Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Też mi się podoba ta zielona i ostatnia. :) Jak fajnie wyglądają. :loveu:
  2. I ode mnie wszystkiego naj, naj. :calus: A fotki po prostu cudowne!!!! Moje ulubione. [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0850_zpsec6313e9.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: miny Tory... :roflt:
  3. Uwielbiam ją w tej niebieskiej obróżce. :loveu: [url]http://imageshack.us/a/img825/1429/s5002439.jpg[/url] łooo uśmiech za milion dolarów. :loveu:
  4. [quote name='Sonka95']Ja to mam taką skarpete na telefon , ale i tak często o niej zapominam :diabloti: mój telefon to jest mega wytrzymały wiele razy spadał na beton i nic :evil_lol:[/QUOTE] Ja tak miałam z Nokią, dlatego uważam, że jak mówi się, że Nokie są jedne z najbardziej wytrzymałych telefonów, to się pod tym podpisuję. :) A tak w ogóle to Maruś ma dziś urodziny, to malutka imprezkę w sumie można zrobić. :lol::evil_lol:
  5. [url]http://i167.photobucket.com/albums/u144/grannuska/IMG_0598m_zps8b35059e.jpg[/url] ale świetne. :) Gdzie to można zobaczyć? :) [url]http://i167.photobucket.com/albums/u144/grannuska/IMG_0672m_zps7f0511c7.jpg[/url] zarąbiaste zdjęcie!!
  6. Świetna ta skarbonka!! :):) Cudna Marysia. :loveu:
  7. D.pa w Olsztynie też pogoda nie dopisuje... Nawet na spacer nie można wyjść. :( A jak zdrówko astuni? Pozdrowionka ślemy. :loveu:
  8. Dzień doberek. :) U nas spokojnie. :lol: Pomijając fakt, że do 1wszej siedzieli znajomi brata u nas, ale na szczęście miałam na 9. Rodzice są już w Grecji, mają widok na morze 50m. Pogoda dopisuje, ale chyba ma trochę popadać. Niech wypoczywają. :) Dzisiaj z Żabunią poszłam na pocztę, do komisu telefonów (chcę kupić sobie takie gumowe zabezpieczenie na telefon przed upadkiem, bardzo dla mnie przydatne. :lol: i folię na ekranik). Jestem dumna z Żabci. :) Mam fotek 5, ale komputer nie odczytuje telefonu. :( Dzisiaj niezły bałagan gówniara zrobiła. Mały pies - duży problem. :diabloti:
  9. Sieema moje ziomki. :):loveu:
  10. [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0486_zps01eb27b8.jpg[/url] o jesssssssssssssu. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Piękne te Twoje fotki, jednak nie ma to jak słońce i ten klimat w zdjęciach. :)
  11. Moja ulubienica. :loveu::loveu: [url]http://imageshack.us/a/img845/1682/20130523160040.jpg[/url] dawaj to do Teleexpresu. :evil_lol:
  12. Dzięki. ;) Szczęśliwa mordeczka. :):)
  13. [quote name='phase']Imię: Kaja Numer rejestru: 360/2013 Wiek: 3 lata W schronisku od: 05.2013 Wielkość: duża Uwagi: Nie lubi innych psów [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UaLXvALMnxI/UZ40K5MkBUI/AAAAAAAABdw/jOQsTzGKLPE/s640/DSC_0045.JPG[/IMG] [/QUOTE] Kaja to około 2-3 letnia sunia w typie dobermana. Jet bardzo podobna do przedstawicieli tej rasy, nie tylko z wyglądu, ale ma również cudowny dobkowaty charakterek. Kaja wie czego chce. Raczej nie powinna zamieszkać w domu z innymi psami ponieważ sunia jest dosyć zaborcza. Powinna trafić do osoby która poradzi sobie z jej charakterem. Sunia nie jest agresywna jest po prostu charakterną dziewczynką. Najlepiej gdyby trafiła do osoby która zna tą rasę. Kajunia to kochana sunia, lubi się przytulać sama zaczepia, żeby ją pogłaskać. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MR2WsYhzLpc/UZ40NnVACJI/AAAAAAAABeA/LMBo7q6f4x8/s800/DSC_0046.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vQuCYwCVv4E/UZ40JWXIW7I/AAAAAAAABdo/FD8zNLNRLSg/s800/DSC_0037.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7tJh2s6bs08/UZ40HjdTQ6I/AAAAAAAABdg/cJzTroEtnxI/s800/DSC_0035.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-T3HndOvzkzE/UZ40MaHNxnI/AAAAAAAABd4/DbXNtJzVbBI/s800/DSC_0039.JPG[/IMG]
  14. [quote name='phase']OLSZTYN [B]Wezyr[/B] ok 2 letni miks DONka jest towarzyski i przyjazny. Na spacerach jest grzeczny i spragniony kontaktu z człowiekiem. Dobrze dogaduje się z psami. Gdy kogoś pozna i polubi bardzo szybko się przywiązuje. Gdy robiłyśmy mu zdjęcia strasznie płakał za Panem Romanem, z którym wrócił właśnie ze spaceru. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XX1Mij3bidU/UWq_BAe3FfI/AAAAAAAAH8c/jMVlE8L7AAY/s640/DSC_0195.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-v8BQMOeo9Cg/UWq--OAS2JI/AAAAAAAAH74/bZosbu5jlRw/s640/DSC_0177.JPG[/IMG][/QUOTE] Ma dom!!!!!!
