Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. przeciągnie się. :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-NxF6Upa6FrY/UVAN4lV98lI/AAAAAAAAD1o/2ebxcArhV38/s640/DSC_0064%20%28Kopiowanie%29.JPG[/url]
  2. [quote name='Ty$ka']Ale są bielutkie, niemal tak samo jak mojego 4latka ;)[/QUOTE] Znowu kamień się nazbierał, ale nie chcę już brać ją pod narkozę, boję się, że będzie to ryzyko.
  3. 2 krople wody. :) [url]http://img405.imageshack.us/img405/790/scottylady24032013.jpg[/url] Scotty ma super mordkę!
  4. [quote name='Angi']Słyszałam, ze są solidne :lol: Się zobaczy, po świętach coś zamówię, tylko jeszcze nie wiem co :grins: [/QUOTE] Paczaj , paczaj. :grins: [SIZE=1]Jedną z jakich kupiłam jest ta czerwona, tutaj na dawnym schroniskowym, prawie ONku [url]http://images50.fotosik.pl/1354/f7499664552ef9d9gen.jpg[/url] , [url]http://images45.fotosik.pl/1346/3da8b77f279f386agen.jpg[/url][/SIZE]
  5. co tam, co tam? [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0303-2_zps1bcf6ae5.jpg[/url] cudny. :loveu:
  6. [quote name='magdabroy']Wkręć sobie żarówki led'owe dla oszczędności ;)[/QUOTE] OSRAM są spoko. :diabloti: Ale nie tak serio to żarówki na razie są te, by było światło, chcę energooszczędne kupić. Dzisiaj w wiadomościach mówili coś o żarówkach, ale nie słuchałam dokładnie o jakich, że mogą być niezdrowe dla człowieka. [quote name='Ty$ka']Wooow, ale ona ma w świetnym stanie ząbki :) A żyrandol bardzo fajny, podoba mi się ;)[/QUOTE] No właśnie ząbki ma okropne. :( Dzięki. :)
  7. Ale swoją drogą pitman to bardzo solidna firma. :) Mam 2 obroże ich i jestem zadowolona, znajdą się bez kolców i ładnie się prezentują na psie. :)
  8. Czyżby to dzisiaj miała być wizyta? Wiadomo coś?
  9. No i w końcu przyszedł żyrandol. :multi: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oP0Bf4PP-y4/UU9O5fhHavI/AAAAAAAAFvg/7UKsAziOS88/s640/DSCF7692.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vBBGwttxtDI/UU9O5R7Z9SI/AAAAAAAAFvc/WSJR96qeMDI/s640/DSCF7693.JPG[/IMG]
  10. [quote name='dOgLoV']niezła mina :diabloti:[/QUOTE] :grins: [quote name='magdabroy'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-c5DjVE85Jyc/UU3274apkcI/AAAAAAAAFuQ/bD36I57zyiA/s640/DSCF7676.JPG[/URL] wściekła Żabka :D Dobrze, że Theoś chodzi spokojnie spać ;)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Stwierdziłam, że malowanie kaloryfera jest spoko. :grins: Ale zdecydowanie już mam dość.
  11. phase

    Duffel

    zadowolona mordka. :) [url]http://i2.fmix.pl/fmi2041/09f58ff40021fc81514f3eb4/zdjecie.jpg[/url]
  12. [quote name='phase']"[COLOR=#000000]Aza, przerażona sunia, która nie radzi sobie w schronisku. Sunia jest smutna i zrezygnowana.[/COLOR]" [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cKANfPDV_C4/UOncWLUgL5I/AAAAAAAAGv4/4xdZa2Bve4k/s640/IMG_0214.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rY9LFK_URWc/UOncWxVYxeI/AAAAAAAAGwE/oxAvS5PVXqU/s640/IMG_0219.JPG[/IMG][/QUOTE] AZUNIA [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gm0wNB6kTXI/USoRbQY1MlI/AAAAAAAAMGs/oId5B25ELbA/s640/DSC_0150.JPG[/IMG]
  13. [COLOR=#000000][I]Piękny owczarek niemiecki wrócił z adopcji jako pies agresywny i najprawdopodobniej idzie do uśpienia [/I][/COLOR]:placz:[COLOR=#000000][I].[/I][/COLOR] [COLOR=#000000][I]Wstawiam go tutaj bo może znajdzie się jakiś behawiorysta który by się nim zajął[/I][/COLOR] [IMG]http://wstaw.org/m/2013/02/02/PC292048.JPG[/IMG] [quote name='phase']Może byłby ktoś w stanie pomóc??[/QUOTE] Pies w DS.
  14. [quote name='katlis']TAKIE CUDEŃKO ZNALAZŁAM NA FB [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bardzo oryginalny i piękny pies z porażającym spojrzeniem.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Czy znajdzie się ktoś kto go ponownie pokocha?[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Raciborskie schronisko dla bezdomnych zwierząt [/FONT][/COLOR] [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=471927449509813&set=a.461498830552675.97654.461410980561460&type=1&theater[/URL] [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/541906_471927449509813_2028150501_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Pies w DS. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-l01nKQqmkq0/UU9L1vGZCII/AAAAAAAAFvI/4Thm8Yx5joE/s512/644463_432915223452533_6784168_n.jpg[/IMG]
  15. [quote name='magdabroy'] Byłaś? [/QUOTE] :shake: Malowałam kaloryfer. :diabloti:
  16. [quote name='szafra']Twister w schronisku w Jastrzębiu Zdroju bardzo pilnie szukam dlaniego domu lub DT. On gaśnie w oczach :-(, chudnie i marnieje w schronisku! Ewidentnie nie radzi sobie w schronisku: [URL]https://www.facebook.com/events/149981455161364/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240360-Twister-porzucone-niechciane-psie-serce-chce-żyć[/URL] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/26365_607209279294375_91691856_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Twisterek trafił do DT.
