Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Zamówiłam pakieciki dla Kiełka i Szelika - podałam swój email do ewentualnej aktywacji.
  2. [quote name='kolejna kobietka']Doszła, bardzo dziękujemy!!! :kiss_2:[/QUOTE] Dziękuję :) Czyli konto Moli wyzerowane.
  3. [quote name='Martika@Aischa']Anetka zaciągnęła tu i ówdzie języka ;) wychodzi na to że nasz Mohito jest Anglikiem :roll: w Polsce jest stosounkowo od niedawna.[/QUOTE] Ło :crazyeye: to jak on się dogadał z resztą towarzystwa?? ;)
  4. [quote name='ewa gonzales']Marudenko odwiedzam z milionem pozdrowien cala ekipe kocinkowa:kociak::kociak::kociak::kociak::bye::buzi::buzi:[/QUOTE] Kociaste też pocdrawiają:) Byłam wczoraj u Kumpla - ma bardzo fajny dom:) Pani z kajecikiem siedziała i zapisywała co mówiłam odnośnie karmy :evil_lol: Maluch sprawuje się dobrze, od razu załapał gdzie teraz stoi kuweta:) U rudych maluszków niestety gorzej - nie ma ich :( Zostały wydane, nie bardzo wiem gdzie:(
  5. Melduję się u PANA KOTA. Jak on sobie biedak radził na ulicy z tym ropniem:( Trzymam mocne kciuki za niego. Jakiś grosik podeślę ( jak dostanę konto ;) ).
  6. Już zaglądam do Pana KOTA :) Waga rzeczywiście imponująca :crazyeye:
  7. Poszła cegiełka z bazarku Ewy i jednorazowo 40zł dla psiaka na to samo konto. Trzymam kciuki za dużego maluszka :)
  8. Pomysłowe te kociate :evil_lol: - ja w zeszłym tygodniu schowek na ,,płynne" znalazłam w rogu pokoju za drapakiem, a jako że niedaleko stoi kuweta, to od jakiegoś czasu się dziwiłam, co ten żwirek tak jedzie :evil_lol: Biedny Krecio :loveu: jakaś Lampucera go wygryzła z fotela i jeszcze na dworze w mordę walą :shake:
  9. Mocne kciuki za Bruncia. Postaram się grosik na leczenie wpłacić.
  10. To ten maluch na wsi? Szkoda maluszka, Bilbuś [*] Może go ktoś podtruł :-(
  11. [quote name='Hope2']Zaglądam do kociastych :) Marudko-chciałabyś może 5 kocich szczylków-dzikusków co to je ich mamunia przytargała bezczelnie jak już na ślepia widza i syczą, prychają i ludzia nie lubią? ;)[/QUOTE] He, he, nie chce ;) Kocięta u pani chorują, niby ludzie są chętni, ale jak je widzą rezygnują :shake:albo pani nie odbiera telefonów :cool3: Jutro albo pojutrze postanowiłam przejąć trójkę rudasków - jak je doleczę szybko znajdą domki a pozostałym będzie lżej. A nasz Kumpel przed kilkoma godzinami poszedł do nowego domku :multi::multi: Tfu, tfu żeby nie zapeszyć ;)
  12. Juldan ma bazarek ogłoszeniowy - mogę wykupić dwa pakiety. Zadecydujcie na którego, to zaraz tam piszę.
  13. Z posagu Moli poszło dla Inki 100zł. Do góry sunieczko :multi: niech cię wszyscy zobaczą :)
  14. Do Inki poszło 100zł - Kolejna Kobietko, jak dojdzie, proszę o wiadomość tutaj na wątku - ,,zamknę " konto Molly;)
  15. A ja zaraz robię przelew dla Inki - mam pw od kilku dni, ale sobie ubzdurałam, że chodzi o naszą Inkę33 z dogo i totalnie zgłupiałam :evil_lol: Molly już zostaje tam gdzie jest? :)
  16. Z tym to trudno się pogodzić:( Młode psiaki, całe życie jeszcze było przed nimi :(.
  17. To może zabrzmi brutalnie, ale przychodzimy i odchodzimy :(. Robimy miejsce dla następnych pokoleń Najbardziej boli tych co zostają i nas opłakują :(. Przelew do weta poszedł. Czekam na dyspozycje co do reszty pieniędzy - czyli konto dla Inki :)
  18. Jestem na zaproszenie Ewy. Nie mam jak pomóc :(, jedynie finansowo .
  19. [quote name='toyota']Zestawienie od wetki: Razem wychodzi: 50 zł za Moli + 210 zł za rodzinkę, tj. 260 zł trzeba przelać na konto lecznicy.[/QUOTE] Miejscowość Grudziądz, a w temacie mogę napisać ,, za szczenięta i matkę"? [quote name='kolejna kobietka']A ja z taką bardzo nieśmiałą prośbą :oops: czy jakby zostało coś w skarbonce po Moli, można by było prosić o pomoc Ince? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239793-Petunia-teraz-Zosia-w-DS-)-Inka-w-DT-u-Hałabajówki-szuka-DS-[/URL]! sunia wyciągnięta również przez toyotę, sunia nie jest stara i jest zdrowa, więc niestety na fb zbiórka w ogóle nie idzie, tylko że nam zaczyna być naprawdę bardzo ciężko :sad: zobowiązałyśmy się opłacać pobyt Inki w kwocie 135 zł miesięcznie, a mamy tylko jedną stałą deklarację od cioteczki obiezyswiat75, w ostatnich dniach pomoc zadeklarowały dwie inne cioteczki (bazarek i jedna, albo dwie wpłaty), tylko co dalej? :sad:[/QUOTE] Czekamy na odpowiedź Toyoty:) Fajnie byłoby pomóc i Ince.
  20. Tylnymi łapkami rusza całkiem sprawnie:):) Żeby jeszcze te zwieracze zaczęły działać.
  21. Nie ma chęci wychodzić? ;) Czyli czuje się u siebie:):)
  22. Zocha awansowała na kocią mamę :) Moja Maruda była 2 tyg po sterylce jak trafił do nas 2miesięczny Rysiek - też go karmiła i mleko płynęło, sama widzialam:)
  23. A Joanka w roli pokojówki :evil_lol: Dla miłośników onków :), zobaczcie :) - [URL]http://www.youtube.com/watch?v=3CqVIVWjSVc[/URL]
  24. Kolejna stówka wyrównawcza poszła do Magisia:)
×
×
  • Create New...