-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[quote name='rashelek']Ale ostatnio szalejesz ze zdjęciami :D Widać, że Żabcia jest fanką wylegiwania, za nic nie myśli wstawać :lol: Piękne macie tereny spacerowe, zazdroszczę :loveu: Czemu sprzedajesz Pamiętniki?[/QUOTE] No trochę. Ale już limit się wyczerpał. :evil_lol: Dzięki. :) A sprzedaję, bo mam na oku inną książkę, a u mnie z kasą nie jest tak wesoło. Rodzice mi ot tak nie daję, tylko kieszonkowe, ale chcę jeszcze Żabci coś kupić a i tak staram się co miesiąc przelać kilka zł na jakiegoś potrzebującego psiaka. [quote name='dOgLoV']ale z żabci kochany śpioszek :loveu: widoczki cudne :loveu:[/QUOTE] [quote name='Molowe']cudne widoki :loveu: :)[/QUOTE] Uwielbiam nasz las. :loveu:
-
Dzień doberek. :)
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5AOYjVE2OG0/UU32vtT0XnI/AAAAAAAAFso/Qrta81lqfGA/s640/DSCF7641.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wr5ocCLqCpM/UU32wvVIuZI/AAAAAAAAFsw/T7iZt_XeDCo/s640/DSCF7642.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qY5a8l-aDOU/UU32gxt-4hI/AAAAAAAAFrw/efnNqkiAJRk/s640/DSCF7632.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3uVvSaRRDRo/UU32210FQDI/AAAAAAAAFtg/vuL0AkxDeYE/s640/DSCF7633.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OAoS_HRQiPA/UU32sYDgeVI/AAAAAAAAFsc/WpMV6xFh0AQ/s640/DSCF7639.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cFntFAEULcs/UU32okhQS1I/AAAAAAAAFsQ/IJxme_X1Qns/s512/DSCF7638.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JaMSHgLEQqM/UU32U1wYDJI/AAAAAAAAFqQ/sAEeLS8DDAs/s640/DSCF7613.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ipsMFGRQ298/UU32YJxmPFI/AAAAAAAAFqg/uc5fj_5cfRQ/s640/DSCF7614.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rd3hOeQZrYM/UU32Ym8erfI/AAAAAAAAFqo/uR1c3CRQFmE/s640/DSCF7615.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iqhP0MHIR0g/UU32d9lE4CI/AAAAAAAAFrY/lBpWnOj0z4Y/s512/DSCF7628.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8w-h0N8lauM/UU32YhnyBjI/AAAAAAAAFq0/TWS3Kr2Eulo/s512/DSCF7616.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qFQzaDQNTZk/UUYYqn3qSAI/AAAAAAAAFeQ/sw6ZGNm8eVI/s640/DSCF7423.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CfPkP7o1TeE/UUYYrKWmDcI/AAAAAAAAFeY/s4QZbgbT6TQ/s640/DSCF7426.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AoZY3xbDxMo/UUYYr7PvajI/AAAAAAAAFeg/S1Z1tlUQp4Q/s640/DSCF7430.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Dm53bSmwgDA/UUYYsfxvdeI/AAAAAAAAFeo/H89aKAPB4Jc/s640/DSCF7435.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aUeNuJBZmVI/UUYYn3mFotI/AAAAAAAAFds/HfEb5IFa6Ho/s640/DSCF7410.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Ul2dKoYQRio/UUYYofX6IaI/AAAAAAAAFdw/cJ8DSgPpZ5g/s640/DSCF7412.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-omF_L3Pkpqk/UUYYpDtpapI/AAAAAAAAFd4/zxvUVtBKQl0/s640/DSCF7418.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cqcCOUMpsWQ/UUYYpx9-BQI/AAAAAAAAFeA/wn8PKDMo6Is/s640/DSCF7421.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nd3n53dJ0bg/UUYYqd2-JOI/AAAAAAAAFeI/IpDhpHc25Ic/s640/DSCF7422.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZHQ0Ej9ghJc/UUYYldctRyI/AAAAAAAAFdQ/XYqZIBajR78/s640/DSCF7402.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sI3cQTiyPhs/UUYYlkX0DRI/AAAAAAAAFdI/JZ_8lcPvx20/s640/DSCF7405.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_FucMm4GHkc/UUYYllZ2CwI/AAAAAAAAFdY/4moUy12k6Rg/s640/DSCF7407.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4KOaQ6Knl1c/UUYYmXQ-F6I/AAAAAAAAFdU/K3RONVtK2sc/s640/DSCF7408.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HBD3O4Mt6Ds/UUYYn1PXZmI/AAAAAAAAFdk/Fp4AtslD13k/s640/DSCF7409.JPG[/IMG]
-
[quote name='Natalisko']Wektor ma dom !!!![/QUOTE] Powodzenia chłopaku!
