-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Mysza2']Marudko jestem pełna podziwu dla tego co robisz:) A maluszek cudo:)[/QUOTE] Myszko, ja nic nie robię :) - to te wstrętne koty tak jakoś do nas coś przyciąga :evil_lol: Mały jest wściekły - lata jak szatan. Marzę o tym, żeby już był po operacji i żeby go zacząć ogłaszać. Mój Szeryf, neurotyczny przywódca stada, panicznie się go boi. Na razie jeszcze ze dwa dni antybiotyku i w sobotę idziemy ustalać termin zabiegu. Od poniedziałku mam remont łazienki - tzn nie mam łazienki :shake: Prowizorycznie zamontowany kibelek stoi na suporeksie. Żeby się nań wdrapać podstawiłam krzesełko:evil_lol: Pod ścianą w podłodze wykuty rów przez całą łazienkę. Gucio zachwycony - tylko czeka na okazję, żeby się tam dostać - nadzoruje przebieg robót ;) I jeszcze słówko o Lolku - od 2 tyg łyka Euthyrox - i albo ten lek jest taki rewelacyjny w smaku, albo to taki super kot:) - wkładam mu do pyszczka i sam bez oporów chętnie łyka :crazyeye: -
Żorskie Stowarzyszenie dla Zwierząt - wywózka wstrzymana
Maruda666 replied to ZSDZ's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Z bazarków , na które fanty podarowała asiuniab wyszło 130zł ( 91zł + 37zł) - jutro Sonka prześle na konto fundacji. Zawsze to już jakiś grosik będzie dla psiaków.[/QUOTE] Przelew poszedł koło 1 sierpnia - doszedł? Bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245141-ROZLICZAMY-Wszystko-dla-malucha-%29-dla-Jagody-i-na-TOZ[/URL] lub tu na wątku. -
Jakie dobre wieści :) Jeżeli z tego co wpłaciłam coś zostało, to oczywiście na Prymkę :)
-
Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!
Maruda666 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki. Gruzja, daj się złapać ! -
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
Maruda666 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do przepięknej urody sierściucha :) Czy moja stała doszła? Czy znów gdzieś na księżyc posłałam :cool3: ? Teraz chyba widzę ;) - w drugim poście, to jest to, co doszło? -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Nikaragua']Zaglądam powakacyjnie do kociastych[/QUOTE] Właśnie Sonka pokazała mi filmik z Niką walczącą z falami :) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Mały waży już 1200g. Lata jak wściekły. Oczek już nie kropimy, antybiotyk wcina 1x dziennie. We wtorek idziemy do kontroli. Ślicznie korzysta z kociej kuwety. Z ubranka wyrósł :) - zrobiłam mu z tego topik z gumką na karku:evil_lol: ale jeszcze nie mam zdjęcia. To fioletowe na zdjęciach to Sonki plecy - właśnie wtedy usiłował ją pozbawić owłosienia :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/832/u847.png/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/5388/u847.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/845/fr8p.png/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/897/fr8p.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/28/ld65.png/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2536/ld65.png[/IMG][/URL] Boją się mnie, to i zjeść mogę spokojnie ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/14/8aog.png/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9537/8aog.png[/IMG][/URL] -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Sonka w całości:) Małe sypia z całą rodziną - wczoraj rano męża obudziło łaskotanie w twarz, otwiera oczy, a tu czarno przed oczami :evil_lol: odchylił głowę i widzi małe śpiące na poduszce nos w nos. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/841/n34h.png/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2442/n34h.png[/IMG][/URL] Oczka mam już czyściutkie:) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/5y4t.png/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3713/5y4t.png[/IMG][/URL] W takim ubranku chodziłem. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/18/dhul.png/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3282/dhul.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/8r0u.png/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1125/8r0u.png[/IMG][/URL] Pana też się już nie boję :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/aeg4.png/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3627/aeg4.png[/IMG][/URL] -
Jakie dobre wieści :multi: To dzisiaj Nutka jedzie? do domku
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']ależ słodziak :loveu: i ta poza :cool3:[/QUOTE] Kota ma taki jakiś talent do dziwnych póz - dzisiaj znów tak siedziała:) [quote name='ewa gonzales']lo mateńko jakie bidnunie chudziunie chorunie:-(:-([IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(1).gif[/IMG] sciskam ooooooogromnie mamunko kocinkowa za zdrowenko czarnulenka , krople mogly oczywiście zaszkodzić biduniowi ..:shake: ech lekarze lekarze .... Marudenko cudowne stadeczko wasz stokroć sciskuniam , maluszek czarnuszek nowiutek to ksiaze Joakin czyli czytujiaj - Huakin:loveu:;)[/QUOTE] Ewuś, Sonka u weta podała, że to Edziu ( nasz wredny sąsiad to Edward), jak nie daj boże zostaniu u nas i będzie wychodził, to będziemy się sąsiadowi pod oknami wydzierać :evil_lol: [quote name='asiuniab']ale Danusiu jest u Was wesoło w takiej gromadce:)[/QUOTE] Wesoło to jest:) Małe dziś kilka razy wyszło z pokoju ( jest póki co izolowane) i okazało się, że nasze duże koty najwyraźniej się go boją :evil_lol: Byłyśmy u weta - lecimy antybiotykiem w tabletkach, do oczek zawiesina, uszka zostały przeczyszczone i na razie je tak zostawiamy. Z operacją trzeba poczekać. Małe z rana było bardzo kiepskie, oczka, nosek zaklejone, ledwo co dychało, a przy każdym oddechu istna orkiestra w środku. Teraz wieczorem rozrabia:) - usiłuje oskalpować Sonkę. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
