Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. One potrzebują czasu. Zaczynają Ci ufać i to jest piękne :) Jeszcze wyjdą na ludzi ;)
  2. To Ty jeszcze nie śpisz?? Zygfryd odpada - nie brzmi ciepło :evil_lol:
  3. Niby żartowałam, ale tak naprawdę to ten Karolek od razu mi przyszedł na myśl jak na niego spojrzałam;)
  4. Własnie, takie trochę cieplejsze imię może by się przydało, nie związane z rasą - może Karolek ? ( żartuję:evil_lol:)
  5. Poczuł się bezpiecznie i odsypia :). Mój Cezar też był takim śpiochem, czasami tylko w między czasie jakąś gazetę czy książkę sobie ,,poczytał"
  6. [quote name='Kapsel']Marudko Kochana :calus::Rose: a i Szczylek bardzo dziękuje :grins::grins::grins: i za wpłatę na następny miesiąc i za deklarację 50 złociszy :loveu: Malwi zapisałaś, to juz mamy 80 zł :Cool!::Cool!::Cool!:[/QUOTE] Kapselku, tu nie ma co dziękować, tu trzeba Szczylowi powiedzie, że ma się o dom galopem uśmiechać :)
  7. Pieniążki za wrzesień poszły dzisiaj. Co do stałej deklaracji to potwierdzam, że postaram się po 50zł wpłacać. Czarodziejko, rozwalił :) mnie Twój opis akcji o kosteczkę. A już ostatnie zdanie , że od piszczenia i robienia oczu ( miedzy innymi ;) ) się tyje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pobiło wszystko ( jeszcze się śmieję :p)
  8. Fajnie, że jest już dla nich coś straszniejszego niż człowiek :) :) - może to nie zabrzmiało dobrze;), ale chyba rokuje dobrze. Tylko potem, żeby je przekonać do swojej suni, będziesz musiała chyba wprowadzić do kojca hipopotama?
  9. Doczytałam nareszcie i jestem Marta pełna podziwu dla Ciebie :loveu:. Montuś piękny, taki dostojny, smutny misio :). Śpijcie spokojnie.
  10. Może mu jakies imię roboczo nadać?? Czy już ma, przegapiłam?
  11. [quote name='Kapsel'] ....Marudko przelewam na Twoje konto 20 zł. z bazarku dla Szczylka.[/QUOTE] Jeżeli chodzi o moje konto, to zgubiłam rachubę - Sonka trzyma pieczę ;). Widziałam, że doszło od Ciebie 10zł trzynastego. Alinka, czyli póki co trzymać wszystkie pieniądze Szczyla? Chyba niedługo trzeba będzie posłać za hotelik? Poproszę Sonkę, żeby policzyła ile tego jest. Teraz mnie oświeciło, że te 10zł, to za cegiełki Kitki :) :)
  12. Nie wiadomo czemu ona taka slaba? - coś się dołączyło, czy to ropomacicze trwało już trochę? Lenka, musisz być silna. Wszyscy trzymamy za ciebie kciuki .
  13. Nr konta dostałam, przelew wrześniowy pójdzie jutro. Lenka, szukaj szybko domku :)
  14. [quote name='Kapsel']Akurat moje się nie ślinią, chyba że mleczna czekoladkę wyczują. Ale z tą wylewnością, to.... ostatnio zęby bym straciła, :cool3::cool3::cool3: bo tak mocno buziaka chciał mi Kapsel dać. Skonczyło się na rozcięciu obu warg. Wyglądałam jak po walce bokserskiej :diabloti: Kapselku, przecie walczyłaś z bokserem ;) Ja kilka razy o mało co języka sobie nie odgryzłam, gdy mój Cezar podskakiwał i trafiał mnie pod brodę akurat jak coś mówiłam:mad: Ale bez dwóch zdań, bokserki są słodkie i kochane....jak wszystkie psiaki ;)
  15. Może Dieguś odciął dostęp do kompa, żeby mu nowego domku nie szukać ;) ??
  16. Też zaglądam, dopiero teraz mnie dopuścili do kompa ;) - 5 godzin Sonka robiła banerki, ale już chyba rozgryzła. A ja dalej nie wiem o co chodzi ;)
  17. Posłałam 50 zł i tzymam kciuki za domek dla małej :)
  18. Lenka, trzymaj się. Tylko tego Ci jeszcze brakowało :(
  19. To jedno oko na zdjęciu nie wygląda dobrze :( Jest szansa, że w niedzielę jakiś wet go tam obejrzy?? Piesku trzymaj się, pomoc w drodze.
  20. To trzymamy kciuki za tymczas dla Montiego i czekamy na wiadomości
  21. Jestem na zaproszenie Kory, dzięki. Postaram się podesłać coś, ale na razie tylko jednorazowo . Będę też zaglądać. Jutro poczytam wątek.
  22. Śliczna mordka i jaka szczęśliwa:). Gdzie mu będzie lepiej?
  23. Dziewczyny, zerknijcie jak możecie też na puzelki - mała sunia jest już w domu, ale został dług za transport - każde 5 zł się liczy :) - [url]http://www.dogomania.pl/threads/192534-Odkrywamy-tajemnice-puzzli-z-Kitk%C4%85-do-22.09.godz.-22-%29[/url]
  24. Czyli zbieramy pomalutku grosz do grosza :) Link do bazarku wrzucisz, prawda? A póki co zapraszamy cały czas na bazarek Szczylowo - Bosmanski ;)
  25. Dropsik nie jest cwaniak :cool3:, Dropsik jest wrażliwiec :p- on sobie schował na pamiątkę;)
×
×
  • Create New...