Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. O, dzieki za uwage bo ja jeszcze nie dopasowalam wplat do deklaracji:oops:
  2. Jest iękna :) A to pierwsze zdjęci etakie cudne :love: Mam dobre wieści co do pieniążków, dotarło: 20 zł - Zachary 20 zł - Reja 50 zł - Makrela Dziękuję:-)
  3. Dziękuję w imieniu psiaka za wpłatę od Pokerowej - 200 zł.:loveu:
  4. Mnie się wydaje, że nie odpowiadasz. A co na tą cała sytuację A-Prima? Czy kotka ugryzła zanim wróciła z adopcji? Napisz tutaj jakie masz zapisy w umowie. Justynko i przestań mieć wyrzuty sumienia. Tyle już robisz.... Całego świata nie uratujesz, wszystkich kociaków nie przygarniesz:sad: Ale możesz pomóc tym, które juz miały szczęście trafić do Ciebie. I to na nich trzeba się skupić. Ściskam mocno i wspieram ile wlezie :)
  5. Witam Kubusia i cioteczki. Przed chwilką wpłaciłam 100 zł [U]w imieniu Luny123[/U] (jednorazowo). Miały być dla innego pieska, ale tamten juz w domu :loveu: a Kubuś baaaaardzo w potrzebie :sad:
  6. Postaram się godnie zastępować Szanowną Koleżankę :) Wpłynęło 20 zł od Randy, co daje nam 150 zł.
  7. Dziewczyny, te zikające zdjęcia sa wklejane na imageshacku a on czasami tak się psuje, że zdjęć nie wyświetla "ni hu hu". Przerabiałam na bazarkach :roll: Trzeba zmienić serwer.
  8. Doszły wpłaty: ana66 - 50 zł za marzec i kwiecień niteczka - 40 zł za marzec U mnie jest więc 110 zł na 1 marca 2010 r. edit. Doliczam 20 zl od Bjuty, które doszło dzisiaj. Jest 130 zł.
  9. To nie kwestia okazji tylko możliwości;)
  10. Zgodnie z umową wpłaciłam 10 zł deklaracji na Doga. Chciałabym też pomóc reszcie psów od Gazzy ale na razie nie dam rady finansowo :sad:
  11. Puściłam mój debiutancki przelewik dla Pita :D On nas jeszcze zadziwi, zobaczycie :D
  12. Dorzucam do Dżerusiowej skarpetki 5 zł swojej deklaracji. Mamy więc 143,25 zł. Zachęcam do wpłat, będziemy się rozliczać z Renatą w okolicach 10. dnia miesiąca.
  13. Jest mi wygodniej, bo co miesiąc opłacam jej Kamienia i po prostu mogę wysyłac wtedy powiększoną sumę. Ale gdyby robił się bałagan, to dajcie mi znak, zmienię dyspozycję.
  14. Porozsyłałam wiadomości o zmianie nr konta. Żeby nie zapomnieć dorzucam już do Gabuniowej skarpety 10 zł mojej deklaracji. Doliczam również 10 zł od Goni66.
  15. No właśnie ;) Albercik, ciotka pamięta o Tobie i wysyła jak zwykle deklarację.
  16. Przesłałam dziś deklarację dla malutkiego :)
  17. Kieszonkowe wysłane, buziaki przesyłam pięĸnej mordeczce. To najpiękniejszy DON jakiego znam :loveu:
  18. Ja mam dyszkę dla Gufiego - do tej pory wpłacałam do Morii bo jej konto miałam od ręką. Dawać tak dalej czy ktoś mi podeśle konto do zbierania kasy?
×
×
  • Create New...