Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. To jakieś wariactwo...
  2. Pani Ania czy Pani Anioł - ja się pytam:lol::evil_lol:
  3. :calus: Wszystko to jest nadal Mru, gdzieś w sercach... :calus:
  4. Tadam, jestem tu i ja:cool3: Alfik, a ty tak całkiem blisko ciotki Madcat mieszkasz:cool3: Ciotka już zachorowała na Ciebie:evil_lol: Ciotka Cię pokaże narzeczonkowi, może też zachoruje:cool3: Ale z domkiem to u mnie nie da rady:oops::shake::placz:...
  5. maniusiu.... maniusiu.... szczęście jest tak blisko...
  6. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-coaching-joga-troch*****chologii-itp-dla-dziadka-z-chodnika-127534/"]No mi się też nie udało zamieścić. Lipa.[/URL]
  7. Ciekawe jak się goi jego szyjka, na początku wyglądała strasznie:placz:
  8. [quote name='mru']to widocznie na niego nie zasługują jak cisza Skrzat znajdzie lepszy domek :loveu: hop![/quote] Wpis z czerwca:cool3::cool3::cool3:
  9. Mru, Diablico:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Piękny ten nowy:loveu: Jesteś wieeeeelka:loveu::diabloti:
  10. Mój Śnieżynek:loveu::loveu::loveu:
  11. Ja łapię banerek i przesuwam z karty do karty prawym przyciskiem myszy.... Ta druga karta to edytowane okienko podpisu...Dziwna jestem jakas czy co?:roll:
  12. Tym bardziej, ze założycielka Kacprowego wątku była na dogo jeszcze nawet dziś:roll:
  13. Zaspamujmy panią Kroczek:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:
  14. A mnie tak korciło:oops:.... że aż się wczoraj o ogóle nie odzywałam :oops:
  15. [quote name='Olena84']Madcat ja z operą i FF miałam to samo, banerki mi sie nie wstawiają, taki sam problem mam ze wstawianiem napisu już podlinkowanego, żeby to wszystko mniej miejsca zajmowało.[/quote] Tylko mi nie mów, ze staroświecki, wysłużony i dziurawy Internet Explorer jeszcze się do czegoś przydaje;):evil_lol:
  16. Toż to nie Smok a Anioł ukryty:loveu: Cioteczki piszcie!
  17. [quote name='Olena84']:calus::Rose: cuuudnie! Zachęcamy do wstawiania! Ja niestety bujam sie z firefoxem, ktory nie pozwala na wstawianie banerkow na dogo:angryy::mad:.[/quote] Ole:) Sprawdż czy to na pewno wina FF, bo ja nteż go używam i nie mam problemów z banerkami. To znaczy mam, ale nie zależne od przeglądarki:roll:
  18. Sleepingbyday, daj mi proszę na pw info o tym nowym mistrzu hopkania to obadam co to cudak za jeden:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Promyk, w niedzielę zajrzę tu sprawdzić co u ciebie:calus:
  19. "Hopanie" jest jednak szybsze;) :p W gruncie rzeczy chodzi w nim chyba o to, by podnieść wątek -przez to ma szanse ukazać się na głównej stronie jako najświeższy lub najczęściej odwiedzany... A główna strona wśród tylu wątków to już naprawdę duża szansa na przeczytanie. Kiedyś chciałam ogłaszać psiaki, ale często okazywało się na większości portali ktoś mnie uprzedził. No to jak nie mogę pomóc w ten sposób, to sobie "hopnę" od czasu do czasu. Dam chociaż znak, ze ktoś tu zagląda, czyta. Możesz się ze mna nie zgadzać, oczywiście.
×
×
  • Create New...