Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Szuwar nawet nie wiesz jak sie cieszę.Wycałuj dziewczynke ode mnie:buzi:
  2. Ba,kochana z tym jest pół biedy:) Muszę jeszcze wiedzieć który jakie leki bierze i ile.A biorą leki prawie wszystkie psiaki.Mam do tego grafik,bo inaczej sie nie da;)
  3. Pomyliłam się,to nie Fifkowa karma,tylko dla Miętusia...no ale dla Fifusia tez ma dzisiaj przyjść:)
  4. Własnie przyjechała karma:)Po południu ide po leki.Uff...nareszcie wszyscy odetchniemy,a Fifek wreszcie bedzie sie najadał i nie wysrywał:multi:
  5. Żyjemy,żyjemy:),tylko nie mamy czasu się nawet po nosie podrapać:shake: Do rozmoczonej suchej dodaje po troszku rosołku,kurczaczka,jajeczko i dzieki temu Miętusio jakoś wcina,także nie jest źle;) mam teraz urwanie głowy z psiakami z karceru i tak na szybko dosłownie 3 foteczki.Ale jak odetchnę co nieco to zrobię całą sesję:) Pieluchowce odpoczywają po jedzonku:) Mietusio generalnie śpi w pokoju młodszego syna,ale do psich chłopaków tez lubi sie czasem przytulić;) Na posłanku śpi trzech czarnuszków.Zgadnijcie,który to Mietusio?:razz: Wywalanie brzusia do głasków:loveu:
  6. A Opaliś z tyłu dzielnie mu towarzyszy:)
  7. Jestesmy,żyjemy:),ale narzekamy na chroniczny brak czasu:shake: Morusio z niedzieli:) na powitanie 2 dogo cioteczek,nasz kawaler ubrał sie w nowy sweterek;) i jak zwykle powitał na śpiąco:) Tu z Fifim i Opalisiem:) Morusio i Fifi:) Morusio i Opalis:) A tak Niunio glamie paróweczki:)
  8. Psiaki przytulaki:):loveu: Opaliś,Morusek i Fifcia:loveu:
  9. Oczywiście nie mozna zamykac Yogusiowi drogi do tego domu,ale....mam kilka niewidomych starych psów,wiec wiem o czym pisze.Pies może znaczyc i niekoniecznie przestanie,czasami taka jego "uroda".Niewidomy pies lubi wciskac sie w dziury np.miedzy fotelem a kanapą i nie bedzie mógł wyjsc i wtedy bedzie panika,szczekanie,wycie itp.Czasami pies zrobi kupe w domu.Normalny pies w nią nie wejdzie,niewidomy wejdzie i ją poroznosi wszędzie.Moje staruszki nie wytrzymują za boga 6 godzin bez sikania,a Pani ma nie byc w domu 10 godzin lub dłużej. To tak na szybko co mi sie nasunęło na mysl.Wypytajcie Panią co by zrobiła,gdyby miała zasikany i zakupkany dom po powrocie z pracy,gdyby pies pod jej nieobecnośc szczekał i wył.tak może sie zdarzyć,ale nie musi,ale lepiej dmuchac na zimne
  10. Alekssandra-dostałam 300zł,dziekuje bardzo Kochana:loveu:Zapłaciłam wetce za sterylkę suni,bo nie wiem kiedy byśmy na nią uzbierały:roll: Sunia-Mania:loveu: z wczoraj;) [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/182/pakamera115.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5605/pakamera121.jpg[/IMG] I z dzisiaj... [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6359/pakamera130.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9982/pakamera133.jpg[/IMG]
  11. Dziewczynki,ale będzie mi tez potrzeba pieluszek dla fifka,bo na razie jadę na pożyczonych od opalika.Paczka kosztuje 30zł i starczy na miesiąc,no i jutro odbieram ten lek-amylaza,koszt około 20zł,moze troche ponad 20
  12. [quote name='Mysza2']A masz wiadomości jak się czuje po sterylce?[/QUOTE] Sunia czuje się dobrze,jest przekochana i bardzo grzeczna:loveu:.
  13. [quote name='elmira']nie ma mowy o żadnym gniewaniu:) Po prostu jak znajdziesz chwilke to pisz i już. Mam juz wyniki,o 13 pokaże wetce,bo jade z sunia na sterylkę.Kto sie zna,niech sobie sprawdzi. Tu jest koszt badań tu wyniki,troche krzywo mi sie zeskanowało:p
  14. No właśnie pogoda jest świetna:shake: Dziewczynki,przepraszam,dopiero dzisiaj jade po fifkowe wyniki,wczoraj nie dałam rady,bo mam urwanie głowy.Przyjęłam do siebie 2 psiaki,które były do uśpienia.Nikt nie był chętny,psiaki nie miały juz ani sekundy czasu,no i wzięłam.Dziadek jest w łazience,bo sadzi sie do wszystkich samców,sunia ma dzisiaj sterylkę,bo nie można było czekać,bo wszystkie psy wyły do niej jak wariaty.Zaraz jadę po wyniki.Kupka nie jest zła,ale bywała lepsza.sama jestem ciekawa co tam sie dzieje w tych wynikach.