-
Widzę, że i u Was "piękna" wiosna. :roll: Prze fantastyczny! [url]http://img46.imageshack.us/img46/9206/obraz228f.jpg[/url]
-
[url]http://img713.imageshack.us/img713/9926/img4205np.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='MagdaTibon']Mam na imię Magda jestem " nową mamą" Tibonka. Chciałabym podziekowac wszystkim pracownikom schroniska w Dalabuszkach, a w szczególności Kalinie !!! za miłośc do zwierzat, zaangazowanie i za to , że są na tej ziemi tacy ludzie jak oni !!! - czuli i wrazliwi na krzywde i cierpienie zwierząt ! Także podziekowania dla brata i bratowej!!! dzięki nim dowiedzieliśmy sie o istnieniu Tibona, o schronisku, o Kalinie... A póżniej to juz wszystko rozegrało sie błyskawicznie :lol: po kilku dniach od adopcji Tijki, jechaliśmy po Tibona. Wniósł on w nasze życie coś pięknego , nawet nie potrafie tego opisać, radość, pozytywną energie..... Jesteśmy bardzo szcześliwi !!!:multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241272-TIJA-i-TIBON-ze-schroniska-w-Dalabuszkach?[/URL][/QUOTE] Witam nową rodzinkę Tibonka. :) Bardzo się cieszę, że trafił do Was, ma wspaniały dom! Pozdrawiam.
-
[quote name='Sonka95'] a jaka była zadowolona jak zniszczyła piszczałkę :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] Dzisiaj Marek nie był tak zadowolony, gdy zepsuł mi łyżkę do butów. :diabloti:
-
Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU
phase replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Jak inny pies! -
Olsztyn [B]RYWAL [/B][COLOR=#000000]Rywal trafił do schroniska z obserwacji. Jest przepięknym psem w typie husky. Ma ok 4 lat. Jest bardzo energiczny i wesoły. Niestety chłopak ma charakterek. Potrzebuje doświadczonego opiekuna, który nie pozwoli "wejść sobie na głowę". Rywal obecnie ucz się chodzić na smyczy bez szarpania jej zębami. Chłopak w odpowiednich rękach będzie cudownym i oddanym psem. Nie powinien mieszkać w domu z dziećmi i innymi zwierzętami. [/COLOR][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hrzdVteluO4/UU8o5SHO_3I/AAAAAAAAA9k/N7OjPxXyRbI/s576/DSC_0154.JPG[/IMG]
-
zakochałam się [url]http://img5.imageshack.us/img5/4559/240320131372.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Fajna obróżka. :):)
-
[quote name='Błyskotka']Tak :) To moja ulubienica :)[/QUOTE] Nie dziwię się. :) Jak uśmiechnięta mordka. :):) [url]http://s019.radikal.ru/i635/1303/2b/1cd0286ee492.jpg[/url]
-
Hej hej Oscarki. ;)
-
No to wszystkiego najlepszego!! Zdrówka, zdrówka i wiele wspólnych lat! :) :BIG::bday::new-bday:
-
[quote name='Molowe']No oczywiście że musisz nie ma innej opcji! :diabloti:[/QUOTE] Kurdę. :diabloti: [quote name='rashelek']Zdecydowanie spineczka z kokardką musi być! :D ale lepiej kup w zwykłej pasmanterii, pewnie wyjdzie taniej ;)[/QUOTE] A pewnie, coś pomyślimy. :) [quote name='Ptysiak']Cześć Żabunie :loveu: Przepraszam, że mnie tu tak dawno nie było... :([/QUOTE] Hej Ptysie. :) Rozumiemy. ;) [quote name='Błyskotka']Jej zdjęcia nigdy mi się nie nudzą :)[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='Sonka95']Ile fajnych foteczek :multi: Żabcia zrobiła minę znowu ten śnieg ;) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-tmclQ_t5PdY/UU32Q43spKI/AAAAAAAAFpo/F-XmaAoNvF8/s640/DSCF7605.JPG[/URL][/QUOTE] Dziękuję. :) Ona sama nie wie czego chce. :lol:
-
WSPANIAŁA!! Ale pierwsze zdjęcie najlepsze. :) [url]http://img27.imageshack.us/img27/8269/img9047w.jpg[/url]
-
No to gratuluję! :) Cintra bardzo mi się podoba! Pięknie się prezentuje.