Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Zaglądam na wątek w nadziei na jakies info,choćby jakiś malutki znak,że jest jej dobrze...:-(
  2. [quote name='paros']wznowiłam Karatowi allegro[/QUOTE] Dziekujemy serdecznie:loveu: Oby ktos sie w końcu odezwał....
  3. [quote name='Monika z Katowic']Kto pojedzie i kiedy?[/QUOTE] Musimy poczekać na kogoś kompetentnego,kto nam odpowie na te pytania...
  4. Dzisiaj minęły 3 miesiące...:-( Na pewno tak żwawiutko pobiegłeś na drugą stronę tęczy Pamiętam,tęsknię Kochany....:-(
  5. [quote name='Monika z Katowic']Jakie psy mają imona? Staruszek to .........? Suczka to ..........?[/QUOTE] Staruszek bedzie miał imię jak bedzie wiadomo jakiej jest płci;) A tak w ogóle to trzeba się sprężać z wyciąganiem psiaków,bo każda godzina dla tych psów jest cenna i na wagę życia,a póki co one dalej są w schronie:-(...chyba jeszcze są,mam taką nadzieję:roll:
  6. Kasiu nikogo odpowiedniego nie znam,żeby zrobił wizytę w tamtych stronach:shake:
  7. [quote name='Dogo07']Nie wiem jak to jest, ale na innych wątkach jakoś psy są wyciągane i dostają szansę.[/QUOTE] U mnie psy na hoteliku zawsze sa czyjes,to znaczy albo ktoś je adoptuje na siebie,albo jak psy sa wydawane do dt,to tez ktoś podaje w schronie swoje dane.Chodzi mi tylko o to,ze jak skończą się pieniązki na Yogusia,to żebym nie została z nim sama i żeby to się nie zrobił mój pies.O to tylko mi chodzi,o nic więcej.
  8. Dosłownie w ten sposób to jeszcze chyba nikt nie mówił:evil_lol: Fifi bardzo podejrzliwie patrzył się na no coś co trzymałam w ręku podczas kręcenia filmiku i był troszkę nieufny;).Jak odłozyłam telefon to od razu zbystrzał i był zadowolony,ze w niego niczym nie celuję:) Dzisiaj mój mąż przyszedł z dworu w kurtce z kapturem nasunietym na oczy i Fifek na niego naszczekał.No co się będzie obcy po jego chałupie kręcił:D.Ale jak Krzysiek zdjął kurtkę,to od razu ogonek poszedł w ruch i Fifek przydreptał na głaski:)Kochane to jest psisko:loveu:
  9. [quote name='Jaaga']...Były pieniądze, miejsce, tylko psa zabrakło :-(...[/QUOTE] Nie chce byc złym prorokiem,ale boje sie,że moze sie stac z tym staruszkiem,jak z innym psem,o którym pisała Jaaga. [SIZE=3][COLOR=Red][B] [SIZE=5]Kto pomoże wyciągnąć starowinkę ze schronu?[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=5]:-( [/SIZE]
  10. Nika,wszystko musi byc dograne i załatwione,bo psa wyciągnąć ze schronu to najmniejszy problem.Nie ma osoby która formalnie zajęła by sie Yogim,nie ma pełnych deklaracji,więc nie wiem,jak to będzie.Ja jestem przezorna i nigdy nie biore na siebie psa jako dt,bo w razie co to pies wraca do schronu.Ja psa nigdy bym nie oddała do schroniska,nastepnego juz nie adoptuję,więc nie biore tez formalnej odpowiedzialności za psa.
  11. No i jakiekolwiek deklaracje,które sie mam nadzieje jeszcze pojawią:) będa szły na czarną sunię,która bierze Jaaga:)
  12. Tak,potwierdzam,darczyńca zapytał sie,czy mogłabym wziąc do siebie tego staruszka na hotelik.Zgodziłam sie,tylko,że darczyńca chce byc anonimowy.Jego wola:)
  13. [quote name='Ulka18']Renatko, a nie masz kogos z autem? Za paliwo bysmy zwrocili pieniadze.[/QUOTE] Najbardziej to chodzi o to,ze mam za duże zaufanie do ludzi,można mnie w konia robić,a ja we wszystko uwierzę.Nie jestem dobrą osobą do robienia wizyt,bo zaufam każdemu,kto będzie miał dobre gadane.Juz raz tak było,pies został odebrany włascicielom i niestety po dupie dostałam ja :roll:
  14. [quote name='elmira']Jest już ankieta na KrakVecie. Zapraszam do głosowania. Oczywiście na Schronisko Azyl w Białej Podlaskiej. Dziękujemy LINK DO GŁOSOWANIA W KRAKVECIE Juz:)Oddałam sie jako 12 osoba;)
  15. [quote name='Lu_Gosiak']z Sochaczewa jesr Renata5:)[/QUOTE] Juz dostałam od Murki pw odnośnie wizyty,ale nie moge pomóc:sad:.od mojego domu to jest cos około 30km,nawet troszke ponad 30,nie mam samochodu,a na pieszo za daleko.
