Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Olsztyn Imię: Kier Numer rejestru: 354/2013 Wiek: 8 lat W schronisku od: 05.2013 Wielkość: średni/duży [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ufTVqaAnov4/UY_3TJNTUhI/AAAAAAAAChk/5Sa_ISePoUk/s512/DSC_0419.JPG[/IMG]
  2. Imię: Kier Numer rejestru: 354/2013 Wiek: 8 lat W schronisku od: 05.2013 Wielkość: średni/duży [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ufTVqaAnov4/UY_3TJNTUhI/AAAAAAAAChk/5Sa_ISePoUk/s512/DSC_0419.JPG[/IMG]
  3. Imię: Tiki Numer rejestru: 352/2013 Wiek: 4 lata W schronisku od: 05.2013 Wielkość: duży [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wP8Z8cy0_mQ/UY_3UTasjnI/AAAAAAAACh4/mYKipNXV-cw/s640/DSC_0458.JPG[/IMG]
  4. Olsztyn Imię: Forta Numer rejestru: 345/2013 Wiek: 3 lata W schronisku od: 05.2013 Wielkość: duża [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_V4SF44CUkE/UY_3WcI36qI/AAAAAAAACic/xbKEUMYUcHE/s640/DSC_0563.JPG[/IMG]
  5. To prawda, we dwie wyglądają cudnie. :)
  6. Oj cholerka, nie dobrze. :( Przykro mi bardzo, mam nadzieję i trzymam mocno kciuki, by jednak zdrówko dłuuugo dopisywało!
  7. Te jej oczy. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. Gratuluję! :)
  9. Wygląda jakby ciągle miała zamknięte oczka. :)
  10. Ten jego uśmieeeeeeeeeeech. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. Heja. :) Komunia wczorajsza przebiegła super! Było 26 osób, pogoda dopisała, po kościele pojechaliśmy do jakby restauracji, tam to już w ogóle przepięknie!! Dla nas była cała jedna sala a ogólnie tam było 7 Komunii!! Były osiołki, kunie, koty, różne ptaki, alpaki, strusie! Coś pięknego! Barką sobie płynęliśmy. Są tam stare samochody, policyjne, wojskowe, itd. Dla dzieci różnorodne zabawy - piłka, trampoliny, taki placyk zabaw. Oczywiście fotki mam, w wolnej chwili wkleję, bo jeszcze zaraz mykam znowu na zajęcia.
  12. No to wszystkiego najlepszego!! :BIG::tort::new-bday:
  13. Jest niezwykle piękny!!
  14. Bardzo, bardzo się cieszę! Trzymam kciuki zadomek!
  15. Najważniejsze, że ma obok siebie osobę, która naprawdę się nim opiekuje i troszczy.
  16. Hejka dziewczyny. :) Sonieczka piękniutka jak zawsze. :loveu:
  17. Pięknie się tam uśmiecha. :)
  18. Jakie pycholki cuuudne. :loveu:
  19. [quote name='Yana']ślicznai dzielna żabunia :-)[/QUOTE] :):) [quote name='Sonka95']Hej dziewczyny :) U nas cos sie pochmurno robi , ale mam nadzieje , ze nie będzie padać , bo wieczorkiem idziemy na noc muzeów :cool3:[/QUOTE] Oooo zazdroszczę, z miłą chęcią też bym tam zajrzała. :) U nas dziś był cholerny skwar, niedawno była burza i teraz się ochłodziło. Kupiłam sobie sukieneczkę i jutro idziemy na tą Komunię , oby nie padało!
  20. [url]http://img199.imageshack.us/img199/5576/28321607.jpg[/url] o ku.wa jaki on faktycznie nakręcony na szukanie/robienie dziur. :D
  21. [quote name='leónowa']Nie pisałam jeszcze tu swojego imienia, więc mogłaś nie wiedzieć. Mam na imie Paula, nie mylić z Pauliną, [B]strasznie tego nie lubię (tak na przyszłość)[/B]:p[/QUOTE] Doskonale Cię rozumiem. :lol: Wszystkiego co najlepsze dla mamy! :)
  22. Co ona potrafi tym językiem. :loveu:
  23. phase

    Frida i Ozzy

    [url]http://zapodaj.net/images/81388d323cb93.jpg[/url] o Boże jaka słoooooooooooooooooooooodkość. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. No co Ty piszesz?? Ładnie wyglądasz w grzywce! [url]https://lh5.googleusercontent.com/-6tuVREp_3RE/UZbSkG8bijI/AAAAAAAAJBc/wNN54y9qFDg/w687-h515-no/IMG_0217.JPG[/url] cudne zdjęcie. :)
×
×
  • Create New...