Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Bardzo, bardzo z grubsza podliczyłam bazarek szczylo-bosmański i wyszło mi, że dla każdego jest na teraz około 140zł :multi::multi::multi: - czyli Szczyl miałby już na następny miesiąc około 250zł :) Kapselku, na miesiąc trzeba 300 czy wiecej??
  2. A dużo ich było? ;) Mój Cezar z pieczywa zmasłem i szynką nosem zgarniał szynkę i wcinał chlebuś ( lub bułeczkę ) z masełkiem na wędlinke nawet nie patrząc :)
  3. Myślę, że niech to na razie zostanie u mnie. Ze Szczylowo- Bosmanowego też będzie częściowo wpływać do nas. Jak zaczniemy ewentualnie zbierać stałe deklaracje to przeleję w całości. Czyli na teraz mamy dla Szczyla 112zł pewnych na nowy miesiąc.
  4. [quote name='Szarotka']To moze wezmy takiego co spac nie daje.........[/QUOTE] Podpisuję sie pod tym :)
  5. Pomysł wydaje się sensowny. Ale przyznam, że nie mam doświadczenia ( same koty, psa miałam tylko jednego, bezproblemowego). Dziewczyny, podpowiedzcie coś :)
  6. Bilbusiu, jak się cieszę:multi::multi: Będą jakieś wiadomości z domku??
  7. A ja nie wiem co napisać, siedzę i płaczę. Marta, zrobiłaś dla niego chyba tyle, co nikt inny w jego długim życiu . Teraz musisz być silna. Gero odszedł szczęśliwy :(
  8. Może też podpadnę, ale nie mam odczucia, że ktoś specjalnie napada. Myślę, że wszyscy martwimy się losem Lenki i chcemy dla niej jak najlepiej. Nie ma co dyskutować, przejęcie przez Krakowiankę to dla Leny ogromna i chyba jedyna szansa na lepsze życie - za to Krakowiance należą się stokrotne dzięki Ale chyba lepiej póki jest czas rozwiać wszystkie wątpliwości, posprawdzać co jest możliwe a co nie, niż potem znaleźć sie w sytuacji bez wyjścia. Chyba nic nie pozjadałam, ale składnia nie do końca zadawalajaca ;)
  9. Świetnie sie czyta, że dzikuski się oswajają. Niby pomalutku, ale naprawdę robią duże postępy :).
  10. Kamila, a nie wiesz przypadkiem co z Agnieszką - na co ona się decyduje?
  11. Robota to może nie taka straszna, ale ta qupa nad stawikiem :razz:
  12. Kapselku, aż się rozmarzyłam :p:p:p A Szczylek będzie biegał koło nas :evil_lol:
  13. Możemy w naturze troche odrobić - pieski wyspacerujemy, odsikamy :)
  14. A ja mimo wszystko też jestem ciekawa co Lenka bierze i troche mnie dziwi, ze to tajemnica.
  15. To co, prosimy się o deklaracje stałe??
  16. Gero słodziaku :loveu: to teraz już tylko do przodu :multi: Nie strasz już swojej Pani, bo osiwieje;)
  17. Dzięki za zaproszenie. Niestety niewiele moge pomóc. Postaram się przelać jakąś kwotę dla maluchów - proszę o nr konta. A baba ( znaczy właścicielka :angryy: ) nie mogłaby się dołożyć - choćby tyle co chciała przeznaczyć na ich uśpienie?
  18. Myszka, wyprzedziłaś mnie :mad:. Też o tym myślałam, ale bałam się głośno prosić :evil_lol: To może jakiś kojec dwuosobowy??
  19. Ale ucztę miały :multi::evil_lol: Aż mi ślinka leci ( w pracy siedzę, bez obiadu :-( - takie teksty to sadyzm :mad:). Malwi - nr konta posłałam na pw.
  20. Najważniejsze że siknął i że został nawodniony . I z tego co piszesz, to po mieszkaniu mamy chodził trochę - czyli jakby silniejszy :). To że słabo widzi, to chyba najmniejszy problem. Ważne żeby zaczął jeść. To że daje już odrobinę się głaskać, to też dobry znak. Będzie dobrze :) Śpijcie spokojnie oboje :)
  21. [quote name='Maruda666']To wystarczy odnowić, czy trzeba na nowo wstawiać ( o allegro pytam ;) )? Trzeba opłacić?[/QUOTE] Zacytuję się ;) Zrobić nie zrobię, ale mogę opłacić jeżeli trzeba. Szczylek radosny, bo mu lżej:evil_lol:
  22. Mam wrażenie, że to kolosalny krok do przodu, porównując ich zachowanie na początku. Pomału zaczynają poznawać lepsze strony życia. Brawo Zofia :) Tobie zawdziędzają że dostały szansę. A jak tam buda? Wytrzyma?
  23. Myszko :loveu:, gdzie Ty byłaś jak Cię nie było ;) Fajnie że już się znalazłaś :lol:
  24. On na zdjęciach na wystraszonego nie wygląda, bardziej na smutnego i może cierpiącego. Dobrze że już są wokół niego ludzie , którzy się nim zajmą. Może ta apatia i obojętność wynika z tego, że go boli?
×
×
  • Create New...