Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. o matko! to nie jest moje ogloszenie i u nikogo nei zamawialam takze nie wiem niestety o co chodzi :)
  2. ah szkoda wielka :( ale dalej trzyma kciuki i cieszy mnie w ogole odzew z gloszen :)
  3. chcac odpoczac troche o dogloszen przed nastepnym bazarkiem zakupilam Rudolfowi pakiet. mam nadzieje ze przyniesie on szczescie a w miedzy czasie odnowie mu allegro :)
  4. Cieszy mnie ta informacja o Jaśku. A powiedz mi Ajli czy Jasiek ma jakies swoje ulubione zabawy/zabawki czy tez moze jest na tyle doroslym piorkiem ze juz sie nie bawi? :)
  5. dodalam zdjecie z miseczką jako miniaturke :)
  6. Katcherine w kazdej chwili moge zmienci dane adresowe i dodac zdjecia szejka na allegro:)
  7. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29"]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29[/URL] tutaj jest watek :)
  8. no wiem ze po zebach ciezko czasem cos poznac, moja sunia w wieku 4 lat starla sobie okropnie kly przez jej okropne przyzywczajenie do grzyzienie kamieni...
  9. ah ten kochany Jasiu :) Moze on po postu lubi byc pepkiem świata? :) A wlasciwie to ile Jasiu ma gdzies latek, bo nawet się nigdy nie pytalam o to? Wiek Franka byl dla mnie szokiem gdyz sadzilam ze ma gora 8 lat :)
  10. Co tam u Ciebie Jasiu slychac? :)
  11. Nie no.. tego juz za wiele ja dwulicowa? Pieknie.... Czemu kilka dni temu gdy pierwszy raz powiedzialam swoje zdanie publicznie tutaj niemialas do mnie pretensji ze tez staje poniekad po stronie ajli? Pozniej wyszedl temat kartek ktore do mnei wyslalas, gdzie tu dwulicowos? Opublikuj wczorajsze wiadomosci prosze bardzo (gdyz ja ich nie mam) napisalam do Ciebie kto jest trollem? Odpisalas ze nie ja.. i co jest w tym tak emocjonalnego zeby swiadczylo o mojej dwulicowosci? No prosze odpowiedz mi bo przeciez TY WIESZ NAJLEPIEJ wszystko. Napisalam w wiadomosci wyzej ze nawet przepraszam za moje zdanie i nie chce miec Cie jako wroga.... Nie rozumiem tego. Masz racje,zle sie wyrazilam.. bo to nie ja podarowalam te pieniadze tylko sama zaproponowalam ich zbiorke jako ze ja ich podarowac nie moge. Moja propozycja miala jedynie pomoc Frankowi, zeby osoba taka jak Ty z wielka urazona duma, nie zostawila go na lodzie. Z reszta to Twoja odpowiedzialnosc nie moja ;) Nie wierze, nie chce wierzyc.
  12. piekny on jest naprawde. Taki dostojny, az dziwne ze nikt nie dzowni :(
  13. Nie wtrącałam sie nigdy jesli chodziło o sprawy między Moniką, a hotelem. To byly ich prywatne sprawy ktore niepotrzebnie zalatwiali na PW jak teraz widac. Ale skoro juz poruszono tutaj i moj temat to sie wypowiem. Oto co staralam sie zrobic dla Franka: Gdy malibo poprosila mnie o zrobienie ogloszen Franka - jakies dwa miesiace temu, zaproponowalam poprowadzenie allegro cegielkowego. SAMA zaproponowalam aby zakupic do tego katki pocztowe, ktore zakupilam wraz z Monika z Katowic. SAMA z walsnej nie przymuszonej woli, ani checi pokazania "jaka jestem madra, i dobra i zawsze mam racje" postaralam sie by wygladalo to jakos, by wymyslic jakis tekst itp. Prowadzilam tylko ze wzgledu na Franka allegro, by JEMU pomoc. Moj wklad byl w to neiwielki okolo 300 zł. Więc nie uwazalam się za darczyńcę, gdyż nie jestem w stanie wplacac co miesiac dane sumy pieniezne. Zeby nie spierac sie o bzdury jakie Monika wraz z hebabonowa