-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Pieniądze od zacharego i asiuniab już na koncie :) Dziewczyny :loveu::loveu::loveu: [URL="http://smayliki.ru/smilie-122859591.html"][IMG]http://s.rimg.info/4050b0e1ea1b2d247750d3874e0e303a.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='asiuniab']czy jest ktoś kto mógłby zrobić bazarek dla suni, ja mam troszkę fantów, w tym duuuuuużo książek?[/QUOTE] Chętnie zrobię - tylko jak się umówimy? podeślesz zdjęcia? [quote name='zachary']Na zakończenie długiego weekendu wrzuciłam Moli 200 zł.[/QUOTE] :loveu::loveu: brakuje mi słów :)
-
[quote name='tamb']Tyle kotów miałam jako dom tymczasowy i pierwszy raz spotkałam się z alergią na Fiprex. Wojtek w miejscu zakropienia ma łysy placek i podrażnioną skórę. Martwię się już na zapas, jak zniesie narkozę przy kastracji. Ktoś spotkał się z taką reakcją na zakropienie preparatem na pchły i kleszcze?[/QUOTE] Mam to samo z moją Ciniutą - za pierwszym razem myślałam, że któryś z kotów ją zawadził łapą, ale przy kolejnym kropieniu ,, dziura " była wyraźnie większa :( Wojtek jest śliczny:) na pewno szybko znajdzie dom.
-
[quote name='asiuniab']ja poratuję 10 zł na razie jednorazowo Moli, sorki chciałabym więcej.......[/QUOTE] Dziękujemy :):) Dla Moli każda złotówka jest bardzo ważna. Zaraz wyślę nr konta.
-
[quote name='obiezyswiat75']To ja numerek poproszę :)[/QUOTE] na koncie 20zł - ślicznie dziękujemy :):)
-
[quote name='obiezyswiat75']To ja numerek poproszę :)[/QUOTE] Moli bardzo dziękuje :):) pw poszło Mam już trzeci post do rozliczeń :)
-
Kolejna Kobieto dziękuję:) Piszę do Maupy o trzeci, czyli Twój post ;) Moli, na pierwszą :multi:
-
[quote name='zachary']To czekamy na konto skarbniczki Moli....[/QUOTE] Nr konta już poszedł:) Kto jeszcze zechce wesprzeć małą? Jutro napiszę do moda o post do rozliczeń, tylko poradźcie mi, do kogo pisać ?
-
Na pierwszą maleńka :) Pokazuj się. Czekam na decyzję szefowej co do ,,skarbnictwa" ;)
-
[quote name='toyota']No właśnie nie wiem. Może ktoś chętny :cool3: ?[/QUOTE] Jeżeli nie ma innych chętnych ;) i nikt nie wniesie zastrzeżeń, to mogę za skarbnika dla Czarnulki robić ;)
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Maruda666 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Coś chyba stałe zlecenie przelewu mi się skończyło :shake: - jutro ureguluję zaległość - już na nowe konto. Roki na zdjęciach wygląda na szczęśliwego :):) -
Do góry maleńka :multi: Jakiś grosik na puszkę podeślę ( tylko konto proszę ), jak wezmę się za bazarek to też będę o niej pamiętać.
-
ROZLICZENIE: 02.05. - maruda666 - 30zł ( na dobry początek ;) ) 02.05 - obiezyswiat75 - 20zł :loveu: 06.05 - zachary - 200zł :loveu: :multi: 06.05- asiuniab - 10zł :loveu: 31. 07 - bazarek z fantów asiunib - 95zł :multi::multi: [SIZE=3]STAN KONTA lipiec - [COLOR=#FF0000]+355zł [/COLOR][B][SIZE=2][COLOR=#000000] 16.10 2013 - na konto lecznicy poszło 260zł 18.10.2013 - 100zł poszło do Inki [/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239793-Petunia-teraz-Zosia-w-DS-)-Inka-w-DT-u-Hałabajówki-szuka-DS-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239793-Petunia-teraz-Zosia-w-DS-)-Inka-w-DT-u-Hałabajówki-szuka-DS-[/URL][COLOR=#000000][I]![/I][/COLOR][SIZE=3][B][SIZE=2][COLOR=#000000] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#008000]Stan konta 18.10.2013 - 0zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE]
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Maruda666 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='rzepek']Też życzę Stefci dużo radości w nowym domciu, nowemu domkowi życzę duzo radości z posiadania Stefci, a pieniążki prosze dać komu trzeba:cool3:[/QUOTE] Podpisuję się wszystkimi łapami :):) -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
Maruda666 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Posłałam dla małego 50zł tytułem mojej deklaracji ale dopiero teraz zauważyłam, że inne konto - będę sprawdzać, jeżeli wróci, to przeleję na nowe. -
CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka
Maruda666 replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
Zameldowałam się na cegiełkowym a teraz tu do malutkiej zaglądam. Kapselku :loveu::loveu: jak dobrze Cię znów widzieć :):) -
Podczytuję od jakiegoś czasu wątek Daszeńki. Nie odzywam się, bo co tu jeszcze dodawać :shake: mam tylko nadzieję, że dziewczyny mimo wszystko jeszcze tu do nas wrócą :) Daszka trzymaj się psino :) Posłałam 50zł na karmę dla ciebie;) Wiola :loveu:, życzę dużo zdrowia dla całej Twojej Rodziny a Malutka niech nam rośnie na dużą, dzielną dogomaniaczkę :multi: Jak ktoś wcześniej słusznie napisał, kto sieje wiatr zbiera burzę.
-
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
Maruda666 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
170 zł z bazarku właśnie poszło do Niuni :) . -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
Maruda666 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Z bazarku zebrało się dla małej 170zł - przesyłać na konto z pierwszego postu?