Heja. :)
Komunia wczorajsza przebiegła super! Było 26 osób, pogoda dopisała, po kościele pojechaliśmy do jakby restauracji, tam to już w ogóle przepięknie!! Dla nas była cała jedna sala a ogólnie tam było 7 Komunii!! Były osiołki, kunie, koty, różne ptaki, alpaki, strusie! Coś pięknego! Barką sobie płynęliśmy. Są tam stare samochody, policyjne, wojskowe, itd. Dla dzieci różnorodne zabawy - piłka, trampoliny, taki placyk zabaw. Oczywiście fotki mam, w wolnej chwili wkleję, bo jeszcze zaraz mykam znowu na zajęcia.