"Hopanie" jest jednak szybsze;) :p
W gruncie rzeczy chodzi w nim chyba o to, by podnieść wątek -przez to ma szanse ukazać się na głównej stronie jako najświeższy lub najczęściej odwiedzany... A główna strona wśród tylu wątków to już naprawdę duża szansa na przeczytanie.
Kiedyś chciałam ogłaszać psiaki, ale często okazywało się na większości portali ktoś mnie uprzedził. No to jak nie mogę pomóc w ten sposób, to sobie "hopnę" od czasu do czasu. Dam chociaż znak, ze ktoś tu zagląda, czyta.
Możesz się ze mna nie zgadzać, oczywiście.