Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. [SIZE=2]Noooo, niech się ochłodzi, prosimy... troszeńkę... U mnie się to nazywa fotouczulenie, ale nie wiem, czy to medyczna nazwa, tak nazwał dermatolog. Mam rzeczywiście nie od dawna, od jakiś 5-6 lat. Nawet niczym nie smaruję, po porstu staram się przez to przejść z godnością;-)
  2. Przyszło jeszcze kilka wpłat, potrzebuję tylko wolnej chwilki by odnotować:oops: Dzieĸuję już teraz;)
  3. [quote name='ketunia']Wysłałam te obiecane 200 zł z bazarku. [/QUOTE] Stokrotne dzięki, Kasiu:) Prawdę mówiąc zupełnie wyleciało mi to z głowy, a przecież pisałaś :oops: Zaraz zaktualizuję pierwszy post. Już się uzbierało 300 zł i jeszcze dziś przelewam Morii. :oops:
  4. Ha, też tak mam:D Pierwsze słońce a ja zaraz fatalnie wysypana:roll: Dobrze, że później się uspokaja;)
  5. No inne ciotki też zachęcam gorąco, bo braki są a już powinnam była zapłacić :sad:
  6. Noooooo ja też urzędnik, przychodzi mi z takimi wynalazkami pracować :diabloti: Za dużo pier...zenia w stołek, za mało pracy w terenie :roll:
  7. Ależ nie ma za co, nawet bym się tym nie pochwaliła, gdyby mnie ktoś nie sprowokował ;-) To tylko żarty wszystko.... ale sytuacja Matki Polki i szczeniorów już żartem niestety nie jest :sad:
  8. [quote name='ludwa']Nie ma danych:) Kopiowałam, bo sporo było i ppotem usuwałam dane:) Już nie ma:)[/QUOTE] Ja je mam i na pewno wykorzystam w niecnym celu, na przykład sprzedam na czarnym rynku :lol: Uwaga, teraz możecie mnie winić drodzy darczyńcy za każda ulotkę w swej skrzynce pocztowej:diabloti: [quote name='idusiek']Ty, madcat, weź się lepiej za robotę i rozsyłanie wątku, bo ludzi nam do pomocy trzeba ;) [/QUOTE] Tak się składa, że w sobotę, gdy dowiedziałam się o tej sprawie, wysłałam wiadomości do wszystkich adresatów z dogo, których mam adresy e-mail. Z oczywistych przyczyn nie wysyłam pw - tracić minutę na każde to marnotrawstwo czasu:roll: ;-) Inaczej już w stanie pomóc nie jestem, więc zaczęłam się ustaw czepiać;-)
  9. Jeśli uznacie, że to ciekawe i znajdziesz czas na prowadzenie, to by było super :)
  10. A ochrona danych osobowych? :lol:
  11. Dostałam wczoraj równocześnie 100 złod Dorcass i 200 zł od Pokerowej, więc przesłałam od razu Renacie. Rozliczonko troche póżniej będzie :oops:
  12. Noooo takie wyczulenie na pięĸno języka polskiego:diabloti:... wśród młodzieży już nieczęste niestety :roll: ;-) I oczywiście wrażliwość i czytanie ze zrozumieniem - wielki plus dla młodzieży od starej madcatowej :p Nie wiecie czy jest jakiś wątek, gdzie można pisać o różnych akcjach typu ta Heyah czy konkursach, promocjach... Nie trafiłam do tej pory n coś takiego. A fajnie by było wiedzieć, że jednym kliknięciem czy innym działaniem można pomóc w szczytnej sprawie :)
  13. Pomagamy Tyskim Mruczkom - połowa z bazarku Koci Bazarek zostanie przekazana na tymczasy u Justy&Zwierzaki. Serdecznie zapraszam, link w moim podpisie :)
  14. Miłe są takie życzenia :) W moim podpisie znajdziecie link do Kociego bazarku - połowa z uzyskanej kwoty zostanie przeznaczona na ratowanie kociaków u Justy&Zwierzaki. Zapraszam:cool3: I przepraszam, że tyle trwała praca nad tym bazarkiem, ale zdrowie nie pozwala już przesiadywać godzinami przed komputerem :oops:
  15. Zdaje się, że Dog ze Szczytna, więc pojawiam się i tu ;-) W moim podpisie znajdziecie link do kociego bazarku, z którego połowa kwoty zostanie przeznaczona na ratowanie chorych kotów ze szczycieńskiej kociarni. Jak zwykle gdzie Gazzy przyłoży rękę, tam zaczyna się coś dobrego dziać :) Najatrakcyjniejsze fanty podarowała moja przedmówczyni na tym wątku _Aga_ - serdecznie dzięĸuję :) I zapraszam!
  16. W moim podpisie jest link do kociego bazarku - połowa uzyskanej kwoty posłuży ratowaniu chorych kotów ze szczycieńskiej kociarni. Zapraszam..
  17. Dzięki Renata:modla: Dostałam info do Pokerowej, wszystko uda nam się poopłacać w terminie. Super:)
  18. Bazarek dla kotów już przygotowany, jest link w moim podpisie. Będę wdzięczna za podhopanie od czasu do czasu;)
  19. No tak, to spryciulka:loveu: Ja też Ci pisałam o tym jak "abażur" założony mojej po sterylce okazał się niepotrzebny... czy tez może nieprzydatny ;):roll: Po co, przecież można sobie tylną łapą wszystko pościągać :diabloti:
  20. Miałam pisać, ale w końcu zajrzałam, żeby przy okazji nadrobić zaleglości. Ufffff...Magda, dobrze, że u Kajuni już OK. Zadziwiła mnie takim dobrym samopoczuciem :):lol:
  21. Biedna Bonusia :sad: ['] Pamiętam ją, rzeczywiście była najstarszą i najbardziej wylęknioną piesulką w tym stadku:sad: Anetko, przy najbliższej okazji pozdrów ode mnie pani Elę i powiedz, że bardzo mi przykro - i z powodu Bony i z powodu mojej niedyspozycji:oops:... Paczka z Kanady? Dobry Boże, na tym świecie chyba naprawdę są anioły, bo ja nie wiem jak wytłumaczyć skąd w ogóle w Kanadzie informacja o małym blaszanym baraczku gdzieś zaszytym w Polsce.... rany, aż się wzruszyłam:placz: Ktokolwiek to jest, bardzo, bardzo w imieniu pani Eli dzięĸuję :modla:
  22. :loveu: Bo Anetek to taki dobry duszek, gdzie przechodzi, to komuś życie ratuje albo pomoc przyniesie :)
  23. Przypadkiem znalazłam jeszcze taką akcję Heyah. Może ktoś uzna, że warto się przyłączyć. Facebook Heyah
  24. Czarne pogrubienie to niestety tylko kwota deklaracji:oops:. Czerwone pogrubienie to stan kasy. Napisałam do Pokerowej, ale na razie cisza.
  25. ... A ja się przywitam - dzień dobry :-) Rysieńku, Nikusiu, Wega - pora wstawać, piękna pogoda dzisiaj :) Zdjęcia rewelacyjne :)
×
×
  • Create New...