-
Posts
3271 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wadercia
-
trzeba bedzie sie zorientowac jak to wyjdzie mniej wiecej o ile sie uda finansowo. Będę starała się Ciapkowi pomoc zeby w dlugi nei wpadl bazarkami.
-
eh, mi tez przykro z zaistniales sytuacji na watku Frania. Nawet nie chce sobie wyobrazac jak Ajli i Jubu jest przykro. Robia co moga a czytaja ze pies jest zostawiony sam sobie. Z pewnoscia moja lepiej. Moga spac kiedy sobie tylko chca, jedzonko im robimy, pranie robimy...ah.. :)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Wadercia replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
rowniez oddalam juz glos -
Aniu a masz na oku jakis ewentualny hotel badz platny DT dla Ciapka?
-
ohoh to faktycznie :) moja sunia (nie moze jesc suchej karmy przez jakas alergie wiec po prostu jej gotujemy) jak dostaje jakies miesko to wszystko musi byc pokrojone na male kawaleczki bo ryzc jej sie nie chce :roll:
-
FREEK - piękny i mądry złoty wilk, 5 lat w schronisku i ... MA DOM !!!
Wadercia replied to APSA's topic in Już w nowym domu
No i juz jestwyroznione allegro Freeka :) Jakies sugestie cos zmienic? [URL="http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=1777956347"][URL]http://allegro.pl/freek-cudowny-zloty-pies-szuka-domu-i1777956347.html[/URL] [/URL] -
no to dobrze mi sie wydawalo :) nasz Jasiu to prawdziwy hrabia :) w koncu cos i jemu się nalezy od zycia :)
-
Biały pogryziony! po ponad 1,5 roku w hotelu nareszcie w swoim domu:)))
Wadercia replied to anett's topic in Już w nowym domu
hm, a mojej suce niestety czarny nie sluzyc i wyglada jak banka :) -
czyli juz wiadomo ze Alta jedzie do Ciebie ?:)
-
ah ten Ciapek... :(
-
z tego co pamietam to chyba Jasiek dostaje tez cos ugotowanego :) przynajmniej tak mi swita ze kiedys bylo to tym pisane :)
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hebanowa uwazam ze to juz jest przegiecie z Twoja wypowiedzia. To juz jest robienie wielkiego szumu, oraz jakies niepotrzebne aluzje. I to przez takich ludzi robi sie, a raczej zrobilo tutaj tak pusto. Zastanowcie sie co piszecie- FRANEK LEPIEJ TRAFIC NIE MOZE! Jest w hotelu gdzie a) nie przebywa ciagle w kojcu i wychodzi na 2-3 h pobiegac, ma staly dostep do domu i podworta dzieki temu czuje ze do kogos nalezy! b) dbaja o jego najmniejsze potrzeby, chca jak najlepiej(ktory hotel jesdzilby na kazde widzimisie pojedynczych uzytkownikow dogo na badania) c) znosza beznadziejne komenatrze pod ich adresem. Nie wiem na jakiej to jest zasadzie hotelowanie Frania, czyjest jakas umowa spisana. ale przez wasze glupie piep.rzenia naprawde moze stac sie nie szczescie i zeby nie sluchac jacy to oni są zli i nie dobrzy ajli i jubu psa wam zwroca do prywatnego domu zebyscie mogli wszyscy nad nim stac i plakac jaki to on biedny i zle mial w hotelu w ktorym go KOCHAJĄ i traktują jak swojego. Jesli hebanowa masz problem to wyslij tam kogos na wizyte - sprawdz co Ci tam nie pasuje... Zmien hotel na taki z kojcem. Franek znowu pojdzie za kraty. Albo najlepiej wez Franka do siebie i pokaz jak super o niego zadbasz. Az mam tego juz serdecznie dosc. Wypisuję się z wątku, a o Frania bede pytac indywidualnie ajli, chyba ze cos naprawde wam stzeli do glowy by go zabrac stamtad. Powodzenia! -
Uta- jej dom tymczasowy zamienił się w stały:)
Wadercia replied to zuzolina's topic in Już w nowym domu
osz Ty tego sie nie spodziwalam :) Ale nawet jesli postanowisz Ute u siebie zostawic mzoe jakis inny psiak skorzysta? :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to pewnie jutro pojutrze beda bo ostatnio ekonomiczne dochodza do mnie w jeden dzien :) a nie gratulowac bo w niedziele sie dowiem czy na 100% :) -
ah Jasienku kochany... maruda widze z Ciebie naprawde niezla. jedz nam jasku prosze! :roll: psiaki to u was maja super zycie... a moze bierzecie psy z nadwaga by pomoc im zrzucic kilka kg? Bo mojej suni by sie przydalo :cool3:
-
Uta- jej dom tymczasowy zamienił się w stały:)
Wadercia replied to zuzolina's topic in Już w nowym domu
super informacja :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
prawodopodobnie od poniedzialku mam w koncu prace! :roll: wiec we wrzesniu zakupie kolejne frankowe karteczki :) -
Basiu jeszcze strzelalabym w potrwal petsy. z nich tez jest duzy odzew:)
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jest mi to obojetne :) czyli gdzies we wrzesniu zalozymy bazarek drugi z karteczkami :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hm.. jesli chodiz o kartki to nie myslalas o kolejnym bazarku na dogo z kartkami Frania? :) aczkolwiek jesli nie masz czasu to ja moge owybazarek poprowadzic :) -
Wystraszony, mały, szczeniakowaty DROPS. Potrzeba DT!!!
Wadercia replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
oby oby oby:) -
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
Wadercia replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
i co u malego? :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
aż naprawde nie chce się wchodzić na ten wątek.. zaczyna sie robić tutaj ponuro jak na wątku Jaśka swego czasu. Niestety, ale stanę tutaj po stronie jubu. Po pierwsze smieszne bylo mu wytknięcie 33 postow, po co w ogole? I tez pytam tak jak rozmowca wyzej. Jaki wplyw ma jego pojawienie tutaj? Napewno nie jest to utrara darczyncow. Ajli mogla poczuc się dotknięta uwagamia Moniki stad jubu TYLKO I WYLACZNIE wchodzi by pisac o Franiu na biezaco. Powinnismy mu byc chyba za to wdzieczni? Z pewnoscią ajli zamiast tlumaczyc sie itp po prostu zajmuje sie psiakami.Jubu zatem pisze wszystko dokladnie jak Moniko przeciez chcialas? Wracajac do darczyncow. Znow podkresle JUBU nie ma nic przeciez do ich utraty a nawet zadeklarowal i cos od siebie. A wydaje mi się, że niektóre (bo przecież nie wszyscy) osoby moze sadzily iz z Frankiem wystarczy 3 razy pojechac do lekarza i chlopak nam wyzdrowieje. A tym czasem jest calkiem inaczej stad ich rezygnacja.... Nie wiem czy tak jest, tylko takie mysli mi sie nasuwają do głowy. Powinnismy wszyscy chcec tutaj tylko DOBRA FRANIA! -
rozumiem Twoje obawy... :( rzucic w altę kotami i zobaczymy co zrobi :D