-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
To tak leciutko pachnie szantażem? :):)
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Nikaragua']Pozdrawiam o poranku . Danusiu czy przed świętami zawitasz do Wrocławia? a może w przerwie Świąteczno-noworocznej?[/QUOTE] Jakoś tak z Hamletem mi się skojarzyło :evil_lol: Eluś, do końca roku obiecuję, że się stawię. Chyba że ramkę potrzebujesz wcześniej ?? -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Asiu, bardzo się cieszę, że jesteś :) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Hope2']Zostawiłabym- tylko bałam się,że przypadkiem wpadnie w paszczę Tolusiową...niestety-Tolo toleruje koty-ale nie w domu :([/QUOTE] Nie ma wyjścia, przy takim kotożercy, to opcja szafy odpada ;) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Hope2']ja jakiś miesiąc temu zamknęłam duże psy u młodego w pokoju i wpuściłam kocisko do domu-k*** godzinę dziada z szafy na przedpokoju ściągałam...[/QUOTE] Trzeba go było tam zostawić:) - nasz Maniek, który odszedł w ubiegłym roku, pierwszy tydzień pobytu u nas spędził w szafie w przedpokoju- dopiero po kilku tygodniach od jego wyjścia odkryłam, że kuwetę też sobie tam uskuteczniał :diabloti: [quote name='Mysza2']a ja też trzymałam :):)[/QUOTE] Myszko dzięki za kciuki:) - mała dobrze trafiła:):) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
To świetna wiadomość:) Mój Lolek może nie był aż takim dzikusem, ale bardzo długo trwało, zanim dotarło do niego, że nie musi na nasz widok się chować:) Teraz po roku już nawet nie wstaje jak się kładę do łóżka:) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Pojechała rano i chyba jest dobrze :) Hope, dobrze trzymałaś :) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Trzymajcie kciuki:) - z rana Bianka jedzie do nowego domu. Nareszcie moje staruszki odsapną :) -
coś mi się posty dublowały :cool3:
-
Lucinda pewnie się nie pogniewa, jak zaproszę na bazarek - zbieramy na ratowanie oczek młodego kocurka Maciusia [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249161-B%C5%82yskawiczny-na-ratowanie-oczek-Ma%C4%87ka-do-06-12"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249161-B%C5%82yskawiczny-na-ratowanie-oczek-Ma%C4%87ka-do-06-12[/URL]
-
[quote name='Ada-jeje']mam nadzieje ze Dogo nie bedzie miala mi tego za zle jesli napisze ze jej klopoty nie wynikly przez pomoc czworonogom, a z sytuacji rodzinnej. Za to jesetm pewna ze jak tylko upora sie z swoimi klopotami ktore jak czytam i po za dogo tez cos do mnie dotarlo, to wiem ze po adopcji Gracji Dogo07 nadal bedzie mogla byc DT.[/QUOTE] Ada, ale to wszystko się jakoś wiąże. Mój tz chyba ze dwa razy się pakował - ,, albo ja, albo koty" - zaprzestał gdy usłyszał, że chyba jednak koty :evil_lol:, bo on sobie jakoś poradzi, a koty nie mają nic. Pomagając poświęcamy nieraz dużo czasu, a to się odbija na rodzinie.
-
[quote name='Maruda666']Podczytuję od wczoraj, ale nie miałam nic sensownego do napisania więc siedziałam cicho. Propozycja Ady jest bardzo rozsądna i podpisuję się pod nią wszystkimi kończynami. Deklaruję na pewno stałą - co do kwoty, to jeszcze muszę pomyśleć.[/QUOTE] Miałam się zdeklarować - więc do decyzji Dogo07 - albo przez 5 mies po 100zł, albo jednorazowo 500 jeżeli w tej chwili jest taka potrzeba. Nie możemy pozwolić aby tacy LUDZIE odchodzili z dogomani z powodu problemów finansowych, w które najczęściej wpakowali się pomagając czworonogom.
-
Ciekawe jak poszedł trzeci zastrzyk;) ?
-
Biedna kicia z działek i kocie dziecko w potrzebie
Maruda666 replied to joanka40's topic in Kotki już w nowych domach
Jak ja kocham takie buraski :):) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='asiuniab']Marudko666 taka liczna kocia rodzinka, to się nie nudzicie??[/QUOTE] Nudzić przy nich to się nie da ;) :evil_lol: -
Cicho siedzę, ale co rusz podczytuję ....i strasznie się cieszę:multi:
-
[quote name='Ada-jeje']Juz nieraz dogomaniacy pokazali ze nie tylko pomagaja zwierzetom ale tez ich opiekunom. Dogo07, ktora od lat pomagala zwierzetom bezinteresownie, dzis sama znalzala sie prawie bezdomna. Myśle ze Dogo07 nie bedzie musiala oddawac Gracji jesli zamienimy jej BDT na PDT. Jest tyle osob na dogo ktore nigdy nie byly BDT ale od razu PDT. Zamieniajac BDT u Dogo07 na PDT pomozemy nie tylko Gracji ale tez wykarmic psa Dogo07. Proponuje jak zwykle w takich sytuacjach kwote 300 zl. miesiecznie do momentu az Gracja znajdzie DS a byc moze do tego czasu Dogo07 znajdzie prace ktorej usilnie szuka i podniesie sie. Stracila juz wiele, ale nie musi stracic wszystkiego jesli sie zmobilizujemy.[/QUOTE] Podczytuję od wczoraj, ale nie miałam nic sensownego do napisania więc siedziałam cicho. Propozycja Ady jest bardzo rozsądna i podpisuję się pod nią wszystkimi kończynami. Deklaruję na pewno stałą - co do kwoty, to jeszcze muszę pomyśleć.
-
[quote name='Martika@Aischa']spryciula :lol: :sg168:[/QUOTE] Bo to cała Luśka :):)
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Nikaragua'][COLOR=#000000]Danusiu, czy Ciniuta to ta piękna spokojna kotka, która patrzyła z wysoka na Nikę, a Nika nie w ogóle jej nie zauważała ?[/COLOR][/QUOTE] Tak Eluś, to Ciniuta ( vel Cinieczka, Cini - mini - tak ma w książeczce, a mój mąż woła na nią Lejek-Dudek - to zostało z czasu gdy nam na okrągło lała w łóżka) -
Doczytałam zaległości i uśmiałam się jak norka:) Zdjęcie Luśki z kupą i komentarz Martiki- bezcenne :evil_lol: Czekamy na wieści od weta, pazury obgryzamy :cool3: