[quote name='Aneta_M']
"Siema. Jestem Bajer i mam nie równo pod sufitem"
[/QUOTE]
:roflt::roflt:
[url]http://i46.tinypic.com/29mlpu1.jpg[/url] na początku pomyślałam, że to trawa. :evil_lol:
[quote name='Wercia40'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-8JMIar3yoHM/UUYYz-cFCiI/AAAAAAAAFgU/nofVjJx7Hkc/s640/DSCF7458.JPG[/URL] Hahaha <3 Ulubiona poza do spania aussików ! :D[/QUOTE]
Do Aussa to "trochę" jej daleko. :diabloti:
[url]http://img19.imageshack.us/img19/8538/p1070966y.jpg[/url] o taka najlepsza pogoda. :loveu: Morus potwierdza. :grins:
[url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/702_354749581297928_1412336381_n.jpg[/url] jaki gryzoń. :evil_lol:
Tyle pięknych zwierzaków niechcianych, porzuconych. :shake: Ja dobrze, że są jeszcze na ziemi ludzie anioły.
Hałabajówka - Twoje psiaki są fenomenalne!
[quote name='magdabroy']
Ok, przywitałam się, a teraz uciekam grzać tyłek na basen :eviltong:[/QUOTE]
Narobiłaś ochoty, chyba sama się przejadę na basen. :lol:
Nie poddawaj się i próbuj być wolontariuszką. Kurde niektóre schroniska to naprawdę są.... Zero wolontariatu, nie wiadomo jak tam jest. Ale mam nadzieję, że u Was się poprawiło.;)
U nas też, że tak napiszę... piździ. :shake: A jeszcze czeka nas wieczorny spacer.
Alpina chyba miała swój wątek na dogo? Bo bardzo ją kojarzę..
Miłego wieczorku. ;)
Fotografia to fajna sprawa. Ja niestety mam zwykły aparat, nie za bardzo mogę porobić, poćwiczyć robić lepsze zdjęcia, ale w przyszłości mam zamiary sprawić sobie lepszą lustrzankę. :)