Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='rashelek']u was takie zarąbiste zespoły, znajoma w krakowie studiuje i u nich też będzie zajebiście. A u nas gwiazdą juwenaliów będzie Oddział Zamknięty... Aaa to ja nie mam o tym bladego pojęcia, w ogóle mnie nie kręcą pytania 'co to za dżewo i jakie daje liście' :P A co to fitosocjologia?[/QUOTE] A no nawet ciekawe, szczególnie chcę iść na Grubsona. :) Oddział Zamknięty też dobry!!! Szczerze to ja kiedyś w ogóle nie zwracałam uwagi na te wszystkie, drzewa, krzaczory, itd. Teraz kiedy już się umie trochę to nawet to jest fajne. :) A o fitosocjologię nawet nie pytaj. Będziemy robić zdjęcie fitosocjologiczne, w którym będzie trzeba stwierdzić ile dany gatunek zajmuje miejsca, ile mniej więcej jego jest, jaki to las, ile podszytu, itd. :shake:
  2. [quote name='rashelek']Kto u was będzie grał na juwenaliach? :) Ooo zajęcia w terenie to musi być super sprawa, co robiliście?[/QUOTE] CZWARTEK tj 23.05. (tego też dnia mamy paradę wydziałów przez miasto) Pod namiotem: [B]Cliver, Soleo, AfterParty,The Coolers.[/B] Na plaży: [B]Tymczasem, Załoga Dr. Bryga, Berkut, Future Folk, Shantaż.[/B] Piątek: Pod namiotem, gdzie zawsze jest hip hop [B]Tymin & Peus, Młody M+RX, VNM[/B] Na głównej Górce Kortowskiej: [B]Rockerfeler, Zwycięzcy konkursu Ajdol, Zabili Mi Żółwia, Akcent, Acid Drinkers, Dubioza Kolektiv, happysad, KULT[/B] Sobota: [B]Empire Storks, Acrid Snack, NoXX, Cocodraże, Noko, The Analogs[/B] I znowu na głównej scenie: [B]Anti Dread, Neony, Bethe, The Toobes, Hunter, Grubson, Coma, Vavamuffin[/B] W innym miejscu: [B]Jay Bae, Skytech, Fafag, Alex[/B] W tym roku nie będzie Eneja, więc to już ogroooomny minus, bo przy tym się każdy bawi najlepiej. Akurat dzisiaj była dendrologia, więc dżewa, badyle, liście, kwiaty do rozpoznawania. :) W czwartek fitosocjologia - to już nie wiem czy będzie takie ciekawe, bo poprzednie grupy nie zadowolone były, zamiast czegoś się uczyć (3 godziny w lesie) to sprzątać musieli las. :roll:
  3. [quote name='Maciek777']Czyli znasz go bardzo dobrze:)[/QUOTE] Ile znaczą dobre zdjęcia. :)
  4. Co na niego patrzę to wydaje się, że wszystko obwąchuje, jest ciekawski i oczy ma dookoła głowy. :)
  5. [quote name='magdabroy']Tylko imprezy w głowie :diabloti:[/QUOTE] No w końcu jest się po coś studentem. :evil_lol: [quote name='Sarunia-Niunia']Żabulinko :loveu: - zostawiam Ci mizianka, kochana:smile:[/QUOTE] Dzień doberek. :) Dziękujemy. :loveu: [quote name='Sonka95']No to będzie się działo :evil_lol:[/QUOTE] Oj tak. :diabloti: Co jak co, ale muszę przyznać, że jeśli chodzi o Kortowiadę (właśnie te juwenalia) to jest to największa zabawa roku szczególnie studencka. :) Tylko komiczny staje się fakt, że DOSŁOWNIE co roku akurat na te dni wypada, że deszcz daje popalić. Zobaczymy jaką pogodę przyniesie w tym roku maj. :) Dzisiaj jadę autobusem i słyszę jak przede mną dziewczynka śpiewa "Ale za to niedziela, Ale za to niedziela, Niedziela będzie dla nas" :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=Fxkhe8GqYkc[/url] Przez nią nie mogłam się skupić na zajęciach, bo ciągle miałam to w głowie. :evil_lol: Dzisiaj nawet było ciekawie, bo mieliśmy zajęcia w terenie, w czwarte to samo, tylko, że już w lesie.