  15. [quote name='Besti']A ja widziałam nowe radosne zdjęcia Jaszki ze swoją Pańcią:razz: :loveu:[/QUOTE] Eej tez bym zobaczyła. :lol: Jak da radę niech ktoś wstawi fotki tu.
  16. Leon jest taki cudny, jak na niego patrzę to aż wierzyć się chce jak na początku wyglądał. Pięknie chłopak wygląda. :)
  17. [quote name='phase'][B]Olsztyn[/B] Skiper- piękny i dostojny DONek. Skiper w stosunku do ludzi jest łagodny i przyjazny. Niestety nie przepada za psim towarzystwem. Jest dominujący w stosunku do psów. Skiper musiał być psem kojcowo - podwórkowym. Jego sierść była zaniedbana i skołtuniona. Skiper po spacerze sam wchodzi do otwartego kojca i bez protestów w nim zostaje. Psiak nie powinien mieszkać w domu z małymi dziećmi, ponieważ w kontaktach z ludźmi jest dosc nie delikatny. Nie jest agresywny, ale bardzo duży i nie ostrożny. Ma ok 8 lat. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zQJ4hTfTFjs/UX1xcqtN6vI/AAAAAAAAINI/DIZjJ82P9Cg/s599/DSC_0050.JPG[/IMG] [/QUOTE] Ma nowy domek!
  18. Gratuluje, brawo!!! :):)
  19. [quote name='martini76']dzwoniłam w lutym w sprawie tego DONKA pod wskazany numer i pan powiedział,że wzieli go sąsiedzi ale bardzo tęsnił za swoim starym domkiem i widząc swoje stare miejsce pobytu nie rozumiał dlaczego nie może tam być "odszedł", więc kto w maju 2013 r umieszcza psiaka spowrotem !!! a tym samym wprowadza innych w błąd![/QUOTE] Tak samo większość ludzi daje tu ogłoszenia psiaków a potem nie pisze co z jego losami....
  20. Az łezka w oku siedzi jak czyta się takie wieści. Pauruniu kochana szczęścia i dużo miłości Ci życzę w nowym domku! Powodzenia malutka!
  21. Bardzo, bardzo się cieszę, że dziewczynie się udało! Powodzenia maleńka!
  22. Pyskata. [url]http://img834.imageshack.us/img834/2289/1045171.jpg[/url] :loveu:
  23. [quote name='leónowa']Ale, że też tak bez koszulek pozowali?:cool3:[/QUOTE] No a co. :diabloti: [quote name='Sonka95']Jak dużo osób w tym uczestniczyło ;) [URL]http://i.wm.pl/00/04/38/71/n/gcz-1578-1083031.jpg[/URL][/QUOTE] Końca i początku nie było widać, w końcu to największe Juwenalia w Polsce. :grins: [quote name='kalyna']Woooooooooow ale zajomiście tam było :loveu: aaaale impreza :ylsuper::ylsuper::ylsuper: fajnie, można sie pośmiać, podejść do wszystkiego na luzie, mieć dystans do siebie, bo najważniejsze to dobrze się bawić :lol:[/QUOTE] No pewnie! Każdy jest dla siebie był kumplem, nie znając się. :lol: Co jak co, ale Kortowiada to jedna z najbardziej udanych imprez u mnie w Olsztynie. :) [quote name='Błyskotka']Fajna parada i fajny prezent :)[/QUOTE] :):) Rodzice za 2 godzinki zmykają autokarem do Wawy, a jutro wylatują do Grecji...
  24. I my życzymy miłego dzionka. :)
×
×
  • Create New...