Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Hej, hej gdzie się podziewacie? :)
  2. phase

    Frida i Ozzy

    Hej, hej, gdzie się podziewacie? :)
  3. Hej, hej, co tam u Was? :)
  4. [quote name='Martika@Aischa']najważniejsze że pychol radosny ...szczęśliwy i pod dobrą opieką :):):)[/QUOTE] Otóż to!! :):)
  5. [quote name='magdabroy']To ja zazdroszczę pogody, bo u mnie od kilku dni deszcz :( Wypogadza się dopiero wieczorem jak Theoś idzie już spać :mad:[/QUOTE] Dzięki, mam nadzieję, że do Was też dojdzie ta piękna pogoda. :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-j6_ivUe5zRk/UZTcrP74R3I/AAAAAAAABBs/mF2REIh3988/s640/P5150001.JPG[/IMG]
  6. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0763_zpseb38f2fb.jpg :loveu::loveu::loveu: Jak oglądam ich wspólne foty to zawsze jest och i ach. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. Wszystkiego naj, naj, naj, przede wszystkim zdróweczka! :)
  8. Sieeeeeeeeeeeema. :loveu: A moja ostatnimi czasy nie miała obróżki i kropelek, nie było ani jednego kleszcza. Chociaż w tym roku coś zakupimy.
  9. Hej, hej. :) Oj dogo szwankowało. :shake: Dzisiaj miałam te zajęcia terenowe i.... było OKROPNIE!! Kutwa tyle komarów, a duchota nieziemska, zamiast skupić się na tym co facet gadał, to tylko było machanie rękami i zabijanie tych krwiopijców. Ale muszę przyznać, że zabawnie to wyglądało jak co chwila ktoś się dekoncentrował na tych komarach. Facet gadał, gadał, gadał bez sensu, bo właściwie zamiast chodzić po tym lesie to staliśmy. :shake: Następnym razem tak wypsikam się offem, że cały las mnie będzie czuł. A tak poza tym, jest cudownie na dworze, podobno weekend też taki ma być, ciekawa jestem. Jutro w końcu będę miała koszulkę wydziałową, na Kortowiadę. :) Karta w aparacie się (sama:diabloti:) popsuła. Jutro kupię nową. Ale żeby nie zapomnieć o Żabci, mój zmęczony cukiereczek. :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sHrWwQNTBf8/UZO8ND_m5sI/AAAAAAAABBA/VGbmz-F43d0/s640/gjfyu%20%281%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vfz6szIsuEc/UZO8NDvsTvI/AAAAAAAABBM/9Elk-B6E8xs/s640/t.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-GfBfPd-WD40/UZO8NZ_rrQI/AAAAAAAABBI/QW09kazmHmA/s512/rtyt.JPG[/IMG]
  10. Dzień dobry. ;):)
  11. Noseczek. [url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/970019_188109218010934_2136772730_n.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. Heeeja. :) fotoszki. :loveu: mega. :evil_lol::loveu: [url]http://img547.imageshack.us/img547/1857/img0185ro.jpg[/url]
  13. [quote name='phase']Denim to około 4 letni pies w typie border collie. Denim jest bardzo spokojny i zrównoważony. Na spacerach chodzi na luźnej smyczy. Zna podstawowe komendy. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4ub1NYsjWSA/UUIMTd_4EGI/AAAAAAAAAWU/jhGotqMEXRU/s640/DSC_0188.JPG[/IMG] [/QUOTE] Chłopak w nowym domu!!!
  14. Nigdy bym nie pomyślała, że to babcia!!! http://i167.photobucket.com/albums/u144/grannuska/IMG_9761m_zpsa708e531.jpg :crazyeye: Wygląda naprawdę świetnie! Całuskowe zdjęcia boksie. :loveu:
  15. Brawo, brawo!!!! świetne ujęcie.
  16. Dzień dobry. ;) Też pamiętam te czasy biegania. Tylko, że ja uwielbiam biegać, czy chodzić na dłuższe dystanse, kiedyś nawet uczęszczałam na zajęcia do klubu AZS, teraz na studiach tego brakuje..
  17. Kochana mam nadzieję, że nie będzie to nic złego. Jestem z Wami. Czyżby to Bajer? :) [url]http://imageshack.us/a/img856/7865/57348245.jpg[/url] Suuuuuuuuuuuuuper fotki. :loveu:
  18. Raj dla nich. :)
  19. Nie poddaje się chłopak, wytrwały. :) A foteczki cudowne. Uśmiechnięta twarzyczka. :loveu:
  20. Ach. https://lh5.googleusercontent.com/-oKfVbUmJHg0/UUuBv2Luq8I/AAAAAAAAd0w/x4L-W9lhLjE/s720/IMG_2810-2.jpg :loveu::loveu::loveu::loveu: Mam nadzieję, że większych problemów ze zdrówkiem nie będzie.
×
×
  • Create New...