-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Żyjemy,żyjemy:),tylko nie mamy czasu się nawet po nosie podrapać:shake: Do rozmoczonej suchej dodaje po troszku rosołku,kurczaczka,jajeczko i dzieki temu Miętusio jakoś wcina,także nie jest źle;) mam teraz urwanie głowy z psiakami z karceru i tak na szybko dosłownie 3 foteczki.Ale jak odetchnę co nieco to zrobię całą sesję:) Pieluchowce odpoczywają po jedzonku:) Mietusio generalnie śpi w pokoju młodszego syna,ale do psich chłopaków tez lubi sie czasem przytulić;) Na posłanku śpi trzech czarnuszków.Zgadnijcie,który to Mietusio?:razz: Wywalanie brzusia do głasków:loveu:
-
Morus - przekroczył Tęczowy Most ;(;(:(...
Lionees replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A Opaliś z tyłu dzielnie mu towarzyszy:) -
Morus - przekroczył Tęczowy Most ;(;(:(...
Lionees replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestesmy,żyjemy:),ale narzekamy na chroniczny brak czasu:shake: Morusio z niedzieli:) na powitanie 2 dogo cioteczek,nasz kawaler ubrał sie w nowy sweterek;) i jak zwykle powitał na śpiąco:) Tu z Fifim i Opalisiem:) Morusio i Fifi:) Morusio i Opalis:) A tak Niunio glamie paróweczki:) -
Oczywiście nie mozna zamykac Yogusiowi drogi do tego domu,ale....mam kilka niewidomych starych psów,wiec wiem o czym pisze.Pies może znaczyc i niekoniecznie przestanie,czasami taka jego "uroda".Niewidomy pies lubi wciskac sie w dziury np.miedzy fotelem a kanapą i nie bedzie mógł wyjsc i wtedy bedzie panika,szczekanie,wycie itp.Czasami pies zrobi kupe w domu.Normalny pies w nią nie wejdzie,niewidomy wejdzie i ją poroznosi wszędzie.Moje staruszki nie wytrzymują za boga 6 godzin bez sikania,a Pani ma nie byc w domu 10 godzin lub dłużej. To tak na szybko co mi sie nasunęło na mysl.Wypytajcie Panią co by zrobiła,gdyby miała zasikany i zakupkany dom po powrocie z pracy,gdyby pies pod jej nieobecnośc szczekał i wył.tak może sie zdarzyć,ale nie musi,ale lepiej dmuchac na zimne
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Alekssandra-dostałam 300zł,dziekuje bardzo Kochana:loveu:Zapłaciłam wetce za sterylkę suni,bo nie wiem kiedy byśmy na nią uzbierały:roll: Sunia-Mania:loveu: z wczoraj;) [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/182/pakamera115.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5605/pakamera121.jpg[/IMG] I z dzisiaj... [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6359/pakamera130.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9982/pakamera133.jpg[/IMG] -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']A masz wiadomości jak się czuje po sterylce?[/QUOTE] Sunia czuje się dobrze,jest przekochana i bardzo grzeczna:loveu:. -
No właśnie pogoda jest świetna:shake: Dziewczynki,przepraszam,dopiero dzisiaj jade po fifkowe wyniki,wczoraj nie dałam rady,bo mam urwanie głowy.Przyjęłam do siebie 2 psiaki,które były do uśpienia.Nikt nie był chętny,psiaki nie miały juz ani sekundy czasu,no i wzięłam.Dziadek jest w łazience,bo sadzi sie do wszystkich samców,sunia ma dzisiaj sterylkę,bo nie można było czekać,bo wszystkie psy wyły do niej jak wariaty.Zaraz jadę po wyniki.Kupka nie jest zła,ale bywała lepsza.sama jestem ciekawa co tam sie dzieje w tych wynikach.
-
Lady in red- już szczęśliwa w hotelu ale czy znajdzie własny dom?
