-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Kala jest w kalendarzu fundacyjnym-ast? :razz:
-
[quote name='Pixeloza']Na gryzonie.info :evil_lol: Ciągle tam siedzi skubana, a my czekamy na focie Fridzi :diabloti:[/QUOTE] Zwołaj je. :evil_lol:
-
[quote name='Sonka95']No szkoda , ze właśnie nie można wszędzie wejśc z psem :roll:[/QUOTE] Brakuje tego, ale przyznaję, że naprawdę było miło, że facet pozwolił wejść z młodą. :) [quote name='Pixeloza']mnie one prześladują, a zwłaszcza mój tyłek :placz: :evil_lol: Zazdrosne o facetów :evil_lol:[/QUOTE] Buhahhahahaha. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Otstanio jeden komar przyczepił się mojego czoła. :roll:
-
Nie lubię kolczatki i mam do tego prawo bo szkoda mi psa, ale przyznaję, że sama czasem w schronisku ją używam, bo ważę 50 kg, jestem niska a wychodzę z TTB, dlatego rozumiem. Bo bardziej chodzi mi o to, by pies nie zrobił krzywdy komuś. Ale kantarek jest, albo takie cudo, które może i by pomogło. [url]http://img268.imageshack.us/img268/3188/nowaobroa.jpg[/url] Ale naprawdę już nie chce mi się pisać na ten temat, kiedyś wyraziłam swoje zdanie o kolczatce, tak samo jeżeli Aga chce używać kolczatki niech to robi, przecież jej za to nie "znielubię". ;)
-
[quote name='magdabroy']I dlatego ja "kocham" Niemcy, bo z psem można wejść do sklepu, apteki, kawiarni... Piękna Żabka :loveu:[/QUOTE] Faktycznie fajnie masz. Niestety my (znaczy Polska) tego się nie doczekamy... [quote name='Sonka95']Śliczna zmęczona Żabcia :loveu::loveu::loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-mf2jYDXVSVY/UZYOkGD2iTI/AAAAAAAABCM/LlcXW36iOyg/s640/P5170003.JPG[/URL] Sonia to po spacerach pada i tak leży nawet na podłodze :evil_lol:[/QUOTE] Moja to tylko na podłodze. :) [IMG]http://i42.tinypic.com/2ltt3ie.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-F5xk3xax2-w/UZYOna00gkI/AAAAAAAABCw/22jKNlCXgTM/s640/P5170011.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-R0XyYikyEUA/UZYOnidIRLI/AAAAAAAABC0/LCZL_FmVh-I/s512/P5170012.JPG[/IMG] Nie mam jeszcze karty do byłego aparatu, więc zdjęcia są jakie są. Taki cudowny widok mam jeszcze z okna, tylko ten dziki aparat nie złapał ostrości. :placz: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CTX9i3yH8-Q/UZYOiyS186I/AAAAAAAABB8/JxBbh7hEPuY/s640/P5150004.JPG[/IMG]
-
Wróciłyśmy. :) Żabcia dzielna, ale jak zwykle darła ryja przed apteką i nawet Pan, który mnie obsługiwał powiedział, że następnym razem wchodzić mam z nią. :) Padnięty piesecek. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-asir5abB8hI/UZYOjRbx8kI/AAAAAAAABCE/4OCF1XLwDY8/s640/P5170002.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mf2jYDXVSVY/UZYOkGD2iTI/AAAAAAAABCM/LlcXW36iOyg/s640/P5170003.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-K7f05ITvutM/UZYOlEOheTI/AAAAAAAABCY/2hCJTtWQs4g/s640/P5170006.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FpjCAYyqSl8/UZYOmKS5gKI/AAAAAAAABCk/QZeYrU3g4Iw/s512/P5170010.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0rsj95gvU3M/UZYOlge4eFI/AAAAAAAABCc/bLvTznGkRxk/s512/P5170009.JPG[/IMG]
-
Fotoszkiiiii po prostu :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
To trzymam kciuki za dogadanie się psiaków! :):) Pierwsza fotka świetna. :loveu:
-
Jakby mój tato zobaczył ją to już by się zakochał. :)
-
[quote name='Ty$ka']E tam, komary nie są takie złe - w końcu kochają naszą krew :loveu: 8)[/QUOTE] Pocieszenie. :diabloti: [quote name='rashelek']To szkoda, że zajęcia się nie udały... Ale te z dendrologii mówiłaś, że są spoko, to chociaż tyle :) Żabcia jak zawsze wygrzewa pysia na słoneczku :loveu: Ja bym tak chętnie kleszcze powybijała do ostatniej, obrzydliwej sztuki :mad: [B]Ostatnio czytałam, że komary nie gryzą ze względu na "słodką" krew, tylko śmierdzące stopy[/B] :diabloti:[/QUOTE] A no teraz jeszcze dojdą mi zajęcia w terenie z geodezji. :) Dendrologia bardzo fajna. :) :roflt::roflt: Padłam. :evil_lol: I to kobitki komarzyce nas gryzą. :mad: [quote name='kaska0304']Hejka z wieczorka :D[/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']witamy się:) Żabunia:loveu: małe cudo[/QUOTE] Heja, heja. :) U nas ciepluteńko, bluzkę na Kortowiadę mam. :) Zaraz z Żabcią pójdziemy do apteki dla mamy po lek na alergię na Dzień Matki, bo tak czy siak musi go kupić to już dostanie go ode mnie. :) Ale też jaka różnica w cenach jest.. Myślałam, że Arnika jest jedną z najtańszych aptek, ale się myliłam. Ten lek u nich kosztuje 24,90 zł a w Apteka Nov(w)a 15,90!!
-
Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Sabunia wyzdrowiała! Ja swoją Żabę w tamtym roku pierwszy raz na łódkę wzięłam i szalała, w ogóle się nie bała, że musiałam ją pilnować tylko, czy za bardzo pewna siebie nie jest. :)
-
Kochani trzymajcie się! Wierzę, że jest Wam ciężko. Jestem z Wami! Czytać to jest trudno. :(
-
Oj biedna mordunia. [url]http://imageshack.us/a/img14/7922/resizep1505131537.jpg[/url] Trzymam kciuki za szybką rekonwalescencję.
-
Dasz radę, trzymam kciuki! :)
-
Tylko, że równie dobrze musi być dobrze założona, by spełniała swoją rolę.
-
Foty!:multi: Tylko i tak mało. :eviltong: PIĘKNY!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Błyskotka']Piękne ujęcie :)[/QUOTE] Dziękuję. :)
-
Też bym chciała być tak rozpieszczana. :D
-
Niesamowita piękność. :)
-
[quote name='Sonka95']Hej :) Te komary to sa okropne ... wczoraj jak się wyszło pod wieczór do parku to tak gryzły jak opętane :diabloti:[/QUOTE] Nienawidzę tych komarów, najchętniej bym wszystkie wytępiła i skakała później z radości bez żadnego żalu.
-
Jaki piękne, cudne, słodkie maluchy. :loveu: