Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='Angi']Peewnie! [/QUOTE] Kurdę, sama z miłą chęcią bym się wybrała. Trzeba nad tym pomyśleć..
  2. Moje piękne. :diabloti: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-c5DjVE85Jyc/UU3274apkcI/AAAAAAAAFuQ/bD36I57zyiA/s640/DSCF7676.JPG[/IMG]
  3. [quote name='Aneta_M'] "Siema. Jestem Bajer i mam nie równo pod sufitem" [/QUOTE] :roflt::roflt: [url]http://i46.tinypic.com/29mlpu1.jpg[/url] na początku pomyślałam, że to trawa. :evil_lol:
  4. [quote name='Wercia40'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-8JMIar3yoHM/UUYYz-cFCiI/AAAAAAAAFgU/nofVjJx7Hkc/s640/DSCF7458.JPG[/URL] Hahaha <3 Ulubiona poza do spania aussików ! :D[/QUOTE] Do Aussa to "trochę" jej daleko. :diabloti:
  5. [quote name='Angi']AAAAAAaaaaaa. :mdleje: [URL]http://www.s-w-o.pl/index.php/liga-swiatowa-2013-bilety-bilety-bilety/[/URL][/QUOTE] Wybierasz się? :razz:
  6. Nie znikacie na tak długo. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządeczku.
  7. [quote name='Hałabajówka']Mogę Ci jakiegoś odstąpić :cool3: [/QUOTE] Mam z czego wybierać. :diabloti:
  8. [url]http://img19.imageshack.us/img19/8538/p1070966y.jpg[/url] o taka najlepsza pogoda. :loveu: Morus potwierdza. :grins: [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/702_354749581297928_1412336381_n.jpg[/url] jaki gryzoń. :evil_lol:
  9. Bardzo fajny pomysł zrealizowała Twoja szkoła. Aż sama bym z miła chęcią na żywo zobaczyłabym Was w akcji. :)
  10. Nie no to najlepsziejsze! [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0557_zpse8640c5a.jpg[/url]
  11. Tyle pięknych zwierzaków niechcianych, porzuconych. :shake: Ja dobrze, że są jeszcze na ziemi ludzie anioły. Hałabajówka - Twoje psiaki są fenomenalne!
  12. [quote name='magdabroy'] Ok, przywitałam się, a teraz uciekam grzać tyłek na basen :eviltong:[/QUOTE] Narobiłaś ochoty, chyba sama się przejadę na basen. :lol:
  13. [url]http://img17.imageshack.us/img17/6565/p1040907s.jpg[/url] jaki szczurek. :lol:
  14. [quote name='trabeska'] Może jakieś fotki by się przydały... :razz:[/QUOTE] Popieram. :grins:
  15. Nie poddawaj się i próbuj być wolontariuszką. Kurde niektóre schroniska to naprawdę są.... Zero wolontariatu, nie wiadomo jak tam jest. Ale mam nadzieję, że u Was się poprawiło.;)
  16. Coś pięknego. :loveu::loveu:
  17. U nas też, że tak napiszę... piździ. :shake: A jeszcze czeka nas wieczorny spacer. Alpina chyba miała swój wątek na dogo? Bo bardzo ją kojarzę.. Miłego wieczorku. ;)
  18. Fotografia to fajna sprawa. Ja niestety mam zwykły aparat, nie za bardzo mogę porobić, poćwiczyć robić lepsze zdjęcia, ale w przyszłości mam zamiary sprawić sobie lepszą lustrzankę. :)
  19. Nie dość, że zachwyt zdjęciami to i zwierzakami. :):loveu:
×
×
  • Create New...