No i Ciniuta spakowana do wysyłki :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/ciniuta.png/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9348/ciniuta.png[/IMG][/URL] -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dzięki dziewczyny, że jesteście :):) U nas po staremu. Ciniuta już zdrowa, czeka ją zabieg usunięcia zbędnego uzębienia ( po prawej stronie został jej tylko jeden trzonowiec u dołu, który uraża jej górne bezzębne dziąsło). Biały Loluś ze śmietnika całkiem się zadomowił - sypia w łóżku ;) Trochę jeszcze się boi gdy ktoś się kładzie - patrzy wtedy co robi Gucio i to że Gucio nie raczy się nawet ruszyć wyraźnie go uspokaja :) Od grudnia walczyłam z pchłami - Lolek przyniósł jakąś odporną nację - co cztery tygodnie całe stado kropiłam i dalej znajdowałam żywe robactwo :( Okazało się, że Mała Kota jest uczulona na pchły :( - praktycznie na niej nic nie znalazłam, może 1 -2 pchle osobniki gdzieś tam były, ale zareagowała zapaleniem skóry :( Wygryzała się uparcie i teraz wygląda nieciekawie - miejscami jest prawie łysa :( Nie jestem pewna czy to tylko reakcja na pchły, czy też może domestos? - w związku z tym przed tygodniem Mała Kota została Wrocławianką :) - u Soni jest jednym z dwóch tylko kotów, nie wychodzą, domestosu Sonia nie używa, a i Kota jest raczej typem kota, który nie przepada za licznym towarzystwem. Farcik się pokazuje, przychodzi często na kolację. W domku pod balkonem zamieszkuje jednak od czasu do czasu inny kiciek - duży bury kocur z białymi łapkami i podgardlem. Całkiem proludzki, też domaga się jedzenia jak mnie widzi. Skąd się wziął? nie wiem. -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
Maruda666 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Malutka, jeszcze tylko kilka dni :) -
4 zagłodzone szczeniakii i kot - cala gromada w domach
Maruda666 replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak teraz, ale kiedyś ludzkim niemowlakom takie pępkowe przepukliny zaklejało się plasterkiem ( pod plasterek jeszcze odrobinę czegoś - co by to wystające wepchnąć do środka ), żeby się nie powiększały. Wtedy jest szansa, że samo się zmniejszy w miarę wzrostu ,,osobnika " ;) -
4 zagłodzone szczeniakii i kot - cala gromada w domach
Maruda666 replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Śliczne te kruszynki:) ale kot przebija je wszystkie :):) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Maruda666 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj do schronu trafiła szeciomiesięczna ruda sunia zabrana z ulicy - czy jest szaansa na jakąś informację o niej od czasu do czasu? -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Maruda666 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Taki dom to dziś igła w stogu siana. Dropsiaku,ale ci się udało :):) Wprawdzie przed pierwszym, ale coś dla małego ( tzn. dużego:) ) jeszcze wyskrobię ;) -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
Maruda666 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam nocą co słychać u Niuni:) -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
Maruda666 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
To ja też tak króciutko ;) - z bazarku mamy już dla małej 55zł [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240384-Yves-rocher-kawa-i-rózności-dla-suni-z-ogromnym-guzem-do08-03-22-00[/url] - serdecznie zapraszam :) -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
Maruda666 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
To nie była wirtualna diagnoza - była badana!! - Nie ,, na oko" tylko ,,na rękę" . A jak chcesz inaczej rozpoznać przepuklinę ? Dziewczyny, czytajcie wątek ( albo już sama nie wiem co czytałam;) ? A póki co zapraszam na szybki mini bazarek dla małej - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240384-Yves-rocher-kawa-i-rózności-dla-suni-z-ogromnym-guzem-do08-03-22-00?p=20503034#post20503034[/URL] - na razie dałam to co miałam pod ręką, Sonka obiecała dorzucić coś z książek i będę jeszcze szukać po półkach.