Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Hej dziewczyny. ;)
  2. Szogun.......
  3. Dzień doberek. ;)
  4. Hej kochani, co tam u Was.? :)
  5. Hej, hej. ;)
  6. Nieśmiało zapytam jak tam Jasperek się miewa, wiadomo może?
  7. [quote name='HexaWHWT']Dziękuję bardzo! ;). Niebawem wstawię zdjecie z nagrodami :D[/QUOTE] Nie widzę zdjęć. :razz:
  8. Nie ma chłopak szczęścia. :(
  9. [quote name='Ty$ka']Ja zestrajkowałam i na spacery nie chodzę. Przynajmniej do jutra, do Misterium. Przeziębiona jestem, a taki spacer po mokrym mógłby się tylko źle dla mnie skończyć :p Zresztą mniemam, że mokry Morusław zabiłby mnie za taki pomysł :D[/QUOTE] Cały dzień siedziałam w domu, facet miał przyjść zrobić półki o 13 a nawet nie dał znać, że nie przyjdzie. :roll::roll::roll:
  10. [quote name='Sonka95'] Na tym [URL]http://img189.imageshack.us/img189/4518/1043033.jpg[/URL] to podoba mi się ostrość , bo takie inne od reszty wyszło :cool3:[/QUOTE] No i jaka pyskata jest. :cool3:
  11. [quote name='magdabroy'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-8JMIar3yoHM/UUYYz-cFCiI/AAAAAAAAFgU/nofVjJx7Hkc/s640/DSCF7458.JPG[/URL] Żabka jest cuuudna :loveu:[/QUOTE] dziękujemy. :) [quote name='Ty$ka'][URL="https://lh3.googleusercontent.com/-mOKOX_pnvEA/UUYYxfhPpmI/AAAAAAAAFfo/7fDhPSNIRIs/s640/DSCF7451.JPG"]https://lh3.googleusercontent.com/-mOKOX_pnvEA/UUYYxfhPpmIb a/AAAAAAAAFfo/7fDhPSNIRIs/s640/DSCF7451.JPG[/URL] jaka wniebowzięta :loveu: :lol:[/QUOTE] no ba! :grins: [quote name='Sonka95']Kochany z niej leniuszek :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-mOKOX_pnvEA/UUYYxfhPpmI/AAAAAAAAFfo/7fDhPSNIRIs/s640/DSCF7451.JPG[/URL] U nas tez słonecznie ,ale strasznie zimno było rano ;)[/QUOTE] :) A my sobie jednak poszliśmy na spacerek. :) Mam nadzieję, że żałować tego nie będę i się do końca nie rozchoruję.
  12. No właśnie, gdzie się podziewacie...
  13. [url]http://img443.imageshack.us/img443/8336/1043039.jpg[/url] jaka przekochana. :) [url]http://img189.imageshack.us/img189/4518/1043033.jpg[/url] ale tutaj już duża wyszła. :)
  14. Obroża jest fenomenalna! Niby tylko są to obroże, ale ile dają uroku. :cool3:
  15. Uwielbiam tego pluszaka. :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BvAVh5iaZcw/UUYY2QLsdGI/AAAAAAAAFgs/M-mb04wsNyA/s640/DSCF7463.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Z76-uKa--74/UUYY2QYMW8I/AAAAAAAAFgw/C7kEo0ENpGw/s640/DSCF7465.JPG[/IMG] Miłego dzionka Kochani życzymy. :):)
  16. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YeZ38P9xUsQ/UUYYy__3UZI/AAAAAAAAFgA/PaLsqmhqek8/s640/DSCF7455.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YrgqchbbNFM/UUYYzLKC1_I/AAAAAAAAFgI/fFp2qK2gvo8/s640/DSCF7456.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8JMIar3yoHM/UUYYz-cFCiI/AAAAAAAAFgU/nofVjJx7Hkc/s640/DSCF7458.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xbzwSTgbTqI/UUYYz9FjJ5I/AAAAAAAAFgc/GG7lHDS7nxg/s640/DSCF7460.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_cVsDlWcUKo/UUYY0alOXII/AAAAAAAAFgg/F2tJmiNtXR0/s640/DSCF7462.JPG[/IMG]
