Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Justynko, odwiedzam Rudego. Te 34 zł z bazarku możesz oczywiście przeznaczyć na jego leczenie, ale to tak niewiele wporównaniu do potrzeb:placz:
  2. Justynko, wiem, że to kropla w morzu potrzeb, ale właśnie przelałam 34, 75 zł z zakończonego bazarku. Bardzo bym - jak zwykle - prosiła o potwierdzenie przy rozliczeniu..... Kotki kochane, trzymajcie się :sad:
  3. Ja również, i dziękuję że się zdecydował :)
  4. Mnie się podoba najbardziej nos :)
  5. Kasiu, wspomagaj nasze pieski i dodawaj nam sił gdy opuszczają siły :sad:
  6. Poproszę o nr konta na pw, bo mam dla Bumeranga pieniądze pozostałe po adopcji psa Marcela a nie jestem pewna kto tu zbiera:oops: o, tak to jest jak się człowiek przekopuje przez watek a ostatnich postów nie czyta :p Piechcia, do Ciebie?
  7. Rudziku, Eustaszku, wracajcie do zdrowia...
  8. Przepraszam, ze dopiero teraz ale już zaglądam do Lutka :)
  9. Dobra dziewczynka :) I jak tylko znajdę wolną chwilę to poogłaszam....
  10. Goniu dotarło wczoraj 20 zł, już się niepokoiłam, ale to "tylko" poczta polska:p Chciałabym się rozliczyć, ZuziuM mogę prosić numer konta na pw? Obiecuję sobie zapisać w stałych odbiorcach bankowych.
  11. Tak myślałam:) Cóż, co się odwlecze to nie uciecze. Zastanawiam się jak najlepiej pomóc i póki co zaprosiłam ciotkę, która ma słabość do terierów... chyba się przypomnę, bo nic nie napisała :oops:
  12. Przybywam na wezwanie asiulek-85 i muszę napisać, że Czarli ujął mnie za serducho. Nie zostawimy go samego. Może będzie miał takie szczęście jak Szaman - widzę tu jedną cioteczkę Szamanową :cool3: a pewnie jest ich więcej :)
  13. Hehehe. No Piciu, my tu pitu - pitu, wątek podnosimy a Tobie do domu porządnego trzeba :)
  14. Uffff;) No ja mam chyba tą elegancję we krwi :p Jak mdlałam u dentysty na fotelu to też najpierw przeprosiłam :oops: :D :lol:
  15. Nie ma za co Mru, Ty pomogłaś nam pierwsza i to o wiele bardziej :oops: Hihihi był już chyba dosyć póżny wieczór gdy moja zasypiająca łepetyna skojarzyła dwa równoległe fakty: dług Pita i "spadek" po Marcelu. Aż mi się wstyd zrobiło, ze nie pomyślałam o tym wcześniej:oops::mdleje::stupid: niewiele myśląc obudziałm TZ i WYMUSIŁAM na nim pożyczenie mi telefonu i dostępu do jego pilnie strzeżonego maila bo nie miałam innego źródła internetu:diabloti: Mru musiała się nieźle zdziwić po otrzymaniu pokrętnej wiadomości z nieznanego numeru, mniej więcej tej treści, ze ma się nie martwić :stupid: :) Nie pamiętam dokładnie ale mam nadzieję, ze napisałam, ze to ja piszę :D
  16. Przesłałam sto zł dla Pita: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176120-Pit-juA-w-Bogatyni-JESTEA-MY-NA-MINUSIE-prawie-200-zA-POMOCY?p=14311602&viewfull=1#post14311602"]post tutaj[/URL] i zaraz się biorę za resztę psiaków.
  17. Od Marcela poszła stówka :) Pozdrowienia dla chłopaka :)
  18. Kochana, dopiero teraz doczytałam :mdleje:
×
×
  • Create New...