Lionees replied to migdalena's topic in Już w nowym domu
Pierwsza noc była koszmarna,któreś szczekało prawie całą noc.Juz sama nie wiem,czy to Lady,czy dante,bo obydwoje maja donośne głosy.Ale nie szczekali na zmianę,tylko cały czas jedno.Dobrze,że sąsiedzi mieli balety i robili większy hałas:diabloti:.W dzień któres szczekało na razy,ale generalnie nie było źle.Byliśmy na spacerkach,dante tak sie cieszy,że wskoczyłby człowiekowi na głowę z tej radości,a Lady jest bardziej wyważona,ona podchodzi i sie wtula:loveu:.Teraz w nocy było juz lepiej,szczekanie było tylko co jakiś czas.Teraz śpią obydwoje jak zabici:)Lady jest kochana do jedzenia,miseczka zawsze jest pusta,Dante najpierw sie naskacze,naskacze,potem trochę zje,ale nie jest jakimś strasznym jadakiem.Ogólnie bardzo fajne i kochane psiny:loveu: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gisic87']Ojj to dużo jak za małą suczkę:roll: Nie da rady zrobić taniej? Możemy ewentualnie poprosić o pokrycie chociaż połowy kosztów nie wiem:roll: To co wpisać dziewczynkę na listę sterylkową?[/QUOTE] Gdyby było bez faktury,to by taniej zrobiła,a tak...Tez mi sie wydaje że prawie 300zł to bardzo duzo,bo przeciez to mała sunia:roll: No ale u nas weci sie cenią,bo jest ich tylko trzech... -
[quote name='mala_czarna']Ranatko, a czy z funduszy Miętuska cokolwiek zostało? Trzeba chyba coś zamówić w Krakvecie to dowiozą do Ciebie :( Póki co, mozna mu dawać rozgotowane ziemniaki (gotowane w łupinach), jajko i biały serek. Może jak Martka tu przyjdzie to napisze ile Miętusek ma w skarpecie :([/QUOTE] Schronisko zamówiło ileś(nie wiem ile) puszeczek i dostane je na dniach.Poczekamy na Martusie,bo odnośnie finansów,to ja nic nie wiem.A ziemniaczki zmieszać na jeden posiłek z jajkiem,a na drugi z serkiem?
-
[quote name='danka4u1']Bardzo mądrzy ludzie mówią: przegłodzić....:shake::shake: Niech sprawdzą sami na sobie metodę:angryy::angryy: Mnie też tak mądrze radzono, ale to nie był pies tej mądrej osoby:angryy:...I tak się zmagamy.Współczuję, jak znajdziesz sposób, chętnie skorzystam:lol: Przegłodzić można zdrowego psa,niestety chory pies musi jesc regularnie,do tego przeciez bierze leki.na razie dosłownie daję mu okruszki pasztetu do tej karmy tak dla zapachu,ale on nawet tych okruszków nie powinien jesc,no ale muszę tak robić,bo wtedy zjada tez leki.POMOCY!!!
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Cioteczko Renatko choc nie jestem za klonowaniem Ciebie z miła checia bym sklonowała:n00b:[/QUOTE] Moje dzieci chyba nie koniecznie by sie ucieszyły,wystarczy im jedna taka krzycząca i wymagająca mamusia:diabloti: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Przed chwilą dzwoniłam do wetki,sterylka moze byc juz jutro,koszt 280zł,bedzie faktura. -
Za badanie krwi zapłaciłam 100zł,wyniki będę miała później,bo do szpitala w którym były robione mam kilka kilometrów no i jakos muszę się tam dostać.Fifek zrobił wczoraj piękna twardawą kupkę,normalnie czuł,że mu sie chce,bo wstał i sie napinał,no i zrobił 2 piękne balaski:multi:.no i najważniejsze-fifek pierdzi,ale to jak,normalnie poezja:diabloti:Słychać dopiero teraz,ze mu jelitka pracują.Bardzo sie z tego cieszę,normalnie jak głupia jakaś:p
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Sunia jest po prostu przekochana,spała z nami w łózku:)Jest niesamowicie wdzięczna,przytulaśna,grzeczna,na razie idealna:loveu: Piesek na dzień dobry chciał zjeśc wszystkie moje samce,no i one chciały sie oczywiście odwdzięczyć mu tym samym:shake:.W efekcie dziadek spał w łazience,a i tak warczał sobie pod nosem.Niestety łazienka póki co bedzie jego lokum,bo nie mam gdzie go dać,a do psów sadzi się jak nie wiem co:roll:. Sunie trzeba na biegu wysterylizować,bo moje staruszki dostają palpitacji serca,a Rambo wyje do niej jak głupi do sera.Nie wiem,czy cieczka się przypadkiem nie zbliża. Panu,który przywiózł psiaki dałam 100zł,bo inaczej nie miałam,a Pan chyba tez nie miał wydać.No ale trudno i tak dziekuję,ze przywiózł psiaki w środku nocy i do tego w deszcz