Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. [quote name='Owieczka'] Ej, coś tam jest [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4531/dscn6715.jpg[/IMG][/QUOTE] Jacy oni są do siebie podobni :evil_lol::evil_lol: Śliczne słodziaki :loveu:, szczęśliwe i bezpieczne. Chłopaki chyba się nie pogniewają, jak zaproszę u nich na bazarek na spłatę długu Budryska [url]http://www.dogomania.pl/threads/210872-Mega-bluzkowisko-na-d%C5%82ug-pszczy%C5%84skich-psiak%C3%B3w-do-20-lipca-22.00[/url]
  2. [quote name='BUDRYSEK'].... ja widzialam 3 razy w 1 dzien, trwaja ok 1-2 min potem jakis czas dochodzi do siebie ....... [/QUOTE] A sam napad jak wygląda - przewraca się, jest nieprzytomny, ma drgawki? czy tylko ,,...byl tak jakby w "innym swiecie", patrzył obojetnie " Jestem na zaproszenie Gonzikowej. Dobrze, że psiak ma szansę na wyjście ce schronu.
  3. Chłopakom w nowych domkach życzę szczęścia :loveu: :multi: :loveu: :multi: Zapraszam na bazarek z bluzeczkami na spłatę długu - [url]http://www.dogomania.pl/threads/210872-Mega-bluzkowisko-na-d%C5%82ug-pszczy%C5%84skich-psiak%C3%B3w-do-20-lipca-22.00[/url]
  4. [quote name='ewa gonzales'][SIZE=5][COLOR=mediumturquoise]ST[COLOR=darkorange]EF[/COLOR][COLOR=teal]A[/COLOR][COLOR=deepskyblue]NK[/COLOR][COLOR=magenta]OW[/COLOR][COLOR=olive]O zaprasza:multi::multi:Marudko666:multi:na zdjeciu z cudnym niuniem , mam zegarusiek od ciebie:bye::thumbs:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Aż się wróciłam jeszcze raz obejrzeć zdjęcie :) Diana79 - masz zapchaną skrzynkę :mad: a ja chcę nr konta :evil_lol:
  5. [quote name='ewa gonzales'][SIZE=5][COLOR=mediumturquoise]ST[COLOR=darkorange]EF[/COLOR][COLOR=teal]A[/COLOR][COLOR=deepskyblue]NK[/COLOR][COLOR=magenta]OW[/COLOR][COLOR=olive]O zaprasza:multi::multi:Marudko666:multi:na zdjeciu z cudnym niuniem , mam zegarusiek od ciebie:bye::thumbs:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Aż jeszcze raz obejrzałam zdjęcie :) Stefciu ślicznoto - do góry :) :)
  6. Ewuś, to jak przesłać? Przekazem pocztowym na adres domowy?
  7. Z całego serca życzę Stefciowi aby mógł zostać już na stałe z Arkiem - obaj byli by szczęśliwi :multi: Ewunia, podeślij nr konta - dołożę coś do karmy.
  8. Cezarku, gdzieś już tam pewnie ta kanapa na Ciebie czeka :), tylko ona jeszcze o tym nie wie ;)
  9. Jakoś radośniej się zrobiło :loveu: bo nasze słońce Kapselkowe powróciło
  10. Mocno kciuki cały czas trzymam . Laika, nie wygłupiaj się :shake:
  11. Posłałam dodatkowo dla chłopaków 50zł na ,,kawałek" wścieklizny.
  12. Przyłączam się do kciuków za zdrowie Emki. Dobrze, że dziewczyna już u Zuzi :)
  13. [B]Jeżeli macie fanty, to chętnie zrobię bazarek ( ja albo sonek666) - dajcie tylko zdjęcia - [email][email protected][/email][/B]
  14. Mocno trzymam kciuki :) :)
  15. Piękny psiak się z niego robi - prawdziwy Apollo :) Zosiu, podziw i uznanie:Rose:
  16. Przelałam 30zł - na razie jednorazowo. Co do stałej, to muszę policzyć :(
  17. Dziewczyny, dajcie konto - coś jednorazowo podrzucę. Trzymam kciuki, żeby gdzieś jakieś miejsce dla tych malizn się znalazło :(
  18. Stefciu, śliczny jesteś :loveu::loveu:
  19. Za egzaminy, to już pewnie za późno, to za boksiole :thumbs::thumbs::thumbs:
  20. Śliczna cała czwórka :) :)
  21. śliczne maluchy :) Na razie zapisuję - muszę policzyć , ale jeżeli nie stałą, to jednorazowo na pewno coś wpłacę.
×
×
  • Create New...