  17. [quote name='rashelek']U nas też słoneczko świeci, ale zimno jak na Syberii :shake:[/QUOTE] Szkoda gadać. :( [quote name='Klaudia&Aza']U nas też dzisiaj słoneczko od samego rana :multi:[/QUOTE] Z okna to bardzo ładnie jest, ale już na podwórku to brrrrrr. [quote name='Błyskotka']Zimowy spacerek :lol:[/QUOTE] Teoretycznie wiosenny. :lol: Męczymy Was. :grins::diabloti: Niby poszłoby się na spacer, ale jestem przeziębiona a takie wietrzysko jest, że boję się, by mnie nie przewiało. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dVyoqEyaa-g/UUYYuxUbreI/AAAAAAAAFfI/H19ZD1IZFcE/s640/DSCF7447.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BTTwRPGqRQo/UUYYwhoYLgI/AAAAAAAAFfg/FmoNBPtGVCE/s640/DSCF7450.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mOKOX_pnvEA/UUYYxfhPpmI/AAAAAAAAFfo/7fDhPSNIRIs/s640/DSCF7451.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gyxQADmQ9UA/UUYYyJMmd4I/AAAAAAAAFfw/bgocAiXyZUw/s640/DSCF7452.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_4g1pVFvrc0/UUYYyv3rZBI/AAAAAAAAFf8/klJgO4fA-xU/s640/DSCF7453.JPG[/IMG]
  18. [quote name='Klaudia&Aza']Hejeczka:) Ja też nie wagarowałam w tym roku. [/QUOTE] Nawet na dzień wagarowicza byłaś w szkole? No nie. :evil_lol:
  19. Ależ malutkie, pulchniutkie maluszki. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='Zofija']phase-wysłalam Ci maila-przepraszam za zwłokę![/QUOTE] Nie masz za co przepraszać. ;) Cudowna Gruzja. :loveu::loveu::loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-A8dSR11KrDM/UU16OByW_RI/AAAAAAAAFoE/FHWOXUt4VbQ/s640/DSC_0893%5B1%5D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7DVcLhJMIo8/UU16ObZEsTI/AAAAAAAAFoI/coza7SO1kAs/s640/DSC_0908%5B1%5D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0UmbZeBu23U/UU16RkW_Q6I/AAAAAAAAFoU/IHWsCDIcdYo/s640/DSC_0922%5B1%5D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IqcfCphQsHY/UU16OFOk6rI/AAAAAAAAFoM/-IbS04vxEg8/s512/DSC_0899%5B1%5D.jpg[/IMG]
  21. [quote name='rashelek']Mam dylemat, bo pewnie czasowo bym się wyrobiła - zwłaszcza w łikendy - tylko własnie boję się, że mnie to przytłoczy. Albo, co gorsza, przestanie to na mnie robić wrażenie. Ale jest tak jak mówisz, dla psów ze schronu nie ma nic lepszego niż wyjść na spacer, pobawić się, poczuć bliskość z człowiekim...[/QUOTE] I to jak, czasem to śmieszne historie są z nimi, może i nawet fajnych ludzi poznasz. :) A najwspanialsze to chyba jest to, jak opiekujesz się psem jakiś czas a potem on jedzie do domu.:) U mnie z czasem też ciężko. :shake: Ale bynajmniej u mnie każdy przypadek psiaka (do kotów nie zaglądam, bo się ich boję) jest niezwykły. I nigdy nie przywyknę do tego..
  22. [quote name='magdabroy'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-rHZ_Y1ec0Lc/UU1hJ1hvTuI/AAAAAAAAFms/1sC0UcCZJdA/s640/DSCF7574.JPG[/URL] grzejemy mordeczkę :loveu:[/QUOTE] [quote name='rashelek'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-0OjFXTJHFvw/UU1hJtx8x4I/AAAAAAAAFmw/Ib_lbcJganc/s640/DSCF7570.JPG[/URL] opalanko! :D[/QUOTE] W słoneczku w ciepełku to tak milusio, a na dworze prawie -15. :modla:
  23. [quote name='rashelek']Wiosnę :placz: No jak to się wszystko wyjmie to faktycznie sporo tego ;) Ale na dobrą sprawę naprawde wszystko jest nam potrzebne :lol: Zastanawiam się, czy by się nie zgłosić do schroniska na wolontariat :hmmmm:[/QUOTE] Jako 6letnia wolontariuszka mówię - idź się zapisuj! :) Znaczy nie da rady przyzwyczaić się do widoku tych biednych psów, kotów i innych zwierząt, ale później sobie myślę "przecież dla tego psiaka ten spacer to zbawienie." Dlatego mówię warto.
×
×
  • Create New...