Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. http://www.dogomania.pl/threads/176434-Max-owczarkowaty-staruszek-nie-moA-e-chodziAE-zbieramy-na-leki?p=14131817&viewfull=1#post14131817 Powyzej potwierdzenie wpływu na Maksa. Zostały Szydłowiaki. Zaraz i tam zajrzę choć na wiele nie liczę. Przy okazji miałam okazję przekonac się jak na innych wątkach prowadzone sa finansowe sprawy:roll:
  2. Wszystko jest w pierwszym poście. Przy okazji odpowiadam KubieP, od którego dostałam pw (przepraszam, ze tutaj ale nie jestem na długo, tylko z doskoku), że bardzo dzięĸuję za pamięc o Marcelu, ale deklaracji nie trzeba już wpłacać, mam nadzieję, że tak pozostanie. Z ajakiś czas mozna się zastnowić co z reszta pieniędzy. Pozdrawiam Marcela i jego nową Panią:)
  3. Przetestuję tą poradę na moim onku ale chyba wiosną dopiero. Wykąpanie psa, który nie ma gdzie wyschnąć w cieple to chyna nie na warunki schroniskowego spaceru?
  4. Ja jestem, płacę, kibicuję... i martwię się...
  5. Dziewczyny ja robię zakupu jutro, skanera nie mam w domu więc jakby co to wkleję dopiero w następnym tygodniu z pracy:) Jutro też dzwonię do p-ani AEli, niech tłumaczy dojazd:)
  6. ...A ja z tej radości wykonałam przelew :D
  7. Spokojnej nocy skarby.... rano będzie lepiej...
  8. No teraz to ja się dopiero niecierpliwię :diabloti:
  9. Ślicznotek;) Dzięĸuję za zaproszenie, zapamiętam sobie wątek, w tej chwili niestety nie mogę wspomóc :(
  10. Satyr i jego sierśc - pierwszy raz widzę tak nietypową :o
  11. Ja się zgłaszam na zaproszenie Gazzy:) Straszniemi przykro kochane, ale chyba dopiero w przyszły piątek znajdę czas by przeczyać wątek.. trudny tydzień przede mną... mam nadzieję, ze nie będzie już wtedy za póżno :(
  12. Jeśli jedne mój "psi chłopak" na dobre zaaklimatyzuję się w nowym domu, a na razie jest tam na próbnym weekendzie :diabloti::kciuki: to przerzucę swoją deklarację 10 zł na Doga. Mało, ale zawsze coś. Mam nadzieję, ze Marcel nie wróci z adopcji, bo wtedy dwa psiaki zyskają - on i Dożek:) Nie wiem ile czasu mu dać na "decyzję" - do końca lutego? To w marcu już bym wpłacała. Acha, jeśli Marcel "odpadłby" mi z dogomanii, to mogłabym też się zająć finansami, oczywiście jeżeli znajdzie się trochę chętnych osób i plany wypalą. No i oczywiście jeśli nikt nie ma nic przeciwko. p.s. jestem bardzo pełnoletnia :diabloti:
  13. Te ostanie okolice były mi kiedyś bliższe ale nie poznałam :oops: :)
  14. No i żebym nie zapomniała zapytać jak do niej dojechać, chyba że wiesz?
  15. Gdzie robiłaś? PIękne....
  16. Zadzwonię dziś wieczorem do pani Eli i zobaczymy czy w czwartek bedzie jej pasować. Powiedziałam że się odezwę już konkretnym terminem i jej pewnie będzie wszystko jedno ale jednak kultura wymaga by się zapowiedzieć z wizytą:)
  17. Śliczna panna:loveu: ma taki śliczny czarny noseczek :) ... I Pedra trochę widać na filmiku:diabloti:
  18. [quote name='mtf zalesie']w skierniewicach na dogo pisaly jak potrzebowaly pomocy 2 osoby -czy pisalas do nich pw-maja przeciez blizej niz ty aby chociaz rozeznac sytuacje[/QUOTE] Ja się przyznam, ze w ogóle o tym nie pomyślałam. Na spokojnie pojedziemy tam i się rozejrzymy. Jeżeli upewnimy się, ze Pani Ela potrzebuje stałej pomocy, to znajdę te osoby na dogomanii i poproszę by do niej zaglądały. Ja już nawet się zastanwiałam czy nie dzwonić do władz samorządowych i gopsów/mopsów ale póki tego nie zobaczęt o o czym am rozmawiać?:niewiem: Problem polega właśnie na nieufności Pani, na początku nawet nie chciała ze mną rozmawiać :sad:
  19. W realu są kołdry wełniane i polarowe (do wyboru, chodzi o wierzch jednej ze stron kołdry) za 99 zł, z tym, że to 200x90 cm, czyli takie pojedyncze. Dziś nie zdążyłam, ale sprawdzę w poniedziałek w tym moim sklepie jaka jest cena "podwójnej". Jeżeli nie będzie to jakaś zawrotna różnica, to dołożę do podwójnej. Mam odłożone ciuchy, ręczniki, poszewki na poduszki i kołdrę oraz chyba - jak się TZ zgodzi :diabloti: jedną dużą poduszkę nie od kompletu. Do przeszukania została mi jeszcze kuchnia, bo mam trochę trochę produktów kupionych "na zapas", których w zasadzie nie ma potrzeby trzymać, sklepy blisko a mi został jakis nawyk z czasów, gdy mieszkałam na "odludziu". U mnie w pracy w magazynie są do kupienia wojskowe prześcieradła po 1 zł i dużo takich rzeczy, które by mogły się przydać w spartańskich warunkach ale magazyn jest otwarty dopiero we wtorek i ja będąc na urlopie wolałabym do pracy nie przychodzić bo mogę już tego dnia nie wyjść :diabloti: ale postaram się wysłać kogoś kto za mnie poszpera.
  20. A ja dziś ruszam w miasto i będę szukać w miarę niedrogiej ale jak najlepszej gatunkowo kołdry:) Jedzonko kupię ostatniego dnia bo nie mam gdzie trzymac :oops:
  21. Cześć Gufiaczku. Ciekawe czy byłeś u doktora i co wyniki pokazują :glaszcze:
  22. Gazzy, poprzychodziły może te linki do aktywacji? Bo do mnie nie :niewiem: Ech, gdyby choć jedna osoba się z ogloszeń odezwała i żeby jeszcze miała dobre serce i dom dla Doga.... ale super by było, no nie?:cool3:
×
×
  • Create New...