  16. [quote name='Dogo07']Ja może krótko podsumuje obecną sytuację: MIś Yogi nadal w schronisku, hotelik u ZuziM - koszt 270zł, możliwy za ok.3-4 tygodnie (z uwagi na remont) hotelik u Renaty5 - koszt 320zł, możliwy od soboty. Ile waży Yogi ? Chyba powyżej 10kg. Ale to by się musiały wypowiedzieć osoby które psiaka na żywo widziały. Pytanie : co dalej ?[/QUOTE] Bardzo dobre podsumowanie. I pytanie tez jak najbardziej adekwatne do sytuacji. Ja tylko jeszcze dodam,że nie ma nawet połowy deklaracji jakby szedł do Zuzi,no i jak z umową psiaka?czy tam daja psy na dt,czy trzeba go wyadoptować,jak to wygląda,no i przede wszystkim kto bierze formalną odpowiedzialnośc za Yogusia?
  17. Tak na szybko nagrany przed chwilą filmik:) Fifkowi się nawet po domu chodzić nie chciało,zresztą tak jak pozostałym psom.Całe towarzystwo leży,albo śpi,takie ospałe te dni są:shake:.Jak się rozpogodzi to nakręcę filmik na dworku;) [video=youtube;JZ06Wq1pibg]http://www.youtube.com/watch?v=JZ06Wq1pibg[/video]
  18. No nie spimy,bo siku rano nie chciało poczekać i trza było leciec w ten deszcz:p U nas nic ciekawego sie nie dzieje,spokój,cisza,atmosfera typowo nasenna
  19. [quote name='Dogo07']A czy byłaby opcja, żeby z czasem stał się tymczasem domowym ?[/QUOTE] Jeżeli waży powyżej 10kilo,to nie ma takiej opcji,bo nie udźwignę cięższego psa i nie zniosę/wniosę po schodach,bo mieszkam na piętrze.No chyba,że Yoguś umiałby/nauczyłby sie sam spacerować po schodach.Ale z mojego doświadczenia wiem,że nie każdy niewidomy pies jest reformowalny w tej sprawie.Na przykład Edi,10-cio letni slepaczek,śmigał po schodach az miło:),a już Opalik,czy Antoś(niewidome staruszki)absolutnie nie dawały rady pokonać schodów
  20. Przyjechał do mnie kilka dni temu Fifi,15-letni psiak,no i tak sobie chłopaki odpoczywają.Morusek,Fifi i Opaliś:)
  21. [quote name='Awit']Jak tam Opalik w te deszczowe dni? Pewnie przesypia. A różnie,ale żeby był jakis ospały,to nie:)To juz mnie bardziej muli w takie głupie dni:p A tu nasz Królewicz:loveu: Przyszedł do mnie do pokoju i mi towarzyszył;) Ale stwierdził,ze za nudno tak leżeć i sobie poszedł:)
  22. No i widzicie Kobitki,Majku sprowadził Was na ziemię:eviltong:.Prawdziwy mężczyzna z Niego:p:)
  23. [quote name='danka4u1'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184039-LISIO-15-lat%21-W-schronisku-od-9-lat%21-Nie-skazujmy-go-na-do%C5%BCywotne-%C5%BCycie-w-schronie"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1840...cie-w-schronie[/COLOR][/URL]! No to zajrzyj Reniu do Lisia.... Tez dziadeczek[/QUOTE] Kochana ja juz tam dawno byłam,tylko nic nie pisałam.On jest w tym schronie gdzie był Edziu.jestem chyba u wszystkich starowinek,tylko czasami nic nie piszę,bo doby by mi zabrakło:-(
  24. Serce to podstawa Danusiu:loveu:No ale inne rzeczy tez potrzebne... Dostałam 6 pw-jedno od Ciebie;) odnośnie tego wątku.No i przyleciałam i myślę jak pomóc:roll: Ale póki co czekamy na Panią Teresę,bo Ona tez intensywnie mysli i nawet juz cos działa:)
×
×
  • Create New...