  15. [quote name='mala_czarna']Renatko, zerknij tutaj: http://www.psy24.pl/1760-Domowe-diety-w-chorobach-psow.html (dieta niskobiałkowa dla psów z chorobami nerek). Dzięki,zaraz popatrzę:)
  16. Pierwsza noc była koszmarna,któreś szczekało prawie całą noc.Juz sama nie wiem,czy to Lady,czy dante,bo obydwoje maja donośne głosy.Ale nie szczekali na zmianę,tylko cały czas jedno.Dobrze,że sąsiedzi mieli balety i robili większy hałas:diabloti:.W dzień któres szczekało na razy,ale generalnie nie było źle.Byliśmy na spacerkach,dante tak sie cieszy,że wskoczyłby człowiekowi na głowę z tej radości,a Lady jest bardziej wyważona,ona podchodzi i sie wtula:loveu:.Teraz w nocy było juz lepiej,szczekanie było tylko co jakiś czas.Teraz śpią obydwoje jak zabici:)Lady jest kochana do jedzenia,miseczka zawsze jest pusta,Dante najpierw sie naskacze,naskacze,potem trochę zje,ale nie jest jakimś strasznym jadakiem.Ogólnie bardzo fajne i kochane psiny:loveu:
  17. [quote name='Gisic87']Ojj to dużo jak za małą suczkę:roll: Nie da rady zrobić taniej? Możemy ewentualnie poprosić o pokrycie chociaż połowy kosztów nie wiem:roll: To co wpisać dziewczynkę na listę sterylkową?[/QUOTE] Gdyby było bez faktury,to by taniej zrobiła,a tak...Tez mi sie wydaje że prawie 300zł to bardzo duzo,bo przeciez to mała sunia:roll: No ale u nas weci sie cenią,bo jest ich tylko trzech...
  18. [quote name='mala_czarna']Ranatko, a czy z funduszy Miętuska cokolwiek zostało? Trzeba chyba coś zamówić w Krakvecie to dowiozą do Ciebie :( Póki co, mozna mu dawać rozgotowane ziemniaki (gotowane w łupinach), jajko i biały serek. Może jak Martka tu przyjdzie to napisze ile Miętusek ma w skarpecie :([/QUOTE] Schronisko zamówiło ileś(nie wiem ile) puszeczek i dostane je na dniach.Poczekamy na Martusie,bo odnośnie finansów,to ja nic nie wiem.A ziemniaczki zmieszać na jeden posiłek z jajkiem,a na drugi z serkiem?
  19. [quote name='danka4u1']Bardzo mądrzy ludzie mówią: przegłodzić....:shake::shake: Niech sprawdzą sami na sobie metodę:angryy::angryy: Mnie też tak mądrze radzono, ale to nie był pies tej mądrej osoby:angryy:...I tak się zmagamy.Współczuję, jak znajdziesz sposób, chętnie skorzystam:lol: Przegłodzić można zdrowego psa,niestety chory pies musi jesc regularnie,do tego przeciez bierze leki.na razie dosłownie daję mu okruszki pasztetu do tej karmy tak dla zapachu,ale on nawet tych okruszków nie powinien jesc,no ale muszę tak robić,bo wtedy zjada tez leki.POMOCY!!!
  20. [quote name='lika1771']Cioteczko Renatko choc nie jestem za klonowaniem Ciebie z miła checia bym sklonowała:n00b:[/QUOTE] Moje dzieci chyba nie koniecznie by sie ucieszyły,wystarczy im jedna taka krzycząca i wymagająca mamusia:diabloti:
  21. Przed chwilą dzwoniłam do wetki,sterylka moze byc juz jutro,koszt 280zł,bedzie faktura.
  22. Potop nam chyba nie grozi:) Skończyły sie puszeczki,nowe jeszcze nie doszły,a suche jest dla Mietuska niejadalne:shake:Wszystko jedno,czy suche jako suche,czy namoczone-fe.No i co ja mam zrobić?:roll:
  23. Za badanie krwi zapłaciłam 100zł,wyniki będę miała później,bo do szpitala w którym były robione mam kilka kilometrów no i jakos muszę się tam dostać.Fifek zrobił wczoraj piękna twardawą kupkę,normalnie czuł,że mu sie chce,bo wstał i sie napinał,no i zrobił 2 piękne balaski:multi:.no i najważniejsze-fifek pierdzi,ale to jak,normalnie poezja:diabloti:Słychać dopiero teraz,ze mu jelitka pracują.Bardzo sie z tego cieszę,normalnie jak głupia jakaś:p
  24. Sunia jest po prostu przekochana,spała z nami w łózku:)Jest niesamowicie wdzięczna,przytulaśna,grzeczna,na razie idealna:loveu: Piesek na dzień dobry chciał zjeśc wszystkie moje samce,no i one chciały sie oczywiście odwdzięczyć mu tym samym:shake:.W efekcie dziadek spał w łazience,a i tak warczał sobie pod nosem.Niestety łazienka póki co bedzie jego lokum,bo nie mam gdzie go dać,a do psów sadzi się jak nie wiem co:roll:. Sunie trzeba na biegu wysterylizować,bo moje staruszki dostają palpitacji serca,a Rambo wyje do niej jak głupi do sera.Nie wiem,czy cieczka się przypadkiem nie zbliża. Panu,który przywiózł psiaki dałam 100zł,bo inaczej nie miałam,a Pan chyba tez nie miał wydać.No ale trudno i tak dziekuję,ze przywiózł psiaki w środku nocy i do tego w deszcz
×
×
  • Create New...