wypisywaly postanowilam napisac iz wycofuje sie z watku Franka- JEDNAK napisalam ze wciaz bede się nim interesować poza wątkiem. Czytalam przez kolejny dzień okropnych i niezyczliwych slow pod adresem jubu, ktory na dogomani zdarzyl byc 4 dni(?) gdy poszla na niego fala oskarzen o bycie aroganckim. ZASTANOWCIE SIE TUTAJ WSZYSCY OBWINIAJACY HOTEL: czy wysylajac Franka liczyliscie ze on majac 15 lat nagle cudownie wyzdrowieje i będzie psem adopcyjnym? Czy podczas kolejnych okropnych diagnoz nie utwierdzala was mysl ze jednak tak nie będzie? Czy nie mozna bylo OD RAZU poprosic o wystawianie faktur/rachunkow za hotel. Jak mozecie.. powiedzcie mi? Jak mozecie po takim czasie wyrzucac sprawy ktore powinny wychodzic na bierzaco. I teraz najwazniejsza rzecz, jak mogliscie oddac biednego Franka do hotelu, do ktorego nei macie zaufania? Czy nie widzicie tutaj zadnej nieprawidlowosci? Czemu, nie mozna tego zalatwic jak normalny dorosli ludzie? Bo przeciez większość tutaj cioc i wujków nie jest juz nastolatkami? Czemu zapomniano o tym ze tutaj liczy sie TYLKO FRANEK! I teraz Moniko prosze nie gniewaj sie, bo ja nie chce tutaj sobie robic zadnych wrogow, BRON BOZE! Ale w Twoich chaotycznych wiadomosciach nie jedna osoba odczuwala arogancje, którą zarzuciłas jubu po raptem 5 wiadomosciach, ktore byly po rpostu suche a nie przelenione uczuciami jak ajli zazwyczaj pisala. Dlaczego oni musieli znosic wasze oskarzenia (moze sluszne, w koncu nikt nie wie co w waszej wymienie PW wychodzilo), ale dla dobra FRANIA zacisneli zeby i dalej podawali rzetelene informacje, a Ty po 3 slowach krytyki rezygnujesz nie tylko z bycia skarbnikiem.. ale byciem czescia Franiowego zycia. Prosze... ostatni raz. Zachowajmy dobre serce,ktore mamy przeciez wszyscy w koncu dlatego tutaj jestesmy i dojdzmy do porozumienia, a nawet poprosze o wiecej dojdzmy do ZGODY! Proszę, nie odbierajcie mi wiary nawet i w to miejsce. :(
  14. i byl ten Pan co mialbyc w sobote?:)
  15. Przemyslalam sobie całą sytuację. Napisalas Moniko, że nie chcesz być już skarbnikiem i prowadzącą wątek Frania. Sądzę, że jestem na siłach sprostac zadaniu i poprowadzić dalsze rozliczenia Frania, zostając przy tym jego nowym "wrtualnym" opiekunem. Oczywiście jeśli uzyskam zgodę osób odpowiadających za Frania, oraz moderatorów...:) Franek potrzebuje teraz przede wszystkim spokoju wirtualnego. Nie chcę bowiem, by przez urażoną dumę kogokolwiek pies został pokrzywdzony. Także jeśli można zgłaszam się jako ochotnik do prowadzenia Frankowego forum i rozliczeń.
  16. Napiszę tylko tyle, że cała ta sytuacja jest strasznie przykra. :-(
  17. na sterylizacje Alty mozna by sie zglosic do skarbonki sterylkowej ;) Na FB sie kompletnie nie znam niestety, a bazarek ogloszeniowy dla Ciapka molabymz robic dopiero w listopadzie bo na wrzesien/pazdziernik mam juz obstawionych kandydatow :)
  18. wykrywka a moglybyscie zaktualizowac peirwszy post bo widze ze tam nawet Stenia jest jeszcze jako psiak do adopcji a ztego co tutaj czytalam juz dawno domek ma :)
  19. jja mam tyle psiakow pooglaszanych ze jakbym miala bawic sie w usuwanie i zapisywanie hasel do wzmawiania to raczej bym nie dala rady. zrobilam spiakowi po prostu nowe. :)
  20. [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=26833&n=Cudowny-psiak-szuka-rodziny[/URL][/B]
×
×
  • Create New...