-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
No nie mogę :) :) - brzuch mnie boli, szczkę mam sztywną ze śmiechu :) A ja myslałam, że Trufel to kot :) -
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
Maruda666 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
Fajna mała. Trzymam kciuki za reakcję męża. -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']Marudko tak to ten sam Diego. Nie mogłam już patrzeć na niego jak tam siedział. Mi wszystko wkleja jak należy. To chyba komp i Ty powinniście się troszkę pourlopować. Zapraszam do siebie z własnym namiotem i na warzywne jedzenie i swojski chlebek z wlasnej roboty powidłami.[/QUOTE] ....z własnym namiotem i siedmioma kotami :evil_lol::evil_lol:. Jadę :lol: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
A mi sie wydawało,że to po bokach to uszy :evil_lol:. człowiek całe życie się uczy Edit - miał być cytat z faflami, ale coś mi nie wkleiło :( Wogóle coś mi się dziś dzieje, co rusz nie mogę odpisać na pw, cytatów nie wkleja - u Was też tak? -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nes, to ja dopiero teraz załapałam, że to [SIZE=3][B]ten Diego,[/B][SIZE=2] na którego czekasz. Chyba jednak powinnam iść już na urlop.[/SIZE][/SIZE] -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']Te krzaki to chyba będą mi się po nocach śniły. Bo jak sobie o nich pomyślę to zaraz mi się chce do WC...[/QUOTE] Trzeba było pampersika nie wyjmować, z gołym tyłkiem nie latać:diabloti::diabloti: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Maruda nadrabia trzydniowe zaległości w czytaniu, ale postara się pamiętać o spotkaniu w krzakach po prawej ;) 30 zł poszło:) -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Śliczny :), duży :) i chudy :( -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']Jak wolisz Marudku może to być i gra wstępna:roflt:[/QUOTE] Już milczę i znikam - idę szukać moich kotów, u nas zanosi sie na deszcz :( Kto da jeszcze coś na kawałek łapki ??? -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']To chyba rekord mieć będziem:multi::loveu:. Maruda a buzi chcesz?:lol:Ne?:loveu:[/QUOTE] A buzi, czemu nie :lol:, zawsze:lol:. Tylko buzi? To taka gra wstępna :evil_lol:? ( Chyba już zamilknę :diabloti::diabloti:) -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nes, czy oferta spacerków obejmuje też koty? Nie chcę Cię martwić, ale mam trzy wychodzące ( bardzo lubią spacery z bokserami, z ,moim nieżyjącym już Cezarem chodziły noga w nogę :evil_lol:, ludziska stawali i się dziwowali ). -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nie przebrnęłam jeszcze przez całość, dopiero co odzyskałam komputer ( padło pudło:) ), ale przyłączam się do wszechogarniającej miłości bijącej z ostatnich dwóch stron:iloveyou: i na jakiś skromny kawałek łapki dołożę 30 zł ( ale tego kawałka proszę mi nie przysyłać :diabloti:). Przelew zrobię wieczorem, najpóżniej jutro ( muszę się ogarnąć z trzydniowych zaległości). -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Maruda666 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Trochę nie na temat, ale w związku z sikaniem - przed laty miałam suczkę, nigdy nie wychodziłam na spacer z psem. Kiedyś przyszło mi wyjść z psem kolegi - i horror, co krzaczek to przystanek. Wróciłam z psem wściekła i z pretensjami do właściciela, że tak zaniedbał psiaka - pies z ostrym zapaleniem pęcherza, a ten nic z tym nie robi. Długo jeszcze się ze mnie śmiał. No to wieczorny spacerek :) -
BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !
Maruda666 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Bagietko :), szkrabie, dużo szczęścia