I jeszcze Mała Kota wczoraj po południu :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/823/k34o.png/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/787/k34o.png[/IMG][/URL] Zrobiłam przegląd gdzie kto śpi:evil_lol: - w pokoju w którym jestem dwa fotele pod ścianą okupuje Ciniuta i Szeryf, na wersalce pod drugą ścianą Kropa i Lolek, ława koło wersalki należy do Gucia ;) U Sonki w pokoju śpi małe czarne. Maruda w kuchni dorwała się do miski. Koty szukałam, szukałam a w końcu okazało się, że też jest z nami - zaszyła się w kociej budce pod oknem:) Czyli piszę w towarzystwie sześciu kotów :evil_lol: -
Przynajmniej podniosę Romeczka na wieczór. Gdzie ten domek?? :(
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
To jest strasznie chudzieńkie, wydaje się tak kruchutki, że zakładając mu te rajstopy ;) bałam się, ze go połamię :( Na szczęście znów je, teraz bawi się latając za myszą na wędce ( Sonka ma zajęcie na noc ;) ). Buraska została w Legnicy, została dziś wypuszczona z kenela i z rozmowy telefonicznej wiem, ze też jest dużo żywsza:) W planie wizyta u innego weta w Legnicy - u obojga trzeba coś z tym świerzbem zrobić do końca :( -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Rozpisałam się....i mi wcięło :( Małe już u nas. Do weta jedziemy jutro - dziś miałam wizytę hydraulika ( ruszam z remontem łazienki :-o ). Kociaki przez ostatni tydzień nic nie przytyły, czuły się gorzej - z obserwacji domu tymczasowego wygląda, że ewidentnie zareagowały tak na krople do uszu. Wyraźnie po każdym podaniu cierpiały, a wet nie chce w to wierzyć :( Od wczoraj kropelek nie dostają i są dużo żwawsze:) - jutro lecę do swojego weta. Zdjęcia nie najlepsze, bo to to nie chce stać w miejscu :evil_lol: Taki zaspany jestem :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/706/i89b.png/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9692/i89b.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/q65u.png/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5861/q65u.png[/IMG][/URL] W oczy mi czymś świecą :cool3: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/197/7du.bmp/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1223/7du.bmp[/IMG][/URL] Taka chudzinka płaska:( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/03qk.png/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9717/03qk.png[/IMG][/URL] Duża mnie w coś takiego ubrała :cool3: i jak ja wyglądam :oops: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dzięki że jesteście:) Koło południa jedziemy po malucha, więc będę zdjęcia:) -
Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!
Maruda666 replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za wyniki wielkiego przeglądu u weta :) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']trzymam kciuki za zdrówko ogonków :*[/QUOTE] Dziękuję:) Przydadzą się mocne kciuki, bo czarnuszka czeka operacja przepukliny, a to taka jeszcze kruszynka :shake: -
[quote name='cancer43']Pewnie że mogę i będę,tylkoto troche daleko.Szczególnie teraz,w czasie żniw czasu brakuje. Chociaż z drugiej strony.....czy to jest sens żniwować ? W ubiegłym roku sprzedawaliśmy żyto po 700 zł za tonę,w tym jest za tonę po 350 i jeszcze ma ponoć stanieć.Z pszenicą podobnie,ech,szkoda gadać Ciekawe,o ile stanieje chleb ?[/QUOTE] To jakaś paranoja z tymi cenami :-( Ciekawe jak Misiaty sobie tam radzi . Na pewno tęskni, Wy też tęsknicie, aż się spłakałam czytając relację z wyjazdu. Pocieszające to, że jest bezpieczny. Z Twojego Danuś opisu wynika, że warunki ma świetne, tylko swego ludzia jeszcze mu brakuje :shake:
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Maluchy jednego dnia lepiej, drugiego gorzej. Tak na zmianę - jak buraska kilka dni prawie dobra, to czarnulek się dusi wydzieliną, dzisiaj czarny praktycznie w porządku, to znowu burasce oczka popuchły :shake: Weterynarz zasugerował , że się wzajemnie nadkażają - tylko skoro są niby przeleczone, to czym? Zdecydowałyśmy się je rozdzielić, więc chyba jutro czarne małe przyjedzie do nas. -
Co słychać u naszej czarnej ? Cały czas mam na koncie jej posag - nic jej nie potrzeba?
-
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
Maruda666 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Yodzinka na pierwszą przystojniaku :) Asiu kuruj Olkę, oby jak najszybciej wyzdrowiała :) -
Nutka - szczęśliwa w wymarzonym domu :)
Maruda666 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Do góry ruda panienko :)