  6. [quote name='masdamerka']Dziewczyna pokochała przebieganie przez tunel, a hopki to wiadomo - można sobie poskakać, a wygląda wtedy na przeszczęśliwą, więc myślę że baaardzo zadowolona :)[/QUOTE] Z miłą chęcią obejrzę kiedyś filmik z Lu w głównej roli na torze. :)
  7. No proszę jaka sceneria. :) śliczne zdjęcia. :)
  8. Ile pięknych zdjęć. :loveu::loveu: Zmęczony pies- szczęśliwy pies. :)
  9. [quote name='Sonka95'] Ja za książkami nie przepadam , ale dobrze , że mama mi kupiła opracowania wszystkich lektur do technikum :cool3: tam jest wszystko od streszczenia szczegółowego po plan zdarzeń :multi: [/QUOTE] Książki nie są złe, o ile bez przymusu je się czyta. :):evil_lol:
  10. [url]http://oi40.tinypic.com/5487t.jpg[/url] gluty są spoko. :grins: [url]http://images40.fotosik.pl/2045/064526df64cafa32.jpg[/url] a niech tak nimi szczela. :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images35.fotosik.pl/1907/9168d73a19029afcmed.jpg[/url] faktycznie wyglądają, jak smutne, biedne, niezadowolone piesecki, ale ładnie się prezentują. :)
  11. Hej, hej. ;)
  12. Ja w szkole nie czytałam lektur, jedynie jakieś pojedyncze, a teraz na studiach szczerze powiem, że mi brakuje tego "przymusowego" czytania...
  13. Ile zdjęęęęęć i to jakich pięknych. :loveu: Tora to naprawdę piękna psina, jest bardzo w typie Marka. :)
  14. Lu chyba zadowolona? :):)
  15. [quote name='marra']Jeeeee Glut :D Dawno go nie widziałam :) w ogóle dawno mnie tu nie było, co słychać ?[/QUOTE] :grins: A na jego wątku peeeełno nowych fot. :eviltong: U nas nic nowego, z Żabcią chodzimy czasem na dłuższe spacerki, jak dziewczyna daje radę, dzisiaj pójdziemy na pocztę, bo jest chłodniej, więc da radę. W przyszłym tygodniu są juwenalia u mnie na Uniwersytecie, więc będzie... zabawa. :evil_lol:
  16. On jest NIEZIEMSKI!
  17. [quote name='szalej']śliczny masz nowy avatarek :D i piękny czarnuch, ale ja nie na czasie i nie wiem co to za glut :P :D[/QUOTE] Dziękuję. :) Glut/Gos to pies w typie TTB, którym od dobrych 4 lat zajmuję się w schronisku. :) Wyszedł psiak na prostą. :) [quote name='Sonka95']O rany jak ja dawno nie byłam na basenie :evil_lol:[/QUOTE] Warto, naprawdę fajna sprawa. :) Poprawia kondycję. :) [quote name='Błyskotka']No u mnie też pogoda do bani :([/QUOTE] Dzisiaj u nas 10 stopni, niby nie pada... jeszcze...
  18. Jaki czujny Oscar. :)
  19. Jakie zadowolone dzieciaki. :):)
  20. Jakie piękne zdjęcia i szczęśliwy Baloo. :loveu:
  21. Brawo Lunka! :) Bardzo ładne zdjęcia. :)
  22. [quote name='zahirka11'] oj to skakanie to jest zmora... potrafi skoczyć na 2 metry i dać całusa mojemu tacie prosto w usta gdy on stoi:evil_lol: [/QUOTE] :roflt::evil_lol:
  23. [url]http://i39.tinypic.com/a4y4j7.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: O jeny, jeny. [url]http://i41.tinypic.com/2wnwaq1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Jak dziewczyna skoczna, no proszę. :)
  24. Dokładnie tak jak piszecie, pewnie tak będzie.... Lecę niedługo z mamą na basen. :)
  25. U nas tak sobie, ale przynajmniej (na razie) nie pada...
×
×
  • Create New...