  17. [quote name='phase']Olsztyn [B]FRAJDA [/B][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Piękna, młodziutka suczka, w wieku około 2 lata, w typie husky. Frajda jest bardzo towarzyskim i przyjaznym zwierzakiem i - jak przystało na husky - bardzo energicznym, dziarskim i wszędobylskim :) Sunia w każdej chwili gotowa jest na spacer. [/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ntxVYOiwzGw/URfxYKcFJSI/AAAAAAAAHCw/kk4fUy5ehgc/s640/IMG_6968.JPG[/IMG] [/QUOTE] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qSfGxqZOq9U/UU8cv2MuONI/AAAAAAAAMoQ/3xrCbkn7K3c/s640/DSC_0033.JPG[/IMG]
  18. Parę fotek Denima: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yrfw4C1PQRU/UU8o-Ml_RnI/AAAAAAAAA-E/G4ux3RsofKU/s576/DSC_0159.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VX5-F0qiviM/UU8pknnNBeI/AAAAAAAABB0/1gd_Hyo7jSc/s576/DSC_0273.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LVyMUurb5so/UU8pgcLz3dI/AAAAAAAABBc/ZaiWeOPAa00/s576/DSC_0266.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-N0Vr-BL5sDg/UU8pd-zu7KI/AAAAAAAABBM/oVXQfnbO9MI/s640/DSC_0261.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zPPyscZ5fu4/UU8pfGvvfLI/AAAAAAAABBU/2kVqHuJVmD0/s640/DSC_0263.JPG[/IMG]
  19. Chce się wytulić. :) [url]http://img687.imageshack.us/img687/4786/1043056.jpg[/url]
  20. [quote name='phase']Olsztyn HUGO [COLOR=#000000]Hugo to psi ideał. Pies, który kocha ludzi swoim wielkim psim sercem. Hugo jest niezwykłym psem, choć ma 12 lat i problemy ze zdrowiem swoim optymizmem i radością życia zaraża innych. [/COLOR] [COLOR=#000000]Hugo jest bardzo grzeczny i posłuszny, zna wszystkie komendy i bez wahania je wykonuje. Jest bardzo cierpliwy, podczas badań i rehabilitacji z anielską cierpliwością znosił wszystkie zabiegi. Ten cudowny pies zrobi wszystko, o co zostanie poproszony. Hugo bardzo potrzebuje kontaktu z ludźmi, uwielbia się bawić i przytulać. Jest prze łagodny zarówno w stosunku do dorosłych, dzieci jak i innych zwierząt. [/COLOR] [COLOR=#000000]Hugo ma problemy z kolanami ( stare zwyrodnienia) obecnie jest rehabilitowany i czuje się dużo lepiej. Ma niedoczynność tarczycy, codziennie dostaje hormon. Ma również problemy z serduszkiem. Obecnie na lekach czuje się dobrze. [/COLOR][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-erpD61m8gfw/USkdnTcCipI/AAAAAAAAHQo/d7O79Dm8eo8/s640/DSC_0273.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kgFlOEG6eDs/UTJ2Ln9uGrI/AAAAAAAAHZo/FCZax0q42uQ/s640/DSC_0023.JPG[/IMG][/QUOTE] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-t9mMCDHZLdc/UU8qS3bxTlI/AAAAAAAABGU/2mLo8fCfs3A/s576/DSC_0436.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZyJTb4KUP8M/UU8qUOTEUCI/AAAAAAAABGc/_lNYWTjtzUM/s576/DSC_0438.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CtObI1NftzQ/UU8qVU5QGXI/AAAAAAAABGk/0k5OetcImZc/s576/DSC_0439.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZXzyERYYYzU/UU8qWvLEkJI/AAAAAAAABGs/BX8wj5WQVwI/s576/DSC_0446.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kGf6m3IULO0/UU8qZMFl18I/AAAAAAAABG8/GpzjLpL53b4/s640/DSC_0470.JPG[/IMG]
  21. [quote name='Sonka95']Jaka groźna mina :diabloti: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-c5DjVE85Jyc/UU3274apkcI/AAAAAAAAFuQ/bD36I57zyiA/s640/DSCF7676.JPG[/URL][/QUOTE] Można nią straszyć dzieci jak nie chcę iść spać. :diabloti:
  22. Łoooo z tą Brazylią to już w ogóle wyskoczyłaś! Ale nie wiem jeszcze co robić, bo w planach też miałam jechać w końcu na pitbull show a bankiem nie jestem i z kasą krucho. :roll:
  23. [quote name='Angi'] To wpadaj do Katowic :grins:[/QUOTE] "Troszkę" za daleko. :lol::mad:
×
×
  • Create New...