-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Amstaff - łagodny jak baranek, marnieje w schronie :(
Maruda666 replied to Kamila28's topic in Już w nowym domu
To Ty jeszcze nie śpisz?? Zygfryd odpada - nie brzmi ciepło :evil_lol: -
Amstaff - łagodny jak baranek, marnieje w schronie :(
Maruda666 replied to Kamila28's topic in Już w nowym domu
Niby żartowałam, ale tak naprawdę to ten Karolek od razu mi przyszedł na myśl jak na niego spojrzałam;) -
Amstaff - łagodny jak baranek, marnieje w schronie :(
Maruda666 replied to Kamila28's topic in Już w nowym domu
Własnie, takie trochę cieplejsze imię może by się przydało, nie związane z rasą - może Karolek ? ( żartuję:evil_lol:) -
[quote name='Kapsel']Marudko Kochana :calus::Rose: a i Szczylek bardzo dziękuje :grins::grins::grins: i za wpłatę na następny miesiąc i za deklarację 50 złociszy :loveu: Malwi zapisałaś, to juz mamy 80 zł :Cool!::Cool!::Cool!:[/QUOTE] Kapselku, tu nie ma co dziękować, tu trzeba Szczylowi powiedzie, że ma się o dom galopem uśmiechać :)
-
Pieniążki za wrzesień poszły dzisiaj. Co do stałej deklaracji to potwierdzam, że postaram się po 50zł wpłacać. Czarodziejko, rozwalił :) mnie Twój opis akcji o kosteczkę. A już ostatnie zdanie , że od piszczenia i robienia oczu ( miedzy innymi ;) ) się tyje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pobiło wszystko ( jeszcze się śmieję :p)
-
Amstaff - łagodny jak baranek, marnieje w schronie :(
Maruda666 replied to Kamila28's topic in Już w nowym domu
Może mu jakies imię roboczo nadać?? Czy już ma, przegapiłam? -
[quote name='Kapsel'] ....Marudko przelewam na Twoje konto 20 zł. z bazarku dla Szczylka.[/QUOTE] Jeżeli chodzi o moje konto, to zgubiłam rachubę - Sonka trzyma pieczę ;). Widziałam, że doszło od Ciebie 10zł trzynastego. Alinka, czyli póki co trzymać wszystkie pieniądze Szczyla? Chyba niedługo trzeba będzie posłać za hotelik? Poproszę Sonkę, żeby policzyła ile tego jest. Teraz mnie oświeciło, że te 10zł, to za cegiełki Kitki :) :)
-
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Maruda666 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Nie wiadomo czemu ona taka slaba? - coś się dołączyło, czy to ropomacicze trwało już trochę? Lenka, musisz być silna. Wszyscy trzymamy za ciebie kciuki . -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Maruda666 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Nr konta dostałam, przelew wrześniowy pójdzie jutro. Lenka, szukaj szybko domku :) -
[quote name='Kapsel']Akurat moje się nie ślinią, chyba że mleczna czekoladkę wyczują. Ale z tą wylewnością, to.... ostatnio zęby bym straciła, :cool3::cool3::cool3: bo tak mocno buziaka chciał mi Kapsel dać. Skonczyło się na rozcięciu obu warg. Wyglądałam jak po walce bokserskiej :diabloti: Kapselku, przecie walczyłaś z bokserem ;) Ja kilka razy o mało co języka sobie nie odgryzłam, gdy mój Cezar podskakiwał i trafiał mnie pod brodę akurat jak coś mówiłam:mad: Ale bez dwóch zdań, bokserki są słodkie i kochane....jak wszystkie psiaki ;)
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Może Dieguś odciął dostęp do kompa, żeby mu nowego domku nie szukać ;) ?? -
Amstaff - łagodny jak baranek, marnieje w schronie :(
Maruda666 replied to Kamila28's topic in Już w nowym domu
Też zaglądam, dopiero teraz mnie dopuścili do kompa ;) - 5 godzin Sonka robiła banerki, ale już chyba rozgryzła. A ja dalej nie wiem o co chodzi ;) -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
Maruda666 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Posłałam 50 zł i tzymam kciuki za domek dla małej :) -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Maruda666 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Lenka, trzymaj się. Tylko tego Ci jeszcze brakowało :( -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
Maruda666 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Kory, dzięki. Postaram się podesłać coś, ale na razie tylko jednorazowo . Będę też zaglądać. Jutro poczytam wątek. -
Dziewczyny, zerknijcie jak możecie też na puzelki - mała sunia jest już w domu, ale został dług za transport - każde 5 zł się liczy :) - [url]http://www.dogomania.pl/threads/192534-Odkrywamy-tajemnice-puzzli-z-Kitk%C4%85-do-22.09.godz.-22-%29[/url]
-
Czyli zbieramy pomalutku grosz do grosza :) Link do bazarku wrzucisz, prawda? A póki co zapraszamy cały czas na bazarek Szczylowo - Bosmanski ;)