Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. I co będzie z Bodziem?? Nie zamierza się uspokoić? Bodzio :mad:, bo w piwnicy wylądujesz.
  2. Przynajmniej o pieniądzach nic nie pisał :evil_lol: Jak Klaudynka? Już się zorientowała gdzie jest i jakie ma towarzystwo ( mam na myśli to czworonożne;) )
  3. Teraz to już z każdym dniem będzie lepiej :) :thumbs::thumbs:
  4. Dajcie konto. Dam po 10 zł od jajka :evil_lol: A może by taki bazarek z cegiełkami - jajeczkami? Tylko że ja teraz nie dam rady, może ktoś by zrobił?
  5. [quote name='Kapsel']Dziś będą wyniki wymazu z krtani. Niunia czuje się lepiej [B]zaczęła troszkę samodzielnie dreptać i nawiązuje bliższy kontakt z Germaine. [/B] Czekamy na wyniki i opinię medyczną z dzisiejszego dnia lekarzy.[/QUOTE] Czyli jest trochę silniejsza :) Oby tak dalej.
  6. U Cezara nie pamiętam jak było, ale mój kot po rwaniu zęba i zeszyciu zatoki miał łykać też tylko suche. Laika, łapki z daleka od mordki :cool3: Trzymam kciuki oby jak najszybciej się zarosło.
  7. Krótko i treściwie:evil_lol:
  8. Możesz wziąźć od lekarza zaświadczenie, że w tej chwili nie możesz pracować - może to coś da, przynajmniej na siłę nie będą Cię kierować do kopania rowów:cool3:
  9. O niechęci do długich ogonów, to chciałam dawno napisać, ale lepiej się nie wychylać:evil_lol: Na pewno są niewygodne w małym mieszkaniu:lol: Ale uszy muszą być koniecznie kłapate - nie ma to jak pobudka w środku nocy przez słodkie kłapanie :evil_lol:
  10. Mój Cezar nie przepadał za kotami, ale oba kocury, trafiając do mnie jako kocięta, uznały go chyba za tatusia. Chodziły za nim krok w krok. Niezapomniany widok - wołam wieczorem do kuchni Ceza, ten wbiega, a za nim ledwo ledwo ciągnie się nieprzytomnie zaspane Rysiątko - tatuś wstał to dzidzia też się poczuła zobowiązana :) ( obaj u mnie w awatarku) Rudy Rydz przepiękny:) Ja jednak chyba bardziej gustuję w boksiach. Z końmi nie miałam praktycznie kontaktu. A Zuzia taka podobna do mojego Cezka, że się nie mogę napatrzeć :) :) :) ( nawet ma podobnie pazurki pościerane:evil_lol:)
  11. Moja wpłata nie doszła, bo przegapiłam i skończyło mi się zlecenie stałe :oops:. Już zrobiłam nowe na 20zł. Powinno lada moment dojść. Balbinka, nie choruj nam :shake: Mój Cezar miał prawie 14 lat, jak chcieli go operować , mimo że krążeniowo nie był zbyt wydolny ( nie zgodziłam się, bo to już były przerzuty i tak naprawdę tylko bardziej by cierpiał). Trzeba pomyśleć może o narkozie wziewnej, lub jakiś krótko usypijący środek ??
  12. Nie wiem czy się nie pogubiłam - jak na razie tylko jedna sunia znalazła dom? Reszta jeszcze z mamą?
  13. Bodziu, nie rozrabiasz w nowym dmku??
  14. [quote name='Kapsel'][SIZE=6]Emma zaczęła pić!!!!!!!!!!!!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/SIZE][/QUOTE] To najwspanialsza wiadomość z rana ( i na cały dzień chyba):multi::multi::multi:
  15. Rufus wyciąga łapkę po składkę :modla::modla:
  16. Jestem z pw. Jak na teraz jestem na minusie, ale od marca( może i lutego) mogę zadeklarować 20zł . Szkoda psiaka. Na pewno czeka tam gdzieś na niego ten jedyny cierpliwy dom :) Co do deklaracji, jak przyjdzie co do czego, przypomnijcie mi.
  17. Magda, a nie możesz wystąpić o orzeczenie stopnia niepełnosprawności ( czyli grupę)? Z tym łatwiej dostać pracę, a jeżeli otrzymasz umiarkowany stopień to zasiłek stały z opieki.
  18. One są nie do poznania :) :) Chyba Ness zamienila psy :evil_lol:
  19. Dopiero teraz zobaczyłam zdjęcia - jakie ona ma smutne oczy :( Walcz maleńka !!
  20. Oczka ma faktycznie jeszcze biedne :( Ale ten czarny nosek jest śliczny :) No i widać, że w stadzie chowana - psa się nie boi skubaba :evil_lol:. Też mam taką łaciatą Kotę z czarnym nosem ( ale ona po trafieniu do nas przez tydzień z lęku przed psem siedziała za kaloryferem :( ).
  21. Te kroplówki to dostaje na nawodnienie i leki, czy dostaje też coś wzmacniającego ?- jakieś aminokwasy, nie wiem co tam jeszcze. Ona chyba od dłuższego czasu nic nie je :(
  22. Cały czas siedzi mi w głowie, jak ona biedna musi cierpieć :-(
×
×
  • Create New...